+1 oy
690 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Ben hiç iyi değilim ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Eşim 2 aylık kizima ve 11 yaşındaki kizima bağırıp duruyordu. Bende kiziyordum. 11 yaşındaki kızım ilk eşimden onu sürekli azarliyor zoruma gidiyor bugün durduk yere yine kiza bağırdı bende bağırma çocuga dedim düzgün söyle yapar zaten dedim argo kelimeler kullandı küfürler etti ben seni daha önce de uyardım çocukların yanında küfür etme dedim. Ve geldi durduk yere beni dövdü elim yüzüm mor. Babam geldi beni aldı. Babamin evine3yim kendi kaçtı korkudan gtti. Ne yapmam lazım söyleyin kaynanam geldi oğluna sovdu dön diyo4 ne yapım siz söyleyin babamda gtme burnu surtulsun diyor

20 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Gitme sakın köpek olsun. ******** . Öz olmayınca böyle pezevnk oluyorlsr . Kızından kıymetli hicbisey yok unutma . Bizim komşu da aynı senin gibiydi 11 yaşında kızı vardı . Bebeği onadamdan oldu adam kabul etmedi büyük kızı . Kadın da terk etti babasının evinde şuan . Ailen de arkanda duruyorsa sakın pes etme çocuğunun yanında ol bilsin
tarafından
+++katılıyorum aynen
tarafından
Mesajı düzenledim uzun halini oku cnm
(337 puan) tarafından
Tamam canım çok tsk ederim
tarafından
Rica ederim canm. Allah yardımcın olsun
(337 puan) tarafından
Amin allah razı olsun
-Reklam-
+1 oy
(4,875 puan) tarafından

İlk çocuğunu elin herifine ezdirme de ne yaparsan yap bacım. 

