0 oy
1,437 göst.
Aile kategorisinde (968 puan) tarafından
Kız beni aradı seni üzmek istemem dedi eşinle bir bcuk aydır konuşuyoruz dedi gönlüme söz geçirmedim dedi ewli olduğunu bilmiyordm dedi dedim ne konusuodnz gece o saatte dediki seven insan ne konuşursa onu dedi... Daha da söyledide anliycgnz kız itiraf etti  eşim hala yalanlio

37 Cevaplar

+4 oy
(12,264 puan) tarafından
Allah aşkına doğruyu söyle sana  bunları söylerken sen ne dedim sen de güzelce konuşun sohbet etmeyi teklif etmedin ya adres vereydin buluş Aydın ağzını burnunu kırAydın yolaydın onu öldüreydin
(968 puan) tarafından
Şuan memleketteyim o da ewimin olduğu şehirde açık açık kocan beni seviyo dedi bn napayım kıza ne diyeyim bni aldatan seni mi mutlu edecek saniiosn dedim bu çocuğumun hakkına girdnz çekin inşallah dedim
tarafından
Oruspu Allah belasını versin çok sinirlendim ya senin numaranı nereden almış
(968 puan) tarafından
Ben kendi numaramdan aradım onu
-Reklam-
+1 oy
(496 puan) tarafından
Telefonuna ses kayıt programı indir kocanı evde değil telde konuşurken okıza atıp tutarken kayıtlar kes gönder 
(968 puan) tarafından
İndireyim şimdi kalsın yedekte aynen
0 oy
tarafından
Bide pişkin pişkin konuşuyor . Evli olduğunu bilmiyorsan öğrendiğin an bırakacaksın adaminda ağzına tukureceksin. Senin öğrenmene bile haya eder insan, seni aramakta ne oluyo. Utansa seninle böyle açık açık konuşmaz ben mi abartıyorum anlamadım. Arıyorsa da, ablacım kocan böyle böyle bir halt yedi. bende evli olduğunu öğrendim ağzına tükürdum terk ettim  haberin olsun hakkını helal et diyip kapatmalı... Şu konuşmaya bak bir de yediği haltlari anlatıyor
(968 puan) tarafından
Önce kekeledi sonra böyle anlattı bn herşeyi gördüm deyince anlattı yani
tarafından
Rezillik.
(427 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun sana güzel kapılar açsın maddi manevi
(968 puan) tarafından
İnşallah kuzum amin
0 oy
tarafından
Ben senin o seven gönlüne s.ciyim deseydin ben hic inanmıyorum evli olduğunu bilmiyordum sözlerine vs koy kapının önüne defolup gitsin kocan olacak alçak 
(968 puan) tarafından
Kocamı kovdum aileminde haberi var şimdi söyledim herkesjn moral yerlerde
tarafından
Hic te moralini bozma basını dik tut halti yiyen bozsun moralini
(968 puan) tarafından
Ewet haklisin kuzum
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Belki 10 defa okudum ama ne yazacağımı bilemedim Allah yardımcın olsun 
(968 puan) tarafından
:(((((( böyle kabus gibi sanki
(1,318 puan) tarafından
Keşke kabus olsaydı canm
0 oy
(890 puan) tarafından
Ailen arkandaysa def et boşa.degilse de süründür ne diyim bosayacak gibi davran.sen konuşsan eşin yaşatmaz seni.
(968 puan) tarafından
Ailem arkamda çok şükür . Ewet zaten sordum bn ayninu yapsam ne yapardn diye boğar öldürürdm dedi
(890 puan) tarafından
O zman sende gözünün yaşına bakma .ağzımı bozmak istemiyorum ama kendi yapcak konuşacak bişey yokmuş gibi bide senin yanına koynuna girecek pislik ya.
