0 oy
848 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Bebeğimin altını değişiyorum kaynanam geldi odaya milletin bebesin altı dolup taşıyor onlar bile bekletiyor biraz daha yapsinda öyle değişeyim diyor sen hemen çiş yapınca değişiyorsun dedi. Bende millet ya erindikleri için bebesinin altını değişmiyor ya da pisliklerinden dolayı dedim. Bebeğim az çiş yapınca bende değişmiyorum ama göz göre göre de bebeğimin altı kirliyken bekletemem pişik olur . Huzursuz olur dedim . Altını sileceğim ıslak mendilden iki tane koyup kaldırdı. Sen napiyorsun çocuğun altı kirli mi kalsın dedim yeter idareli kullan diyor. Ben ne kadae kullanacağımi bilirim ver ıslak mendili dedim. S.a.l.a.k mıdır nedir ya kime ne ettim de bela niyetine böyle bı kaynanam oldu. Sözde kendisi çok tutumlu ben tutumsuz olurum. Evinde herşeyi var ben alınca biraz idare et der kendi kızı alınca alacaksın tabi niye almayasin. Sen ye çocuklar yesin çokça al der. 

18 Cevaplar

+1 oy
(3,459 puan) tarafından
Şimdi kusura bakma da Bi suçlu varsa o da senin bebeğin babaannesine sormadan nasıl altına yapiyo ayıp denen bisey var :D:D
tarafından
Evet haklısın. Boktan meselelerde kaynanam bir numara onun onayı olmadan yapmamaliydi :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sankı kendı cebınden ckıyo bezın ıslak mendılın parası ...
tarafından
Oğlu çalışıp yoruluyormus herşey pahalılasmis kendi kızı 400₺ ye ayakkabı giyiyor. Her gün çarşı pazarda ona gelince alacak der
tarafından
Bı oglu calısıyo zaten. Bogasım gldı kaynananı. Kızının kocasıda bı ananın oglu . Onada yazık o zamn
tarafından
Yok o mecburmus alacak edecekmiş Allah'ım ya peki o senin kızda ben el kızıyım diye mi böyle dedim. Susuyor
tarafından
İşine gelmemıstır cnku susması ondan sebeb
tarafından
Aynen gelmez işine cadoloz karı
0 oy
(119,001 puan) tarafından
piknikte diye okudum kiz allah seni
tarafından
Bende öyle okudum.
tarafından
Bnde öyle okudum :)
(4,700 puan) tarafından
Tek değilmişim :)
(594 puan) tarafından
Kalabalığız bu konuda :D
tarafından
Artıran yok mu ☺️
0 oy
(15,531 puan) tarafından
Kaynanaya altına s.ç ama temizleme bekle biraz sonra üstüne biraz daha yap bakalım durumun keçe okur deseydin alırdı ağzının payını  bebek bu yavrunun dili yok diye pislikle mi birakilacak pintiligin mastereni yapmış kayannan 
tarafından
Dedim zaten sen altin ıslakken durabilir misin bu bebe dursun dedimm . O kadar canımı sıktı ki
0 oy
(27,307 puan) tarafından

