0 oy
216 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,132 puan) tarafından
2 doz olduk, aşıdan sonra bir rahatlık geldi mi hani hastalık bulaşsa da daha hafif atlatırım gibi. Aslında tedbirleri bırakmam lazım, maske, hijyen mesafe. Ama aşı olmuş insanlar biraz rhatladı sanki 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok ben hâlâ  rahat degilim maskesiz  adim atmam sosyal mesafte dikkat ederim.kalabalik yerlere girmem oğlum  var sonucta o korunmasiz
(5,132 puan) tarafından
Biz de aynı şekilde Allah korusun
(119,251 puan) tarafından
askim buranin yuzde 96 yada 98 asi olmus millet bi relax gorceniz marketlerde kapali yerlerde mecburi olan maske kalkmis kendimi maskesiz ciplak hissediyorm
tarafından
Sen tak kiz
(119,251 puan) tarafından
takiyom valla
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hayır rahatlamadim hala tedbirliyim

Ne olacağı hiç belli olmaz tatlım
(5,132 puan) tarafından
Aynen ben de öyleyim. Burda marketlerde arabaları tutma yerlerini dezenfekte etmek için aparatlar peçeteler var işte eskiden sıra olurdu önünde herkes arabasını dezenfekte ederdi ama şimdi herkes yanından geçiyor bi biz temizliyoruz galiba bir de Almanya'da çok insan aşı oldu rahat ettiler gibi
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Aşı olup ağır geçiren de var maalesef
(5,132 puan) tarafından
Tabi ölen de var malesef
0 oy
tarafından
2 doz aşımı oldum ama hiç bir tedbirimi bırakmadım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tedbirliyim ve rahatım. Kalabalık ve kapalı ortam olmadıgı sürece maskesiz geziyorum 
0 oy
tarafından

Arkadaşım var burda aşı oldu sonrası korona oldu o kadar kotu haldeki :'( aşılı olduğu halde neler yaşadı birde aşı olmadan olanlar var ailemde ayakta grip şeklinde atlattı ben zaten düşünmüyorum olmayı böyle gördükçe

0 oy
tarafından
Hiç rahatlamadm valla eşimde aynı şekilde , kimsenin günahına giremem maske takmadan hijjene dikkat etmeden 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Tedbirliyim ama rahatta sayılmam 
0 oy
tarafından
Hiç rahatlamadim cnm inanki o kadar duyarsız insanlar var ki nasıl rahatlayalım 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Valla oldum ama rahat değilim maskesiz bir yere gitmiyorum. Hijyenime dikkat ediyorum. Sık yikamaktn ellerim  catladi sen düşün artık. Ustelik Hem hamileyim hem kızım var. Dünyanın bin bir türlü hali var sonuçta. Allah bir an evvel def etsin bu belayı başımızdan inşallah 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yok yaa hala korkuyoruz mesela annem temaslı şuan ama aşıdan dolayı korkuyor bize bulaşır bebeğe geçer diye 
0 oy
tarafından
Bizde 2 doz aşı olduk rahatlamadık tabıkıde 

teyzem gilde 2 doz aşı oldu okula giden çocukları yüzünden corona  oldular karantinadalar 
0 oy
(802 puan) tarafından
Evet rahatladı o yüzden yayılım ve ölüm oranı fazlalasti.Asi olmamış gibi tedbirliyim, maskemi çıkarmiyorum, mecbur kalmadıkça dışarı çıkmıyorum, komşular çağırıyor, katılmıyorum.
0 oy
(5,833 puan) tarafından
Aşılıyız eşimde bende hala bir dükkana girdim mi çıktığım gibi elime kolonya sıkıyorum bütün çantalarımda arabamızda kolonya mutlaka var maskeyi dışarıda asla çıkarmıyorum hamileyim oğluma bişey olur diye korkuyorum... 
0 oy
tarafından
Yook gelmedi ben zaten rahattım gelirse de gelir modundaydım şimdi yine aynı 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 270 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce duru (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 122 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
0 oy
4 cevap 101 göst.

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...