(968 puan) tarafından
Ewet yakalamasaydim hicbisj yokmuş gibi yüzüme bakacakti :( Allah işte gösterdi
(890 puan) tarafından
Umarım çok güçlü durursun bu süreçte Allah yardımcın olsun.uzulme dicem de zor bir durum.Allah hakkından gelsin ikisinin
(968 puan) tarafından
Güçlü klmya çalışıyorum amin Allah a hawale ettim cnm
0 oy
tarafından
Okurken kanım çekildi ya. ALLAH YANLARINA BIRAKMASIN 
(968 puan) tarafından
Allah'ın dan bulsunlar
0 oy
(211 puan) tarafından
Kötü bi durum canim cocuk var miydi
(968 puan) tarafından
6.5 aylık kızım var
(211 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyeyim eşinin yaptığı da çok ayıp yani yuva yıkmak kolay onlara
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Allah bildiği yapsın bunları ne denir ki ya reziller pislikler
(968 puan) tarafından
Adamız diyede dolanirlar
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Okudum diğer postunu da. Ne diyeceğimi bilemedim inan ki, Allah bildiği gibi yapsın onları. Senin de Allah yardımcın olsun canım. 
(968 puan) tarafından
Amin inşallah canım bakalım Allah ne gösterecek :/
0 oy
tarafından
Kocanın yalanlarını oturup dinleme olurmu şimdi kendini aklamak icin 40 takla atar   çok üzüldüm cnm 
(968 puan) tarafından
Ewet atacak ama benim yalan dinliyck zamanım yok artık bu zamana kadar ***** yerine konmusum zaten
tarafından
Kuzum yaa Rabbim suanda daraln gönlüne ferahlık versin
(968 puan) tarafından
Amin inşallah canım:(
0 oy
tarafından
Kadının yaptığının asla haklı tarafı olamaz ama size söz veren, size karşı sorumluluğu olan kişi eşiniz. Her zaman kötü, yanlış insanlar olabilir; dik duracak olan eşiniz olmalıydı. Çok yazık eşinizin böyle bir hataya düşmesi. Allah yardımcınız olsun.
(968 puan) tarafından
Bnde öyle dedim sen suçlusun ama bnm eşim daha suçlu dedim Yuvasını bozmayı göze alan birine ne denir ki içim zaten sizlio iki yıllık ewliyiz ve 7 yıldır hayatımda olan bir insan beş para etmez mis
tarafından
Ben dua ederken hep gerçekleri göster Allah'ım derim, olanlar gerçekten çok üzücü ama bunu bilmeden hayat devam etse ilerde her şey daha zor olabilirdi. Bu mesajı görmenizin bir nedeni olmalı, şimdiye kadar görmediğiniz bir şeyi şimdi görmenizin mutlaka bir nedeni olmalı. Rabbim size ve evladınıza yardım etsin. Anne baba ayrı büyüdüm. Nedeni ihanetti. Annemin gidecek yeri olmadığı için yıllarca sabretmiş, keşke gidecek yeri olsaydı da ilk öğrendiğinde bitirebilseydi. Çocuğunuz için endişe etmeyin, mutlaka zor olacaktır ama annesinin gururla ayakta durduğunu görmek babasıyla aynı evde yaşayıp bunları katlandığınızı görmesinden iyidir.
(968 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ben dönsem bunları düşünüp mutsuz olcak cocukta etkilenecek illaki bnde öyle dedim hep karşıma çıkar Allah'ım dedim ve cikardida çok şükür ki yüzüme bakti
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Gerçek mi bu yoksa bizle maytap mi geçiyorsun.

