+1 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından

33 aylık (3yasnda hemn hemen)kızcem var 20güne birde oğlusum gelecek korku endişe uykusuz kalacağım günler aklıma geldikçe gece uyuyamıyorum   ...:) nasıl olacak kızım nasıl tepki verecek kızımda hiç uykusuzluk çekmedim buda inslah vyle olurrr 

sizde durumlar ne işlerinizi nasıl yapıyorsunuz yardım edeniniz varmı

24 Cevaplar

0 oy
(71 puan) tarafından

İki çocuklu alıştım çoktan da üç çocuklu hayatı merak ediyorum 1 aya kadar gorcez inşallah:):):)

(347 puan) tarafından
ayy maşallah yaşları kaç
(71 puan) tarafından
Büyük 6 küçük 2
(347 puan) tarafından
2 yaşındaki zorlar seni belki
(71 puan) tarafından
Yok 6 yaşındaki zorluyo valla :):):)
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 cocuklu ve ustune yarin itibariyle evden calismaya baslayacak biri olarak tavsiye vermeye degil almaya geldim :))) varsa mucizevi cozumler surda bekliyorum :)))
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Biri 4 yaşında biri 4 aylik küçüğü beni çok yoruyo uykusuzum kucağa alışmış yere de koysam besigine de koysam basbas ağlıyor kollarım tutmuyor
(75 puan) tarafından
Kanguru mu denesen
(2,501 puan) tarafından
Bende bel yok ki :) tasiyamiom
0 oy
(2,623 puan) tarafından
4 tane bende ve korktuğum kadar kötü değildi ama buyudukce sorun 
(75 puan) tarafından
4 çocuk mu maşallah
0 oy
(345 puan) tarafından
1 tane oglum var onunla bıle zorbasa cıkıyorum Allah 2 3 4 cocuklulsra bol bol sabırlar versın 
(1,024 puan) tarafından
Aminnnnn :))))))
0 oy
tarafından

Bacım deseydin ki 2. Çocuk düşünüyorum yapma derdim :D ama sen doğurmak üzeresin ses etmiiimmm  :Dahahjaha 

tarafından
Aylin sen dur durduğun yerde. Hadi benim kız sakindi sana ne oluyo hüma gibi huysuzun varken aklından bile geçirme
0 oy
(119,461 puan) tarafından
bende mart sonu o hayatin tadina bakcam
valla bana kalsa mart basi istiyom ortasi ama sonu istemiyo. dr israrla sonu diyo zormu balik burcu
aboooww
0 oy
tarafından

2 kardeşten bırı kolay bırı zor olur defler mesela benım kızım 6 ayyy kolıktı günde 3 aaat uyur full ağlardı, Rabbım 2.de kıyak geçer dıye düşünüyorum :D

