0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 1 ay once kızım bıt oldu simdi tekrar var ve baya var temizlenecek gibi degıl sıfıra vurdursam işe yarar mı nolur etkili bı cozumu olan var mı bana ve 6 aylık kızıma gecer dıe korkuyorum ona gecerse kotu akıl verin lütfen 

9 Cevaplar

0 oy
(1,301 puan) tarafından
Bit ilacı al
-Reklam-
0 oy
(795 puan) tarafından
bit ilaci ve bit tokasi kullan canim baska yolu yok eskiler tabi bazi seyler yaparlarmis ama cok zararli Allah korusun hic o tür seylere bulasma 
(1,301 puan) tarafından
Bence o dediğiniz şeyden hiç Bahsetmeyin bileeeew
(795 puan) tarafından
aynen o yuzden yazdim bende cok tehlikeli Allah korusun simdi soylerler belki diye en garantisi bit ilaci
tarafından
Ne ki merak ettim:) bit ilacı kullandım fayda etmedi kestirsem kiş üşür bıyandan ama dedıgın bıt tokasını da alıyım yarın
0 oy
(439 puan) tarafından

Eczanede bit spreyi var ondan al şampuanın hiç bişeye faydası yok yazın benim 2 yaşındaki kıızmda bitlenmişti :( öyle geçti şükür daha da yok 

0 oy
(48,735 puan) tarafından
küçükken bitlendim iki uc kez zor oluyo temizlemesi. arkadasim camasir deterjani iyi geliyo diyoduda kızında deneme bit ilaci al
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Canım benim kardeşimin bitlendi kızı bit şampuanı ve paranit sprey aldı 3 5 güne kalmadı bişey özellikle sprey çok etkili
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Eczaneden bittin al hemen
0 oy
(346 puan) tarafından
Paranit al etkili bir şampuan 
0 oy
tarafından
İnternete mayonez ile bit temizleme yaz canım uygula kesin çözüm
0 oy
(348 puan) tarafından
Canım temizledikten sonra kıyafetlerinin içine bittaşı ( kafirun taşı) dik. Eskiden biara okulda sıra arkadaşım bitlendiği için ben de çok sık bitleniyordum. Annem en son öyle çare bulmuştu. Onu takınca olmadı bidaha

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 433 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Buse655 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde gulsah.uygun2225 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 368 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.

381,234 soru