Sakince konuştun yani ve anlayışmi gösterdin.

Senin şuan o kızın da esininde ağzına.s.cman gerekirken bu neyin konuşmasi.

Bacım o karşındaki dengesize söyleseydin bize namustan öte köy Yok. Edepsiz. Ne akla konuşmuş.

(968 puan) tarafından
Söyledim canım eşimi kovdum neyin anlayışını göstereyim sadece kız naz yaptı anlatmakla bnde biraz huyuna gttim çözülsün diye oda çözüldü soyliycgimi söyledim ikisine de benim eşim suçlu o yüz vermese kız peşinden gider mi sence cevabini verse bu halde mi olurduk yasattiginuzu yaşayın dedim kpttm
(27,351 puan) tarafından
İki tarafta suçlu en çokta eşin.
 Allah ıslah etsin esini
0 oy
(10,878 puan) tarafından
Basını dik tut bacım. 
(968 puan) tarafından
Deniyorum kuzum :/
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Tövbe yarabbim birde söyledi öyle mi ah canm ne yapacaksın peki Allah yardımcın olsun :( aslında çocuğu annene bırak git kadını bir güzel döv sonra eşyalarını topla boşan o adamdan daha da hayır gelmez biz kadınlar herşeye tamam deriz ama aldatma asla. 
(968 puan) tarafından
Benim için bitti bundan sonra güvenemem canım esyalarimi ailem toplamaua gider büyük ihtimalle başka şehirde çünkü ewim
(2,126 puan) tarafından
En iyisi ama kadına da haddini bildir biraz
0 oy
tarafından
Kıza deki birdaha konsuursan aileni bulup bunları anlatıcagını söyle korksun Ahlaksız
(968 puan) tarafından
Boşanacam bu saatten sonra kendileri düşünsün
0 oy
tarafından
terbiyesiz yaaa ancak kendini kandırır
(968 puan) tarafından
Bu ahla biraz zor ömür sürdürür ler
tarafından
bencede rabbim yanına bırakmaz
0 oy
(149 puan) tarafından
Muhtemelen barışmak isteyecek, bıraktım ettim ayaklarına yatacak ama sonra yine huylarına devam edecek.. Hatayı gördüysen durma bile hemen boşan. Ondan sana ne koca ne de çocuklarına baba olur. Kaliteli insanlarla karşılaştırsn Rabbim hoş gerçi erkeğin de kalitelisi var mıdır düşünmek lazım bi.. Çünkü çoğu erkek ya alanen böyle aldatır ya da kendini başka şeylerle rahatlatır, karda yürüyup izini belli etmedigini düşünür..Yani tek eşlilik sevmiyor bu erkekler..aile yuva kavramlarından uzak yetişmişler ne yazık ki.. Allah iyilerle karşılaştırsn ne diyeyim..
(968 puan) tarafından
Aile ne demek bunu bilmeyen insan herşeyi yapar bn zaten bı erkeğe tam güvenmem güvenmis gibi yaparım sürekli takiplerdim eşimi zaten birazcık sevmiş olsa kendisine başkasını aşk yapmaz evladını harcamaz hâlâ ario eşim ama tiksiniorim
(149 puan) tarafından
Arar çok arar çünkü kurulu düzenini bozmak istemez ama bir yandan da her haltı yapayım ister.. Allah kolaylıklar versin sana canım.. bir iş bul çalışmaya bak şimdi böyleleri başına bela da olur dikkat et akıllıca davran her zaman ama ayaklarının üzerinde durup çocuklarına hem anne hem baba ol, eşin olsa da olmasa da güçlü kadın ol her zaman sen kazanacaksın kaybeden o oldu..
0 oy
tarafından
Sen yazdın benim canım yandı 
(968 puan) tarafından
:((((
tarafından
Allah yüreğine ferahlık versin seni o kadar iyi anlıyorum ki yanında olup kocaman sarılmak isterdim sana
(968 puan) tarafından
Oyyyy saolasin Allah razı olsun temiz kalbinden öptüm
0 oy
(496 puan) tarafından
Yaptıgı şey asla affedilecek birşey değil ama adamlar biraz çabuk gevşiyorlar ve belki bian boşluğuna geldi kız belki kendini acındırdı bilmiyorum ne denir böyle inşallah doğru adımlar at kızda da var eğer olmasa madem öğrendin o zaman dicekti ki bana yalan söyledin bak çocugunda varmış benm seninle işim olmaz . Hakkında hayırlısı ne ise o olsnn
(968 puan) tarafından
Kız göze almış gönlüme söz geciremedim dio ewli olduğunu öğrendiğimde bile vazgeçemedim dio
(496 puan) tarafından
Kız kaç yaşında canım küçük mü acaba ailesine falan ulaş bunun bi dizginlerini tutsunlar
(968 puan) tarafından
Vardır 26 faln bnce

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 534 göst.
25 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ela94 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,142 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ela94 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 301 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (87 puan) tarafından soruldu