Büyük travma onun için :(

Bir yakınımdan biliyorum 20 yaşına geldi hâlâ toparlanamaz 

(337 puan) tarafından
Ezdirmem o benim ilk göz ağrım çok çekti yavrum babasından
(4,875 puan) tarafından
Eğer ki ailen arkanda ise bırak kapında köpek olsun . Sana ve kızına saygı duyması gerekiyor
(337 puan) tarafından
Ailem sonuna kadar arkamda canım babam dedi bu kizi sahipsizmi sandınız diye. Babam gtme bir kaç gün burnu sürtsun dedi ondan sonra duruma gore bakarız dedi bende babam ne derse onu yapacam zor zamanimda kapısını açtı bana sırt ceviremem ona guvenemem bida böyle olursa yine babam kapısını açıcak o yüzden babamin sözünden cikmicam
0 oy
tarafından
Baban arkanda ise babanı dinle derim .
(337 puan) tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum babam ne derse o deyim demi
tarafından
Tabiki . Keşke benim de babam öyle olsa .
(337 puan) tarafından
Öyle deil.mi kuzum
0 oy
tarafından
Gücü ona mı yetiyor ??? Ahh ya Allah kimseyi kötü niyetli üvey anne babalara mecbur bırakmasın
(337 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Babanı dinle canım 
(337 puan) tarafından
Tamam canım
0 oy
tarafından
Kurban olayım kızıns kötü davranan yanında  küfür eden insana dönme o kızın psikolojisini düşün empati kuruyorum kızım daha değerli ****** ederim 
(337 puan) tarafından
Aynen öyle kizlarim herşeyden değerli benim de
tarafından
Çok sevindim bunu duyduğuma senin gibi hemcinslerimle gurur duyuyorum ezdirme elin adamına özellikle ilk kızını Allah'ım yardımcın olsun
(337 puan) tarafından
Allah razı olsun canım.
0 oy
(119,237 puan) tarafından
gitmeyi dusunuyom.deme sakin babani dinle tabiki
(337 puan) tarafından
Babamı dinlemeyi düşünüyorum canım
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(337 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(67 puan) tarafından
2 aylık kızına bağırıyor 11 yaşında ki evladına da bağırıyor öyle mi baban arkandaysa gitme sakın bak yine yapacak aynısını en fazla 1 hafta sonra devam ne demek çocuk ilk eşinden diye koca kıza bağırıp hakaret düzeyinde kufurlere Rabbim herkeskn gönlüne vicdan merhamet versin gitme 
(337 puan) tarafından
Amin canım gitmeyi düşünmüyorum babam da diyor beni dinl2 sen burnu surtunsun diyor
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Babanı dinle gitme kızından önemli değil hiçbir şey adi ******** köpek gücü size mi yetiyo itin 
(337 puan) tarafından
Babamı dinledim gtmedim canım kız kardeşim eniştem gtti kavga ediyolar olay büyüdü elim ayağım titriyor
0 oy
(35 puan) tarafından
Kolay kolay ayrıl demem kimseye ama sen Sakın dönme... Soğan ekmek ye ama huzurun olsun... Heleki kız çocuğu deyince akan sular tümden duruyo,o yavrum kim bilir ne sıkıntılar yaşadı eşinden sebep....
(337 puan) tarafından
Kendi öz babasından çekti babasız büyüdü şimdi bide bu cıktı benim kaderim bozuk kızımın kaderi bozuk ilk kızım babasız buyudu bu kızımda babasız büyüyecek daha 2 aylık napacam bilmiyorum iki arada bie derede kaldım
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Babanı dinle gitme cankm
(337 puan) tarafından
Gtmedim canım
0 oy
tarafından
Baban arkandaysa boşa o ş.erefsizi şimdi bağıran yarın birgün döverde al çocuklarını kal babanın yanında güzelde bir nafaka bağla ufak kızına ödesin ş.erefsiz k.öpek ama kararının arkasında dur eğer geri gidersen daha beter hale gelirsin bu sefer arkanda baban olmaz ve o adam seni öldürmekten beter eder
(337 puan) tarafından
Ben babamı dinledim gtmedim canım benim kaderim bozuk kızım babasız buyudu şimdi 2 aylık bebegim de babasız büyüyecek iki arada bir derede kaldım napacamo bilmiyorum çok üzülüyorum sütüm kesilecek diye çok korkuyorum
tarafından
Böyle ******** bir babanın yanında büyüyeceklerine ayrı büyüsünler daha iyi emin ol büyüdüklerinde senşhaklı bulacaklar
(337 puan) tarafından
Haklisin canım
0 oy
(7,373 puan) tarafından
Boşan gıtsın ugrasmaya bıle değmez babanı dinle 
(337 puan) tarafından
2 aylık bebegim var oda babasız büyüyecek büyük kızımda babasız buyudu babamı dinledim gtmedim canım ama çok üzülüyorum kızlarıma çaresiz kaldım öyle
0 oy
tarafından

Babanın evinde otur , o pislik ıslah olmadan gitme .

Çocuğa bağırıp , çağırıp kızmakta neyin nesi ya:angry:

