0 oy
1,214 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Ya bana arkadaşlarım gelecek onun oğlu 2 yaşında benimki 18 aylık benim oğlum hiç bilmez vurma nedir cirmalama nedir yan yana geldiklerinde oğlu , çocuğumu çok fena cirmaliyo eli yüzü hep yara oluyo ben çocuğumu almaya çalışırken benim elimi de cirmaliyo vuruyor bana zarar vermesinler birbirlerine diye yan yana getirmek istemiyorum :( arkadaşımda dur yapma oğlum demiyo benimde mutfakta işim oluyor kontrol edemiyorum ne yapacagim ben akıl verin

49 Cevaplar

0 oy
(183 puan) tarafından
Ben tepkimi hep belirttim arkadaşımda bana hak veriyor gibi yapıyordu canım meğerse içinde biriktirmiş bak sonra patladı bana sen benim çocuğumu sevmiyorsun diye bizim tamamen aramız açıldı bı çocuk için
-Reklam-
0 oy
(7,536 puan) tarafından
Canım o yaş grubu ne yazıkki güzel güzel oynarken bile bi anda birbirlerine zarar verebiliyor seninde diğer arkadaşınında gözünü açık tutması lazım çocuğunun mama sandalyesi yokmu mutfakts iş yaparken al yanındz oturt cokta zorlanıyorsan arana mesafe koy kimse çocugundan önemli değil.
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Annesinin müdahale etmesi lâzm şöyle arkdsna baklm çocuklara zarar veryolar diye yada cagrmicaksn o cagrnca gtmiceksn 
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Valla arkadaşının yerinde olsam çocuğumun istenmediği yere gitmem. Senin de çocuğun da var anlayışlı olman lazım. 
0 oy
tarafından
Eşim görse çocuğumu o şekilde kendisi zaten der görüşme o arkadasinla diye onunkide çocuk ama büyüyene kadar az bi mesafe koyun aranıza sonuçta arkadasin gelince bebegini dondurucuya koyacak değil ya
0 oy
(1,297 puan) tarafından
O zaman o arkadaşını cagirmayacaksin ya da oğlunu başka bı yere vereceksin bı kaç saatliğine. Deyip dememek onun karakteri. Sen ona oğlunu getirme dersen bnm çocuğumun istenmedigi yerde bnm ne işim var der. Yapacak bişey yok bnm fikrim. Ben öyle kişileri kökten çözüm cagirmiyirum
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Aynı sekilde bir arkadaşım var eşim olmadığı zaman gorusmuyorum eşim ben olmasam da tutar çünkü eşli görüşüyorum 
0 oy
tarafından
Biri bana böyle dese demediğim laf kalmaz bence ya görüşme ya da kaşınma derim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 274 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Liza35. (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 177 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,775 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sonsuzlugum.33 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,943 puan) tarafından soruldu

377,953 soru

11,312,885 cevap

34,747 kullanıcı

...