0 oy
801 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar dün babam gelicek demiştim bunu konuşmaya gelmiş annemle ayrı yaşıyorlar 4 yaşında bir çocuğu varmış içim taş kesti benim kardeşime hiç babalık yapmadı 5 yıldır 1 gece bile onunla uyumadı gelmiş bana benim başka bir çocuğum var diyor çok kötüyüm annemle kardeşimden de saklıyor aramızda kalsın diyor babamla görüşmek istemiyorum daha doğrusu ne yapmalıyım bilmiyorum kafam çok karışık çok ağladım bizi terk edip gitmişti hiç bakmadı 14 yaşında çalışmak zorunda kaldım o çocuk kardeşim ama benimsemem çok zor siz olsanız naparsınız kızlar 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vay seref.siz 
(774 puan) tarafından
Çok kötüyüm
tarafından
En iyi seni ben anlarım canım bende bir çok yanlisini yakaladım . Allah'a havale et yapacak birşey yok. Kendini üzme .
(774 puan) tarafından
Haklısın canım ama halen şoktayım
-Reklam-
0 oy
(3,544 puan) tarafından
Baban babalık yapmamissa başkasının çocuğu senin kardeşin sayilmiyo hiç üzülme boş yere 
(774 puan) tarafından
Öyle tabiki ama ben kendi kardeşime üzüldüm ona hiç babalık yapmadı daha 11 yaşında
(3,544 puan) tarafından
Yeni heyecanlar ariyo baban demek ki yaptığı çok ayıp şimdi bisey diyemiyorum yine de baban ama öteki tarafta nasil hakkınızı verecek onu düşünsün
0 oy
(504 puan) tarafından
Adama bak yaa anne şöyle bence bosanmadiysa dava açsın tazminatını alsın Allah'indan bulsun
(774 puan) tarafından
Annem yıkılır canım nasıl söyliycem bilmiyorum
(504 puan) tarafından
Ama öğrenmesi lazım bilmeye hakkı var
(774 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(2,140 puan) tarafından
O adama baba bile demem.Gorusmem asla
(774 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(711 puan) tarafından
Insan yqsamadan bilemez  kuzum ama ne bilim o çocuğun bir suçu yok ki suç babanda baban ile görüşmek istemeyebilirsin  sama o senin kardeşin benim kendi fikrim kuzum 
(774 puan) tarafından
Haklısın canım ama çok zor
0 oy
(7,972 puan) tarafından
S.çayim böyle babaya terbiyesiz utanmaz
(774 puan) tarafından
Çok kötüyüm canım düşücek tim eşim zor tuttu yıkıldım resmen
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Size doğru dürüst babalık yapmamış ne diye başkasından çocuk yapıyor ve sana söyleyip seni üzüyor karısından çocuklarından saklıyor ne biçim biriymiş baban  
(774 puan) tarafından
Öyleymiş insan yaşayınca daha bir kötü oluyormuş
(2,826 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inşallah üzme kendini bende babası hayatta olupta sevgisini görmeyen biriyim Allah herkesi iyilerle karşılaştırsın
(774 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(514 puan) tarafından
Kc yasndsn evlimisn
(774 puan) tarafından
Evet 25 yaşındayım evliyim
(514 puan) tarafından
Sende daha kucuksun. Zor bir durum
(774 puan) tarafından
Evet canım çok zor hemde
0 oy
tarafından
Neden terk etti sizi? 
0 oy
(606 puan) tarafından
Ayrılarmış zaten ne bekliyordunuz ki. 
0 oy
tarafından
Tabikide kardeşim varsa hemen arar bulurum artık çocuk değilsin sende geçmişi unut geleceğe bak baban oyle diyede kardeşinin suçu yok
0 oy
(120,101 puan) tarafından
cocugu benimse o masum gunahsiz babanla gorusme ama o cocugun sucu yokki yazik daha 4 yasinda herseyden bi haberdir ben olsam gormek isterdim coxugu
0 oy
tarafından
Ben irtibatı keserim madem babalık yapmayı biliyormuş zamanında size neden yapmamış birkaip öylece gitmis
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Hiç bir zaman kardeş GB olmuyor benim babaminda başka kadından çocuğu var bence babamla görüşme zaten bı ise yaradığı yokmuş 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Tazminat alsın annen, kardeşine de üzülme canım vicdan meselesi o öbür çocuğa da babalık yapmayacak

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 569 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 295 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 386 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 262 göst.