0 oy
245 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (218 puan) tarafından
hanımlar yarın hastahaneye gidicem malum uzak bize sakaryada oturuyorum gecen gun 1 saat minubus bekledim gelen giden almadı hiç bebek arabasından dolayı yarın da almazlarsa nereye şikayette bulunabilirim 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Beni alıyorlar kısa mesafeye gidiyorum diye belki 
(218 puan) tarafından
almıyorlar canım bebek arabasıyla burda sinirden agladım resmen
tarafından
Belki bilen vardır şikayet et . Pislikler yer kapliyor müşteri alamıyor diye geberiyor . 1 kişilik yer sadece ha
(218 puan) tarafından
onunda parasını vereyım dıyorum YINEDE almıyor pıslıkler
tarafından
Şikayet et geberesiceler
-Reklam-
0 oy
(119,122 puan) tarafından
eskisehirde aliyolar 
(218 puan) tarafından
burada almıyorlar canım
(119,122 puan) tarafından
durmayan araclarin plakasini al once soforler odasi snr 154 bildir
(1,586 puan) tarafından
Yanlışın var canım belki bazı şoförler alıyordur ama çoğu almıyor malesef
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Şoförler odası galiba tam bilmiyorum ama. Önce durak şikayet hattına sonuç alamazsan oraya et bence. 

Bu arada hangi hst gideceksin ben de şuan sakaryadayim randevu bulamıyorum bir türlü 
(3,151 puan) tarafından
Yaa bende gazellerde oturuyordum Fatma teyze fırının arka sokaklarında İzmir'e taşındık arada bir eşimin ailesine geliyorum öyle burda gerçekten dolmuşa almiyolar ama bebek arabasıyla bende çok çekmiştim o konudan bide arabamız traveldi kapanmıyordu eziyet resmen
(218 puan) tarafından
güya büyükşehir ama Bi hakta yaradığı yok
(3,151 puan) tarafından
Gerçekten o konuda çok geri kalmış dolmuş minibüs ulaşım konusunda çok yetersiz. O kırmızı dolmuslara binmek normalde bile zor kafanı eğ iki büklüm geç otur falan alisamamistim hiç :)
(218 puan) tarafından
Bi de yolları hızlı sürmeli kac kere kaza yaptılar dakıka gecmesın dıye insanların canını tehlikeye atıyolar
(3,151 puan) tarafından
O da var valla zor ben hep kanguru takıyorsun sırf onların yüzünden bebek arabası sorun ediyorlardı diye
0 oy
(476 puan) tarafından
Ben başka şehirdeyim ama burda da araç kalabalıksa ya da yoğun saatse kapatarak alıyorlae ki o şekilde almak zorunda sakinse açik olmasınada ses etmiyorlar
(218 puan) tarafından
ne kapalı ne açık almıyorlar canım
(476 puan) tarafından
O zaman belediyeye şikayette bulunabilirain canım çünkü kapalı olarak almak durumundalar ben bunu bie kaç otobüste okumuştum
0 oy
(6,812 puan) tarafından
Aliyolar tabiki mecbur almak zorundalar  ama ben genelde kapatarak koyuyorum
(218 puan) tarafından
kapatarak da almıyorlar canım
0 oy
tarafından
Bende Gebzede oturuyorum oğlumu hastaneye giderken arabasına koydum durağa çıktım gelen giden durmadı en son sinirden indirdim çocuğu arabayı kapattım beyinsizler öyle durdu
(218 puan) tarafından
yok canım hıc Bı sekılde almadı pıslıkler havalar da soğuk insaf yok
tarafından
Antalya öle birşey yok bindiriyorlar yardım da ediyor lar
0 oy
tarafından
Canım bende Sakarya'da oturuyorum bebek arabasını kapatınca alıyolar pek sıkıntı yaşamadım
(218 puan) tarafından
yağcılar da almıyorlar canım
tarafından
Yaa bilmiyorum olabilir ama saçmalık yani
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bizi aliyolar canim hic almamazlik yapan olmadı bizde ulaşım aracı olarak sürekli minibüs kullanırız binde bi otobüse bineriz ama her toplu taşıma aracı alir yani kapatın da demezler 
0 oy
tarafından
Katlandıgımı görünce alıyor bir kere katlamamıstim daha çocuğu çıkarıyordum durdu almıyorum dedi katılıyorum abi dedim katlanıyorsa tamam dedi aldı ama arkaya gecemiyordu millet adam aynadan gözleriyle yerin dibine soktu beni
0 oy
(14,017 puan) tarafından
İstanbul da da almıyorlar İETT tarzı Bir şey var mı yaşadığın yerde onlar alıyor
0 oy
tarafından
Bizim minbüs hattımız var, eşime geçen dedim ki sen alır mısın? Dedi biraz yer kaplıyor falan.Şimdi onlar da kendilerini haklı zannediyorlar ama eşim diyor ben almazdım da benim çocuğum olunca alıyorum.Zorluğunu bilmedikkerinden almıyorlar.Şikayet et o hattı ..Plaka bilmesen de direkt şoförler odasını ara bu hattaki minibüslerin hepsi böyle yapıyor de. Hayır sanki biz çok meraklıyız bir de bebek arabsını yük etmeye
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Valla ben bir kere tek hastaneye gideceğim zaman dolmuşa bebek arabasıyla binmistim hiç de birsey demediler
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Bizi almadılar arabayi katladık zarzor öyle aldılar 
0 oy
(12,926 puan) tarafından
Burda aldılar bizi 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
0 oy
15 cevap 276 göst.
0 oy