tarafından
Terminatör mü ahahahah küçük kızımın yeni ismi ahahahah
tarafından
He walla enik bildigin terminator. Bi bebe 1 saniye durmaz mi. Kurtlu popo :) o poposu emerken bile  hop hop hopluyor asla durmuyor :))) kizim melekmis benim beee, bu oglan bitirdi beni :D
(75 puan) tarafından
İkisi de aynı oldu az ni farkla =(
tarafından
Aaaaa benımkı de emerken durmuyor meme ağzında gotunu kaldırıyor ordan oraya :D
tarafından
Bende o yonden umitliydim buyuk oglum aşırı gazlıydı aylarca uyutmadı. Bu oyle olmaz dedim buda cok gazlı :D
0 oy
tarafından
Tek kelime derim benim son post :))
0 oy
(35 puan) tarafından
Benimki 32 aylık çok yaramaz huysuz uykusuz 2.'ye cesaret edemedim hiç 
(75 puan) tarafından
Sonra cesaret et arkadaş ım
(35 puan) tarafından
Inşallah kardessiz de olmaz canım
0 oy
(375 puan) tarafından
Tukenmislik sendromu yasayanlari anlamama az kaldi... :/ 6 yas 1.sinif cocugui ve 6 aylik bir de bebek var. Ayrica haftanın 2 bucuk günü iş var. Ev dagitmayi cok seven bi koca var. Kucugun gunduz uykulari çok kisa hic bisey yaptrmiyor. Uyanikken de surekli mizmiz. Sanirim dis geliyir. Buyuk oyun oynayalım, odev yapalim diye surekli yanimda. Yani allah hepimize kolaylik versin. Tek cocuklu hayat cok guzelmis valla ama rahat batti iste. :) dursana tek cocukla... ama yoookk batıyor iste biseyer :)
(75 puan) tarafından
Bu şey değil mi? BEN!
(375 puan) tarafından
:)))))))))))))) :/ gülüyoruz artik ağlanacak halimize
(75 puan) tarafından
Senin 2. 6aylık olmuş kurtarmşsın sankii bnmki 45 günlük
(375 puan) tarafından
Yo yo pek kurtarmış sayilmayiz. Malum ger donemin bi zorlugu var. Simdi de diş geliyor o yüzden huysuz.
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Valla ben tam istediğim yaş araliginda planlı olarak ikinciyi istedim iyikide beklemişim aralarında 4,5 yaş var aman aman öle bı zorluk yasamadim☺️
tarafından
Ne kadar zaman koydun araya canım merak ettim :-)
(44,744 puan) tarafından
Yazdım ya kız:D
tarafından
Ha canım kusura bakma dalgınlık işte :)
(44,744 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Yaaa bizde oyle olacaz rabbim nasip ederse 
0 oy
(17,874 puan) tarafından
Zor ne yalan söyleyim zor yani ama alışıyorsun Bi şekilde benimde oğlum 3 yaşındaydı kardeşi doğduğunda şimdi biri 5 biri 2 buçuk yaşında :) 
(75 puan) tarafından
Amaannnn 3.mü
(17,874 puan) tarafından
Yaaaa naneyi yedim ben
(75 puan) tarafından
Annen ya da kayın vliden yanında mi ya da bş yardımcı
(17,874 puan) tarafından
Annem gelir kız kardeşim gelir
(75 puan) tarafından
İyi çok şükür
0 oy
tarafından
Herşeyi çift çift görüyorum uykusuzluktan şaş oldum :D ne kadar zorsa okadar tatlı 
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Kızım da çok uykusuzluk çektim şuan 19. Aya girdi hala çekiyorum nasip olursa bi kızım da daha olacak inşallah o hep uyur nebiliyim uslu çocuk olsun diye dua ediyorum valla :) 
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Kızm 4 buçuk yaşında oğlum da 28 aylık bizim güzel geçiyor bazen insan bunalıma giriyor yani ama canları sağolsun sende bakabilirsin çocuklarına şimdiden sıkıntı yapma  güzel olucagini düşün öyle olsun canm
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Çok komik durumdayım 31.10.19 doğumlu büyük oğlum küçük oğlum 24.10.21 doğumlu birini emzirirken diğeri de emmek istiyor büyük seviyor öpüyor sonra tokatliyor 2 haftadır annemlerdeyim kalabalık diye çok yorulmuyorum ama uykusuzluk var yorgunluk var eve gidince nasıl yapacağım diye düşünüyorum 
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Benimde korkulu rüya M oldu resmen doğuma 50 gün kaldı kızım 2 buçuk yaşında ve acaba huysuz olur mu gece çok uyanır mı diye düşünmekten sabahlıyorum resmen :) kızım da maşallah pêk zorlanmadım pêk uysal dı kurban olduğum ama kardeşi şimdiden çok hareketli gözümü korkutuyor :D

0 oy
tarafından
Korkulacak bisey yok. Illaki uykusuzluk oluyor. Evin duzeni bozuluyor. Ama zamanla duzelir.oglum 2 yasinda kizim 1 aylık. Sanırım alıştım ben artik :D tek sıkıntı gaz. Oda bitse tamamen alışacağım insallah. Aşırı gazli bir kızım var :) sadece sabir istiyorum

İlgili sorular

+1 oy
29 cevap 483 göst.
3 Ocak 2024 Aile kategorisinde Myangell (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 578 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Ayselaras (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 424 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 237 göst.