0 oy
371 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
Bir oğlum var hamileyim kızım olacağını öğrendim eşimin gönlünü Sanki yine erkek deydi kızı duyunca fazla sevinmedi acaba Şimdi mi öyle Yoksa doğduktan sonra sever mi eşimin hiç kızkardeşide yok kayinpederimin 3 oğlu var aileye gelen ilk kız olcak 

20 Cevaplar

+2 oy
(545 puan) tarafından
Evlat bu sevilmez mi kızı erkeği mi var sevmezse tedavi görsün zaten 
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
Bence erkekten bile daha çok sever, kız kendini sevdirir
(802 puan) tarafından
O henüz nasil bir guzellikle karşılaşacağınin farkında değil ;))
0 oy
tarafından
İnan kız olduktan sonra böyle şeyler düşündüğüne bin pişman olcak. Kız çok ayrı birsey :)
(507 puan) tarafından
Kız cocugu kendını sevdırır . bıde bır oglu var sukur etsın . benım 2 kızım var esım cok sevıyor onları
tarafından
Benimde bir oğlan bir kız. Ama kız öne geçiyor kendini sevdirmede.:)
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Millet farklı cinsiyet oldu mu sevinir sizinki niye aynısından istiyordu acaba takım mı kuracaktı :D
(384 puan) tarafından
Aslında çok istiyodu bir kızı bir oğlu olsun fazla sevinmedi gibime geldi
(2,303 puan) tarafından
Belki kafası başka şeyle meşguldu.
0 oy
(2,579 puan) tarafından
Benim ilk cocugumdu kız istiyordu Dr erkek diyince Dr bile kız istiyordum filan dedi şimdi oğlum iki yaşında dünyalara değişmezse herseyi oglu
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Bak gör nasıl sevecek kızlar babacı oluyor onun naifliği cilvesi nasıl hoşuna gidecek şimdi onun kız kardeşi de yokmuş ya tadını bilmiyor 
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Benim eşim kız istemesine rağmen o kadar tepki vermedi ama gel gör ki şimdi kızına daha Bi düşkün şimdi hatta ben kızıyorum ayrımcılık yapıyorsun oğluma  diye küçük olduğu için daha Bi kızda ilgi merak etme babalar kızlarına daha düşkün olur 
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Onlar b.ok yesin. Benim de bir oglum var insallah ikinci kiz olur. Kız çocuk nimettir. Sevmese de cani cehenneme sen herkes adina seversin bebegini. SAGLIKLA AL KUCAGINA INSALLAH
0 oy
(404 puan) tarafından
Ooooo hep erkekse o kız eve güneş gibi doğacaktır hatta adını güneş koyun bence sağlıkla alın kucağınıza kız kadar hayırlı evlat mı var benim de eşim kız ben erkek istiyordum. Çok şükür oğlum olacak aynı kaygilari yaşadım ama şuan babası benden çok oğlumu soruyor tekmelerini sayıyor elini karnimdan hiç çekmiyor doğunca ben bakarım benim aslanım falan diyor çok hoşuma gidiyor 
0 oy
tarafından
Hele bi doğusunda bak kız nasıl seviliyor ") abon kız olsun çamurdan olsun valla iki kizim bir oğlum var allahım basımdan eksik etmesin hepsi ayrı bir güzellik ayrı bir sevgi 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Aboooov benim eşim de aynıydı, ayrımcılıktan değil kız çocuğa bakabilmek endişesi. 

Doğdu şimdi 7 aylık oğlum da hiç bu kadar yardım etmiyordu inanılmaz seviyor 
0 oy
(280 puan) tarafından
Benim eşim oğluma belli ettirmez ama kızıma daha düşkündür. İkisini de canımdan çok seviyorum ama bu zilli başka birsey diyor.daha 9 aylik gidip gelip babasının sakallarını okşuyor babası uyuduğunda saçlarına dokunup seviyor kocamda mest oluyor. Kızlar sevdirir kendini canım.
0 oy
tarafından
Kızlar babaya daha düşkün olur cilveli olur bunları görünce aşık olur kızına cnm sen merak etme:))
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Benim de öyle oldu canım cinsiyeti söyledim kız dedim bi yüzü düştü hatta kavga ettim o suratını toparla dedim beni yanlış anladın falan dedi bariz erkek istiyordu şimdi kızım 1 yaşında saat başı görüntülü arayıp kızını görmek istiyor deli oluyor iyi ki kızım olmuş diyor şimdi de doğduktan sonra gör o kızın cilvelerini bi görsun de 
0 oy
tarafından
Babam küçükken bana aşırı düşkündü sırtında gezdirirdi, eşim de kızıma öyle. Kızım babası eve gelince öyle seviniyor ki, hoşgeldin babacım diye boynuna atlıyor. Geçen yönetici görmüş içi gitmiş :) kızlar sevdirir kendini canım :)
0 oy
(868 puan) tarafından

babalar kizlarina aşık oluyor eşimden biliyorum :) ve babamdan <3

0 oy
(2,264 puan) tarafından
Benim eşimde 3 erkek kardeş hiç kız yoktu bir oğlum var birde kızım oldu eşim erkek hissediyorum diyordu biz zaten doğumda öğrendik kızımız olduğunu

Ama şimdi babasının aşkı bambaşka aşkla bakıyor kızına

Çok sevecek merak etme :))) 
0 oy
(785 puan) tarafından
Benim eşimde üç erkek kardeş ve benimde iki kızım var üçüncü kızıma hamileyim cinsiyeti öğrenmek için gittiğimizde bile benim bir kızım daha olacak diyordu kızlari için canını verir okadar çok seviyorki çünkü kızlar kendini çok sevdiriyor daha bı cana yakın oluyorlar gör bak senin eşinde çok sevicek kizini
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Benimde eşim erkek istiyordu cinsiyeti öğrenince bana karşı değişti bilmiyorum bana mı öyle geldi sonra kızım doğunca görsen deli oldu kixima durmadan ona elbise bakıyor
0 oy
(1,656 puan) tarafından

Benimde eşim erkek istiyordu cinsiyeti öğrenince bana karşı değişti bilmiyorum bana mı öyle geldi sonra kızım doğunca görsen deli oldu kixima durmadan ona elbise bakıyor:D

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 484 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 538 göst.
2 Mayıs 2022 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 381 göst.
26 Haziran 2021 Aile kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 537 göst.