Lafını ver otturur öyle insanla geçmez zaman amannn 

tarafından
Çok fena kız Allah Düşmanı bİle böyle kaynana vermesin. Laftan sözden anlayacak kadın değil.
(27,307 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
tarafından
Benim kaynanamda altındaki pisliği peçeteyle çöpe at geri bezini bağla diyor :)
tarafından
Manyak mi bunlar . Üretim yerleri nereyse biran önce durdurulmali
tarafından
Aynn kız bencede
0 oy
(4,580 puan) tarafından
Iyi demişsin ama ;)
tarafından
Anlarsa o da
0 oy
(1,161 puan) tarafından
ay bu komuda. bende  cok elestiri alsim neymis  gunde  uc kez deyistir  sabah ogle aksam.  bende  ne zaman yapsa  hemen deyisirim.  yani   cocuk nasil rahat olurki oyle    benim bir akrabam cok soyledi sinirden dayanmadim   kizdim. kendim yap oyle  kal gor  nasil bir duyqu cocuk bu nasil dayansin pismece  olur ya. dedim.
tarafından
Kendilerince çok bilirler boyleleri
(1,161 puan) tarafından
bos ver canim takma. bende  takmam sinir  oluyorum ?aten
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Yok benimkinin eline su dökemez 
0 oy
(350 puan) tarafından
Allaha nasıl hesap verecek acaba pis kar ı. Sinir etti beni. Bir gün yatağa düşüp kendi de bezlenrcek duruma düşerse b*kunun içinde yatırın bi kaç sefer sonra da az idareli ol dersin sen öyle diyodun dersin tövbe ya
tarafından
Allah'a havale ediyorum ben . Benden uzakta versin Belasıni
0 oy
tarafından
O bebeğin hassas vücudu pislik içinde kalıp pişik olsa dahamı iyi acaba 
tarafından
Bişey olmaz ne olacak sanki diyor cildi hassas hemen pişik olur . Pişik olsa bende bebeğim de huzursuz olacağız .
tarafından
Bende kızım bebekken mecbur koyde kaynanamda kaldım bi süre kızım doymuyordu ben pirinç unu istedim aldırmadi kayinpederime eşim o dönem yanımızda yoktu
tarafından
El kadar bebenin ac kalmasına nasıl gönlü el verdi.
tarafından
Kaynana işte
tarafından
Kaynana değil bu vicdan yoksunu
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Bir mi yaşıyorsun canım? Değilse lafını söyle takma, herkes bir değil malesef ayrıca oğlunun parasının hesabını yapmak Ona düşmez . Cahil insan işte neyi anlatıcan da anlayacak. O kendi kıçını bile silmiyor demek ki peçete gitmesin diye tövbe yarabbim 
tarafından
Yok ayrı yaşıyorum ama evime ne zaman gelse herşeyime karışır huzursuzluk çıkarır. Sarı bezi var mutfağında delik yirtilmis üç senedir kullanirmis onu
(1,020 puan) tarafından
O zaman karıştırtmazsın olur biter çok muhattap olma bir şey bul zamanla çekinir
tarafından
Yok kuzum bu öyle çekinecek bir kadın değil. Ben lohusaydim sezeryan ile doğum yaptım. Üçüncü günü eve geldik. Sanki ben ona yanım da kal demişim gibi annem kalacaktı. Kaldırmadı kadını. Bulaşık yıkadı bağıra çağıra . Bende sana ben iş gör diye çağırmadim dedim.  Gitmiş gorumcemle eşime aglamis gelin beni evinde istemiyor diye.  Yalanı dolanı pilani çok
(1,020 puan) tarafından
Terbiyesiz insan... Bunların ağzına laf vermiycen kendi silahlarıyla vurucan
tarafından
Allah'a havale ediyorum ben o en kısa vakitte çıkarsın inşallah
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Bizimkide altın getirdi kendi oğlu diyo eli titredi gerek yok desem geri alacak diye:)) valla kızının kocası nasıl mecbursa oğluda mecbur karısına çocuğuna bakamayacaksa evlenmeseymiş oğlu
tarafından
Oğlunu senelerce yemişler . Bana harcadığı gözüne batıyor. Oğluna kendine Biseyler aldırır markete götürür bilerek az para alır markette cikismadi der kocama ödetir. Bize gelir otobüsle biletimde para kalmadı der bizim bileti alır ya da bizden para alır. Eşimde kartını verdi için de 50₺ vardı hepsini harcamış bide kızına vermiş kullan diye. Onlara gittik gittiğimizde istedim kartı. Görümcende dedi ondan istedik getirdi. Eşimle hastaneye gideceğiz içinde bakiye sıfır şaşırdık 50₺ye hep harcamislar dedim . Hak yiyorlar helal etmiyorum. İçinde kalmadı bile demediler
0 oy
tarafından
Ohoo sen ne diyosun benimki ıslak mendili 2 ye bölerdi günde 2 tane bez değiştirirdi yeni doğmuş yavruma şimdiki aklım olaydı lafa gelince onlar israf yapmaz biz yapıyoz:Dkocaların gözdeleri anneleri malesef
tarafından
Hahaha senin kaynana benimkinden beter desene
tarafından
Aynenn
0 oy
(387 puan) tarafından
Ay kendi ceplerinden mi cikiyo sanki o para.kiyafet alirsin somurtur,bez kullanirsin somurtur benimki de anlamiyorum bu neyin kafasi ya
tarafından
Bende çözemedim bunları
0 oy
(202 puan) tarafından
Aman kuzum bosver sters yapma
tarafından
Zaten ona sinirimdsn sütüm kesildi bir dönem
(202 puan) tarafından
P.islik allah b.elasini versin
0 oy
(612 puan) tarafından

Ya kusura bakma valla gülesim geldi. İsterse çocukla konuşsun idareli yapsın çişini:)

tarafından
Demi bir saat belirlesin :D
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Düşman başına vermesin Rabbim o modellerden bende de var kziina gelince herşey serbest bana gelince tutum delisi ;) hepsini toplasalar keşke aynı yerde yasatsalar ;)
tarafından
Valla ya ne iyi olur :D çok iyi anlaşır böyleleri

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 330 göst.
0 oy
14 cevap 438 göst.
30 Eylül 2023 Aile kategorisinde Tubaka (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 329 göst.
0 oy
16 cevap 289 göst.