0 oy
474 göst.
Aile kategorisinde (1,069 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Iyi günler arkadaslar bu sorunu uzun süredir düsünyrdm kendi kendime ve bir de sizlere danismak istedim siz de benim gibi mi düsünceksnz simdi esim olack adam beni begenerek istedi guzelligine kandm der cogu kez .Ona gore güzelim bakımlı olmaya calisyrm o ise tam tersi bakımsiz,onem vermez kendine hicbir konuda ben kendime baktigim zamanlar giydigim bir kıyafetten ötürü bile olsa hemn gelir yanıma seviyormus gibi sıcak ilgili davranır. Yani beni guzel gorunce böyle .Ama ne kadar inkar etsede disarıda da böyle bakımlı guzel görunce bakiyor art niyetli olmasa da bir sekilde takıliyor.Herseyi gectm karısinı güzel bulan hatta kıskanan bir insan nasıl oluyor da dısarıdaki internetteki acık sacik kadinlarada ilgi duyabiliyor .Lütfen bir akıl verin ya ne yapmaya calisyor ya da ne düsünüyor olabilir anlam veremdim 

17 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Eşinin gözü aç gözü aç adamı doyuramazsin canım. O senin güzelliğine bakıyorsa madem sende onun parasına bak. İyi günde kötü günde diye imza atıyoruz e kötü olunca ne olaacak esin
(1,069 puan) tarafından
Bencede doyumsuz öyle olmasa zaten karisiyla yetinir .Öyle yapcm aynen en iyisi öyle olmak
tarafından
İnşallah düzelir Allah akıl fikri verir
-Reklam-
+1 oy
(763 puan) tarafından
O zaman eşinde kalp yok,sadece göz var.. o yuzden sadece görsele önem veriyor. Normalde bende bakimliyim ama oyle zamanlar oluyor ki dikkat edemiyor bazen insan. Ama cok sükür ki eşim beni her halimle seviyor. Cunku kalpten baska hicbir guzellik bakî değil bu hayatta..
(1,069 puan) tarafından
Ya bilmiyrm önceleri kalp de vardi hala baskalarina karsi var o kalbi bi bana kalmamis tabiki de sürekli bakimli olamyz ki kendisi o kadar salmisken kendini anlamyrm ki nedir derdi bazen oluyor sen zaten guzelsin makyaj yapmana falan gerk yok der ama òyle hissetirmiyor iste
(763 puan) tarafından
Canim benim onemli olan bunu hissettirebilmesi zaten.. hissedemedikten sonra sozler ve davranislar havada kaliyor malesef.. bence otur bi konus,belki konusarak halledebilirsiniz
0 oy
(280 puan) tarafından
Ya erkek milleti hepsi oyle gozleri hep baska kadinda
(25,224 puan) tarafından
Hepsinin öyle oldugunu nerden biliyosun sizin kocalarınız karaktersiz diye başkalarına çamur atmayın
0 oy
tarafından
Tamamen kişinin fıtratı ile ilgili, demekki vicdanı sızlamıyo bu konuda haya perdeleri açık , normal görüyor başkalarına bakmayı, inşallah düzelir bu huyları canm
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Esinin golu guzelde gozu yok bacim yuzu guzel istiyor doyumsuz
(1,069 puan) tarafından
Yok gönlü de guzel olsun istiyor ki öyleydim bende zamanla gonül falan kalmadı tabi yasananlardan .
0 oy
tarafından

Beğenerek seçti derken. Görücü usulü falan mı? 

(1,069 puan) tarafından
İs yerinde gorup begenip arkadasi araciligyla secti
(2,529 puan) tarafından
Bacım niye kendini seçti falan diye itham ediyorsun o kim de seni seçecek. Pazardan domates mı seçiyor . Sende istemişsin evlenmissiniz kendinizi bu kadar küçük düşürmeyin bu laflarla
tarafından
Bende bütün bu yazı içerisinde o lafa takıldım. Ne demek seçmek. Benim kanıma dokunuyor böyle sözler nasıl kendinize söylüyorsunuz ki.
(1,069 puan) tarafından
Ya hani ben evlenmeyo düsünmüyorken o beni gorüp istedi o kadar insanin icinden beni secti anlaminda dedim ben onu istedi diyelim o zamn
tarafından
Anladım canım. Eşin biraz doyumsuz olabilir. İnsanın yanında eşi varken değil sadece gönlünde eşi varken başka kadına bakmaz. Bakamaz. İlla sokakta yan yanayken değil.
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Gözü doymak bilmiyor göz zinası ediyor 

Allah akıl fikir versin tepkini koymadığın sürece devam eder
0 oy
tarafından

Sadakatsiz işteee

0 oy
(119,086 puan) tarafından
onlara aç gözlu doysuz deniyo iste
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Maymun iştahlı mı ne yani bu böyle ? Sürekli mı böyle bu durum otur adam akıllı konuş nasıl bi evlilik bu böyle diye gerekirse konuşma ara ver evliliginize yani nasıl olcaksa.

Nerden biliyosun disardakilere baktığını 
0 oy
tarafından
Ben seye takildim ya esim beni begenerek secti kelimesine burdada gozu disarda olanin gozu ciksin 
0 oy
tarafından
Kıyamet kopana kadarda bu böyle olacak elde edene kadar elde ettikten sonra sıra harama yöneliyorlar turkiyedeki çoğu kadının en büyük sıkıntılarından biri yani kuzum sen naparsan yap  bunların fıtratı degişmez doyumsuzluk başka birsey degil
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Canım oncelikle sen kendine düşen vazifeyi yapıyorsun bir erkeklerin çoğu da böyle bakmıyorum diyen yalan söyler şimdi karısının yanında bakmiyorsa başka zmn bakar telefondan bakar  yine bakar yani harama helale dikkat etmeyen Allah korkusu olmayan karısının yanindada bakar ve bunu normal görür bide  birinci bakış sualsiz tamam ama ikinci bakis artık nefsi oluyor rabbim şeytana uydurmasin.iletisim oadigi sürece arada aldatmış sayılmıyor yine günahı kendine artık tabi bir kadinolarak aliniriz ama kendini asla eksik görme erkeğin fıtratı bu
0 oy
(674 puan) tarafından
Zaten kalbinden cok guzelligin cok ilgisini cekiyosa bu adamin guzel kadinlara zaafi var demektir. Sen guzel giyindiginde ilgi duyuyor cunku seni sen oldugun.icin degil.dis görünüşün icin birlikte oluyo demekki yani bu sen o bu fark.etmez guzel.olsunda kim olursa olsun kafasinda sapkın bi kişiliğe sahip bence.. bi adam cirkin demiyim de bakimsiz da olsa saci basi daginik sivilceli eski püskü pijamalarla da olsa gormezden gelip karisina her zaman ilgi duymali sadece guzel  giyinince degil
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Karaktersiz bir kocan var Allah sabır versin başka bişey denmez
0 oy
(77 puan) tarafından
Benim esimde oyle disariya ciktimi unutur beni surekli ben oldum olmadim surekli baskalarina bakar ben kalqa edincede ne var ya oylesine bakiyom der gecer 
0 oy
(907 puan) tarafından
Ben çocuklarım olduktan sonra bakımsız tarzana döndüm,banyo bile zor yapıyordum kendimi çok çirkin hissediyordum,pis bakımsız ama eşim asla rahatsız olmadı hep sevdi en kotu halimde bile çok güzel oldugumu söyledi.Sizin eşiniz belliki güzelliğiniz için almış sadece göz,cirkinlesmemeye bak belliki onun için tek önemli olan gorunus

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 289 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur343746 (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 385 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,483 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 536 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

378,095 soru

11,316,772 cevap

34,761 kullanıcı