(337 puan) tarafından
Burnu sürtsun dedi babam dinledim gtmedim canım
tarafından
Aynen öyle biraz burnu surtsun ,
(337 puan) tarafından
Aynen canim
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Ölsem dönmem
(337 puan) tarafından
Babamı dinledim gtmedim canım napacami şaşırdım kaderim bozuk
0 oy
(436 puan) tarafından
Ne güzel baban arkanda al çocuklarını otur sakin dönme inan çok pişman olursun yapma bunu kendine
(337 puan) tarafından
Dönmedim dinledim babamı canım
0 oy
(331 puan) tarafından
Vallahi var her şerde bir hayır. Bundan sonrasına bakın lütfen. Kimbilir ne gibi travmalardan korudu rabbim evladını ve sizi. İnşAllah rabbim mazlumun yanındadır gönlünüz ferah olsun işlerniz yoluna girsin inşAllah…
(337 puan) tarafından
Amin allah razı olsun canım babamı dinledim gtmedim
0 oy
(135 puan) tarafından
Asla dönmem. .O sabilarin hesabı önce senden sorulur bi anne olarak..
(337 puan) tarafından
Babamı dinledim gtmedim kuzum babam burnu sürtsun gtme dedi
0 oy
tarafından
Ya kardeşim merhametli olan adam zaten onu yapmaz benimde ilk kızım 12 yaşında oda ilk kocadan ama çok şükür yemez yedirir giymez giydirir şimdi onun ikinci evladını taşıyorum bence ailen arkandaysa sakin sen sen ol evine dönme defolup gitsin ama yanlışı sen yapmışsın tanımadan koca yapmışsın onu merhamet olsaydı zaten onu yapmazdı adamın yakışıklısı yada bakimlisi değil merhametlisi makbuldür onların en güzel şeyi merhametli olmalarıdır dediğim gibi baban arkamdaysa dönme derim
(337 puan) tarafından
Hiç konuşmadım çekti gtti babamı arayinca korkusundan şimdi ne aradı ne de yazdı bir özür bile dilemedi o yüzden konusmayida hiç düşünmüyorum canım
tarafından
Gerekte yok ozman sen bence boşver kafanı dinle çocuklarına ver dikkatini bir kacgun canın yanar sonra duzelirsin ama sen aileni arkana almışsın en güzeli bu zaten eğer kırıp gidersen sonra senin canın yanar aile arkamdaki dağdır unutma canim onlarsiz çok ezilirsin korkmasida çok güzel ahh ahh keşke zamanında bende ailemi arkamda tutabilseydim elin o...çocuğunu çekmek zorunda kalmazdim o yüzden sen sen ol aileni dinlememzlik yapma
(337 puan) tarafından
Kesinlkle öyle hata yapmam kuzum. Benim ailenden başka kimsem yok o kimki nikahına aldii diye benim ailemde ustte mi çıkacak. Ama böyle deildi bu adam neden böyle oldu. Çok zoruma gidiyor. El kadar bebegim geceden beri huysuz babasını arıyor alışkın her gece o yatirirdi beşiğini arıyor hiç iyi deilim allahım yardım etson
tarafından
Amin kuzum vardır elbet bir nedeni yorum yapamıyorum o konuda kacacaksa neden çocuk yapıp senin  çocuğunu sahipleniyor bir şans ver ozman normalde öyle değildi diyorsan
(337 puan) tarafından
Kız normalde çok merhametli güvenirim ama son 1 aydır böyle nedenini soruyorum yok sana öyle geliyor diyor. Dünkü yaptığı şeye şok oldum ilk kez beni dövdü birde durduk yere sınırlı bir insan ama beni çok sever över en ufacık bir şey yapsın sarılır oper özür dilerdi uzuldumu anladimu barışana kadar uyumazdı dün nasıl olduda öyle oldu bende şok oldum. Ilk kızımı kabul etti ayırt etmem oda benim kizim dedi. Allah var okul masrafı harçlığı ihtiyacı hiç bir şeyini esirgemez alır verir yedirir giydirir ama 1 aydır çocuğu en ufacık şeylerde azarliyor benim kızım tamam baba diyor hala azarliyor piskolojisi bozuldu çocuğun. Zaten baba sevgisi görmedi. Buda böyle yapınca kalbim kan ağlıyor. Bende dedim bağırma güzel güzel şöyle  diye bana parladı. Şimdi köpek gibi pişman kaynanam arayıp duruyor gorumcem gelecekmiş beni çok severler konuşalım diyorlar bende konusummu konuşmayım mi yada ne konusum bilmiyorum yardımcı olun ne deyim nasıl yola gelir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 241 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 293 göst.
29 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 198 göst.
29 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 711 göst.
10 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,144 soru

11,349,391 cevap

34,814 kullanıcı