+1 oy
682 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Kızlar benim iki kızım var yeni dogum yaptim 6 aylık biri biri 4 yaşında çok üzgünüm çünkü esim tarafından aldatildim ve doğumumu bile tek basimaydimçok zor geciniyoruz anne evinde su an emziriyorum ilerde caliscam insAlllah özgüvenmi mahvetti cocuklarina bakmıyor üstelik boşanmak istemiyor herkez her gören evliliğimi soruyor yani ben cevaplamaktan biktim herkez sormaktan bıkmadı çok zor böyle bir süreç atlatan var mı aranızda yada destek olmak isteyen?

11 Cevaplar

0 oy
(1,024 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İyi yaptin kendi kıymetini bil öylelerin ağzına sicacaksin canm
-Reklam-
+3 oy
(1,856 puan) tarafından
Zaten bu aldatan erkekler genelde evine adam akıllı bakmayan ekmeğini suyunu eksik eden ve eşlerinin doğumunda bile yanında olmayanlar sen çirkin değilsin onun yüreği çirkin bakan gözleri çirkin öyle olmasaydı uckurunun peşine düşmezdi unutma yuvayı yıkanın yuvası olmaz eşin asla mutlu olmayacak ettiğini bulacak çocukları babası olmemisken yetim birakmanin cezası büyük 
(18 puan) tarafından
Gerçekten çok zor Rabbim kimseye kötüye denk getrmesin inan hiç çevrem yok buraya post açtım dertlescegim kimsem uok
(1,856 puan) tarafından
Bak canım kocan gerçekten kötü biriyse psikolojik ya da fiziksel şiddeti varsa çocuklarına babalık sana kocalık yapmıyorsa en önemlisi de aldattiysa boşan kendi ayaklarınin üstünde dur ve sana tavsiyem evlenme çocuklarını büyüt tertelef etme
(18 puan) tarafından
Aynen evlenmek saçma zaten yaralıyım erkek ne ki elinin kiri çocuklar önemli
+2 oy
(3,010 puan) tarafından
Dogum esnasında eşin yanında olmamak destek olmamak ağır kusur sayılıyor ee bi de aldatmış. 3 çocuğun var sakın gurur yapıp tazminat nafaka falan vazgeçeyim deme. Ne alabiliyorsan al. Çocukların için almak zorundasın. Seni aldatıp elin kadınlarına para yedirebiliyorsa çocuklarına da bakmak zorunda. İnsanlara da kulağını tıka. Gerekirse tesrle herşeyi de bilmeyi versinler. Sen utanacak bişey yapmadın. Boşanıyorsun diye suçlu sen değilsin. Başın dik olsun. Rabbim çok güzel kapılar açsın inşallah sana. 
(18 puan) tarafından
Valla kızım 6 aylık 3 ay daha geçerse herseyi daha guzel yer anne sütü veriyorum yavaş yavaş ek gıda yiyor inan komşular ne zman caliscan diye bunaltiyorlar yahu zaten mecburum çalışmaya iyice bebeğin biseyler yemesini bekliyorum ne bilim herkez ayrı etraf ayrı dik durmak zrndayz
(3,010 puan) tarafından
Ayy şöyle meraklı insanlara da ayrı ayar oluyorum. Sana tavsiyem bundan sonra kimseye eyvallahın olmasın. Seni kıranı kır. Üzeni üz. Sen artık evlatları için güçlü durması gereken bir annesin. Evlatların seni konu komşuymuş gereksiz insanmış bunlarin karşısında mahcup ağızlarının payını veremeyen biri olarak görmesin. Pasif değil her zaman aktif olma vakti artık. İnan bana o zaman canına can gelir dünya yıkılsa evlatların için kaldıra bilirmişsin gibi gelir.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
(18 puan) tarafından
Amin Alllah razı olsun zor ..
0 oy
(3,561 puan) tarafından
Bu surecte en önemli sey baskalarina kulagini kapatmak Allah yardımcın olsun cocuklarinla seni ferahliga cikarsin inşallah
(18 puan) tarafından
Amin canım saolasin
0 oy
tarafından
Bacim baslik degistirp ayni postu aciyon az bekle hele kapatilicak sil bence
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Doğum yaptım kizim 20 günlükken aldatildim aşk mesajlarını yakaladım gorumcem kayinpederim sen suçlusun dedi lohusa dönemimde ne yapmış olabilirim ki ilk çocuğum bide psikoloji tedavi gördüm ilaç kullandım pişmanım dedi o açtı boşanmayı boşamadım eve geldim annesine aşırı düşkün ve ona dedim annen öldüğü gün sana boşanma davasını açacağım bir acı değil 2 acı cekiceksin ve herkesin içinde esin neden yanında olmadığını soracak utancından cevap veremeyeceksin şımdı ozamani bekliyorum
(12,746 puan) tarafından
Sen ciddi misin ? Bı an inanamadim gerçekten rabbim yardımcın olsun ☹️
(1,314 puan) tarafından
Rabbim herkesin yardımcısı olsun ve ben sabırsızlıkla bekliyorum bir soz vardır intikam soğuk yenir işte bende bana gelecek zamanı bekliyorum
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Aldatildigini nasil ogrendin benim suphem var ama bur türlü birsey bulamıyorum kesin kanit olmadan da bisey yapamiyorum 
(18 puan) tarafından
Fotoğraf buldum çöp kutusunda
(1,334 puan) tarafından
Sürekli telefonunu gizliyor firsat bulup gizlice baktigimda hic birsey bulamıyorum ustune gidince de yeminler ediyor butun kayitli numaralari aldim gizli gizli aradim ama ne bilim ozaman telefonunu ver bakim dedimde niye vermiyor banyoya bile telefonla giriyor
0 oy
(946 puan) tarafından
İnsanlar zıypıtti iyice bnde aldatıldım 8 aylık kızım var süreç zor ama atlatılır kanıt varsa tazminat açın mutlaka hakkınızı alin
0 oy
(932 puan) tarafından
Kutlarim kararınızdan ötürü sizde o güç var bence bebiş az büyüsün herşeye de yetersiniz 
0 oy
(808 puan) tarafından
Ben yaşadım canim hala anne evindeyim binarkadasim Esra ezmeci kitaplarını önerdi okumadım alıp okuyacam bakalım çok zor oldu oluyoda ama evladım beni ayakta tuttu senide evladının bir gulusu bakışı ayakta tutacak 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 369 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde kbrazhra (1,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 753 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 450 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde Kelebegnomru (1 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 799 göst.