0 oy
1,439 göst.
Aile kategorisinde (979 puan) tarafından
Kız beni aradı seni üzmek istemem dedi eşinle bir bcuk aydır konuşuyoruz dedi gönlüme söz geçirmedim dedi ewli olduğunu bilmiyordm dedi dedim ne konusuodnz gece o saatte dediki seven insan ne konuşursa onu dedi... Daha da söyledide anliycgnz kız itiraf etti  eşim hala yalanlio

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eee hala devam ediyorlar mı ne diyor kız eşin ayrilmis mi
(979 puan) tarafından
Vala bnce ayrılmaz şuan zaten bütün bunlar bugün oldu sanmiorum ayrıldığını
tarafından
Ya eşin seni hiç aradı mi bak biliyorum şuan çok kötü bir durumdasın ama sakın üzülme Allah havale et Allah büyük benim dualarım seninle hamileyim sana dua edecem bol bol
(979 puan) tarafından
Canım benim saolasin duanda banada yer verdigin için demin aradı yazmış o kızın ecdadını bilmem napcam diye mal bu demiş ben acmadjm
tarafından
Ses kayıti yap o kaşara gönder öyle ölüp gebersin seviyor beni diyor yaa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bide 1.5 aydır konuşuyorlar mis . Peki eşinin kafasını gözünü yarmadinmi keşke şöyle bı güzel elden yüzden alıp öyle kovsaydin 
(979 puan) tarafından
İçimden neler neler yapmak geçio ama işte ...
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama böyle erkek ve kadınları alıp duvara vurara kıvılcım cıkarmak istiyorum be adam sen evlisin be kadın koskoca dunyada evli adami mi bulduk fingirdeyecek
(979 puan) tarafından
Ewet ewli bekar dinlemiolar demekki olan bana çocuğuma oldu.. bilmiorum artık ya herşey çok yeni içim acio suan sadece onu hissediyorum
0 oy
tarafından
Allah böyle insanlarin neslini kurutsun insallah adiler
(979 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(451 puan) tarafından
Hayatta her sey olabilir seni sevmeyebilir istemiyo olabilir soğumuş olabilir delikanlı gibi cikip soyleseydi sana cocuk yapmazdin onun gunahina niye girdi adi kocan ben bur bucuk aydir konusuyoruz lafinada inanmiyorum canim kesinlikle yalan o oyle kolay degil benim kanatim boşanman yönünde allah sabir versin canim 
(979 puan) tarafından
Daha fazladır bnde inanmiorim 1 bcuk ay olduguna
0 oy
tarafından
Allah'ım soyunu kurut bunların ya. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Madem bi *** yedin acik acik itiraf et. 

Ha esinden sakliyacagin halti da yeme! 

Sonuna kadar haklısın cnm
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Canım zor bir durum iki seçeneğin var ya sineye çekecek unutacak daha konusunu yapmayacaksın ya da ayrılacak sın. Unutamam diyorsan ayrılacaksın zor olacak diyorsan her şey zor olur kolay bir şey yok canım hayatta ama bak ailen var arkasında ailesi olmayanlar da var  evladına ailene sarılacaksın
0 oy
(391 puan) tarafından
Ş, erefsize bak ya, nasıl pişkin pişkin konuşmuş. O nasıl laf ya seven insan ne konuştu ise onu konuştuk, ulan o,rospu sen bu bebeğin kanına nasıl girdin sanki senle evlense mutlu olacaksın.  Haya sıfır. Utanmadan bide konuşmaya devam etmiş, böyle sevmek mi olıur edepsiz, seviyormuş. Git o kızla buluş, gizlice takip et ailesinin yanına git  rezil et onu bakın kızınız yuvamı bozdu diye, onu da ailesi reddettsin, ben olsam yaparım.
(979 puan) tarafından
Kız boşanmak üzere kızı nasıl bulcami bilmiorum eşimi rezil ederim çevresine
0 oy
(7,786 puan) tarafından
Kızla konuşmanı kaydettim de. İçim rahat etsin. Allah belasını versin kocanın
0 oy
(337 puan) tarafından
Utanmadan hala inkar mi ediyor adi herif kurban olsun sana senin bokunu yesin o. Canım benim ya çok üzücü bir durum allahım sana güç kuvvet sabir versin inşallah.
0 oy
(808 puan) tarafından
Canım ela okadar zor ki bende yaşadım 3ay önce bana zehir zemberek sözler ona aşkım canım cicim Allah belalarını çok versin huzur yüzü görmesinler 
0 oy
tarafından
Ay şok oldum seni aramasına  ama bende yaşadım böyle bir durum şimdiki aklım olsaydı o zamn çıkar giderdim böyle adamı affedince kendilerini erkek sanıyorlar ama boş çünkü gelecekte hep bu güvensizlik aklında olacağı için kendime huzurun olmaz artık hep o eline telefonu aldıkça aklın cikicak acaba bir kadınlı var diyecen  kendi kafanda ama sana bu zamandan sonra aklını iyi kullan  çocuğum diyip korkma benim gibi parasızlık yapar 3 sene sonra cocuk getirirsin bokun içinde kalırsın 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Seven insan ne konuşursa diyebilecek kadar şerefsizmiş

Kız nerdeyse bu yelloz gidip yolalım saçıni başını dalalım ya edepsiz

Pıskin pişkin ne diyo ya bu

Bilmiyomuş külahıma anlat desydin

Kız donuna kadar al bu pisliğin sen, koy kapinin önüne

Allah yardımcın olsun canım
(979 puan) tarafından
Etmediğim beddua kalmadı ona ama eşim de yüz verdi ki bu da böyle konusabilio işte bn böyle şeylerde erkeği daha fazla suçlu buluorum kadın ne kdr gtsede nefsine sahip çıkıp tersliycek sürtmuycek
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Yerinde olsam herkese rezil ederdim onu.allahin belasi
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Yüzyüze görüşme olmuş mu? 
(979 puan) tarafından
Güya görüşmedk diolar ama inanmiorim olmuştur
(7,993 puan) tarafından
Üzüldüm kuzum ya kaç yıllık evlisin
(979 puan) tarafından
Bugün 2 yıl oldu
(7,993 puan) tarafından
Ay kıyamam bide evlilik yıldönümü yani boşanıyor musun kesin arkandan geldimi
(979 puan) tarafından
Barışmaya yönelik bı yalvarma bı çaba yok suan yapma etme dio ama laf sadece
0 oy
(87 puan) tarafından
Canim benim kocamda beni aldatti bir kadınla ve suphe üzerine ses kaydı indirdim ordan öğrendim sorduğumda sen kendini bekar olacakmış tannittin dediğimde yok kadın evli oldugumu biliyordu dedi inanki bazi oruspular bile bile yapıyor bunu yeterli erkek olsun ne olursa olsun diyor serefsizler

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 535 göst.
25 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ela94 (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,142 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ela94 (979 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 306 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 145 göst.