0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşiniz ve ailesi bir mı yani herkesin parası bir mı ayrı mı biz hala biriz ve en iğrenç şey kazandıkları paralar Bir

30 Cevaplar

0 oy
(2,582 puan) tarafından
Allah yardım etsin
tarafından
Amin inşallah kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır canım ayrı . Biz ailecek karşıyız kârın paranın bir olmasına
tarafından
En güzeli canım
0 oy
tarafından
Herkesin kâri ayrı 

Saçma geliyor bana paranın bir olması çünkü 
tarafından
Hemde çok sacma canım bizde ayrılsak
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun çok şükür değil ve eşim de zaten boyunduruk altına giren bi tip değil bu kendi ailesi bile olsa öyle sadece bana laf ettirmez ama onlar da bana laf edemez öyle. Allah sabır versin sana 
tarafından
En güzeli canım benim kanım çalışmıyor para da vermiyor ne olsa eşimden para alıyor sinir bozucu evet zoruma gitmez ama eşi çalışmıyor cimri in teki
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cok şükür ayrıyız parada ayri zaten başka şehirdeler ama ayni şehirde olsaydikdq paralar ayrı olurdu 
tarafından
Ay ne güzel bizimkiler bir:(
(9,626 puan) tarafından
Ama cok saçma canim ya sonuçta herkesin kendine göre derdi harcaması var eşin ne diyo bu duruma bide siz birlik yaşayıp parayı mı ortak kullaniyosunuz
0 oy
tarafından
Herkesin evi yurdu parası ayrı çok şükür zaten eşim bekarkende vermezdi para ailesine :)
tarafından
En güzeli canım benim
tarafından
Aynen öyle kuzum en azından böyle olunca erkekler para yönetmeyi falan biliyor öbür türlü ailesi yönlendiriyor falan
tarafından
Evet ailesi ve abileleri yönlendiriyor
tarafından
Eviniz bir mi canim beraber mi oturuyorsunuz
0 oy
(961 puan) tarafından
Biz evlenmedenn önce ortak işe girmişler ortak borç var o yüzden hesaplar bir, bir hevesle ayrılmasını bekliyorum hesapların
tarafından
Bende ya ayrılmasını dört gözle bekliyorum
0 oy
tarafından
Bizde ayrı herkesin parası 
tarafından
Ne güzel kuzum
tarafından
Öyle valla
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Bizimkiler de bir
tarafından
Nasıl anlaşıyorlar canım
(4,887 puan) tarafından
5 kardeş. Aslında bizimkiler birbirlerine pek bişey demezler aralarında saygı var yoksa çok sevdiklerinden anlastiklarindann değil
0 oy
tarafından
Bizim ayrı sadece yardımlaşma amaçlı bazen birikimleri paylaşırlar. Araç vs borcu için 
tarafından
Bizm hersey bir canım yiyecek bile
tarafından
Var benimde kuzenimgiller öyle eltisi üst katta kendi kaynana ile hepsinin yeme içmesi alışveriş vs herşey birikimi bir. Zor oluyo umarım geçer. Kaynanam diyor eskiden hep birlermis yağ eltisinde olurmuş tüm eltiler büyük eltiden az az alıyor payını taki kavga çıkınca ayrılmış herşey. Rabbim kolaylık versin
tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ayri tabiki kardesle bile paran bir olmamali. 
tarafından
Bizimkiler bir bir an önce ayrılsa keşke
(7,791 puan) tarafından
O zor canim ya büyük bi olay patlamadan ayrilmiyokar genelde...  
Arkadadimin eside öyle birdi en son kavga oldu aralarinda öyle iş ayirdilar.
0 oy
tarafından

Ay neden bir olalım adam evlendı yenı aılesı bebım artık :D

tarafından
Ne güzel canım benim
0 oy
(161 puan) tarafından
Eşim abisiyle ortak bence erkekler anlaşabiliyorsa sorun degil haksız kazanc olmadıkca böyle devam edeck ve bize ev alınana kadar böyle deva edeck 
0 oy
(2,345 puan) tarafından
Evimiz ayrı, eşim ayrı çalışıyor parası herkesin kendine :)
0 oy
(5,560 puan) tarafından
Malesef bir . Ama çoğunu onlar alıyor . Bir lirayı bile helal etmiyorum
tarafından
Bende etmiyorum kuzum kaynim cimri hiç para vermiyor eltim desen hep eşimden istiyor bu durum çok zoruma gidiyor Kaynanama verse neyse ama eltim ve kaynim çok gıcık
0 oy
tarafından

Ewt birlik ama biz ancak gecimimizi saglıyorz ondan para vermyrz 4-5 ay da bi 500 - 700 fln veririz 

Abisi dün kaza yapmş bu ay 700 vericm dedi çeyrek yapcaktm ama. Baklm nasıl olck

Çünkü düğüne gelen altınları aldılar ev almk icin bekliyrz ev ya da araba hangisi bütceyi aşmıyosa ondn alcklar 

Benm açımdn sıkıntı yk daha iyi 

0 oy
tarafından

Ewt birlik ama biz ancak gecimimizi saglıyorz ondan para vermyrz 4-5 ay da bi 500 - 700 fln veririz 

Abisi dün kaza yapmş bu ay 700 vericm dedi çeyrek yapcaktm ama. Baklm nasıl olck

Çünkü düğüne gelen altınları aldılar ev almk icin bekliyrz ev ya da araba hangisi bütceyi aşmıyosa ondn alcklar 

Benm açımdn sıkıntı yk daha iyi :D

0 oy
(13,330 puan) tarafından
Herkesin kesesi ayrı yeri geliyor benim eşimle kesem bile ayrı :D 
0 oy
(669 puan) tarafından
Evimiz ayrı ama para bir bi kayınım var o evlenmek üzere evlenince ayrılacak eşim çünkü kayınım eşime yardım etti ev arabada düğün vs oda aynı şekilde yardım edip ayrılacak ins
0 oy
(780 puan) tarafından
Yeni evlendigim 1 sene öyleydi abisiyle birdi ama yengesinin harcamaları artınca önce keseyi sonra işleri ayırdılar çok kötü bişey gerçekten borç da bir oluyo illa sen evine bişey almasanda onun aldığı eşyanın borcu bile keseden gidiyo çok şükür biz kurtulduk o durumdan :/
tarafından
İnşallah bende kurtulurum dua et

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 287 göst.
29 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,420 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 341 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,045 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu