0 oy
1,213 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Ya bana arkadaşlarım gelecek onun oğlu 2 yaşında benimki 18 aylık benim oğlum hiç bilmez vurma nedir cirmalama nedir yan yana geldiklerinde oğlu , çocuğumu çok fena cirmaliyo eli yüzü hep yara oluyo ben çocuğumu almaya çalışırken benim elimi de cirmaliyo vuruyor bana zarar vermesinler birbirlerine diye yan yana getirmek istemiyorum :( arkadaşımda dur yapma oğlum demiyo benimde mutfakta işim oluyor kontrol edemiyorum ne yapacagim ben akıl verin

49 Cevaplar

0 oy
(118,976 puan) tarafından
arkadasini eve kabul etmiycen
(194 puan) tarafından
Öyle yapacağım mecburen
-Reklam-
0 oy
(848 puan) tarafından
canım al arkadasını çek mutfağa açık açık söyle filanca canım senin oğlun benim bebeğimi çok hırpalıyor Vuruyor ve benim oğlan gece uyumuyor korkuyor sıçrıyor vs de Sana zahmet biraz engel ol böyle olmuyor ikimizde anneyiz çocuğumuza zarar gelsin isteyemeyiz de . Alınırsa kendi bilir 
(194 puan) tarafından
En mantıklısi bu canım
0 oy
tarafından
Senin çocuğun benim yavruma zarar veriyor o yüzden gelme derim belki lafimdan birşeyler anlayıp kendini ve çocuğunu düzeltir 
0 oy
tarafından
Çocuğunu getirme diyemezsn canm , ya arkadaşına söyle sahip çıksın yada hiç aynı ortamda bulunmayın rahatszsan eğer kuzum
0 oy
(156 puan) tarafından
Mecbur degilsiniz görüşmeye bence cocugun kendini savunacak yaşa gelene kadarda onla görusmeyi kesmelisin grip oldum de annem gelecek bugun de eşim evde de gorusmek istemezsen bahanende cok olur
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Arkadaşının çocuğunu istemiyorsan arkadaşını da istemicen. Kusura bakma canım çocuğun çok hırçın benimkine zarar veriyr sende yapma demiyorsun gelmesen daha iyi dicen. Yada katlanicaksin hiç bisey demiceksin.
0 oy
(1,530 puan) tarafından
Ben olsam arkadasina cocugunu getirme demek yerine, arkadasini cagirmazdim. Oyle bir rahatlik olamaz 
0 oy
(2,446 puan) tarafından
Yapma dur demeden o yaş grubundakler anlamaz madem rahatsızsim.hic çağırma yani bana arkadaşım dese derim ki oğlumun olmadığı yerde isim yok derdim 
0 oy
tarafından
O.arkadasini çağırma sende madem çocuğuna bakmıyor. Bir yere gidince çocuğunu salıverenlere de ayrı sinir oluyorum. Madem çocuğunun huyunu biliyorsun dibinde. Ayırma yani hem etrafa hem başka çocuklara zarar vermesin. Çocuk ama bazıları gerçekten çok yaramaz oluyor. Burda iş anneye düşüyor.
0 oy
(14,809 puan) tarafından
Arkadaşına geçen sefer baya cirmaladi. Dikkat edelim bu sefer kavga etmesinler. Benim mutfakta isim var. Çocuklar sana emanet deyip sorumluluğu yik üstüne. Mecbur dikkat edecek. Etmezse de sert şöyle biraz. 
0 oy
(494 puan) tarafından
Ayni bizde de oluyor o kuzenimin ogluyla annesine dedim biz belmeyiz vurma bagirma atma vs dikkat et ogluna kizima vurmasin aciyor vs diye uyardim guzellikle dikkat eder saolsun eltimin ogluyla hic anlasamzlar eltimin oglu kizimi kiskaniyor surekli elinde bisy varsa alir oyuncak yada baska bisi vermez sessiz sessiz vurur iter haliyle artik kizimnda akli erince oda karsilik veriyor bu sefer eltim senin kiz cok fena benm ogljm bole seyler bilmez vs diye laf yapjyor cok sinir oluyorm onun ogluyla beraber 7tane yaslari yakin cocuk var cevremde bi onun ogluyla anlasamaz kavga ederler dicem ama bidaha dediginde nedense 7cocugun 6siyla anlasiyor hic kavga etmiyorlarda bi seninkiyle ediyorlar bnm kiz kiskaniyor heralde yada senin oglani tetikliyor oburlerine yapmiyor ama fln diye 
(2,833 puan) tarafından
Bak işte örnek,böyle şeylerde susmuycaksin,seninki de ondan öğrendi yada meyilliydi vs vs,ama şimdi senin çoğuna suç buluyor işte kimse kendi çocuğunu görmüyor,en baştan tavır belli etmek çok önemli
(494 puan) tarafından
Once ses etmezdim taki gorene kadar cocukdur diyordum namaz kilarken eltimin oglunun vurdugunu gordum kizim aglamya basladi oglu diyorki anne ben bisi yapmadim annesi telefonu vermedigi icin agliyor diyor halbuki vurdu itti
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Benim komsumun ogluda ayni cirmalama neki okadar fena ki kizimda dovulse sesi cikmaz uyardim annesini baktim anlamiyolar muhattap olmuyorum merhaba merhaba cagirmiyomda gitmiyomda bence ole yap canim 
0 oy
(394 puan) tarafından
Yani arkadaşını tatlı dille uyar kuzum
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Bulusmauin bence yada bulusuncada sen gorumcen kardeşini falanda çağır hani çok çağırmak istersen diye söyledim yoksada bence çocuğunu evde bırakamaz ve bazı bayanlar çok rahat çocuklarını uyarmazlar
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Söyle yani vuruyor bakar mısın çocuğuna diye. Hiç çekinme sonuçta çocuğun söz konusu.
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Ayy ne saçma yorumlar var ya, ya sırf artı almak için çabalıyorlar o kadar  belli ki. 

Yaşadığın durumu çok iyi anlıyorum oğlum 3.5 eltimin oğlu oğlumdan 3 ay büyük  ve bir anlık kavga boşluğunda oğlum oğlunu baya hırpalamıştı dönem dönem vurmak, bağırmak, şiddete eğilim oluyor çocukların. Ama ebeveyni düşüyor burda iş çocuklara bakacak hep biri olmalı biri daha güçlü biri daha güçsüz diye ezilmemeli
0 oy
tarafından
Çağırma gitme onunki de cocuk anlamaz ama annesi uyarması lazim dikkat etmesi lazım çocuğunuda bırakıp gelemez yada bekle havalar ısınınca parkta vs bulusursunuz
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Net arkadaşını uyar,neden çocuğuma bu kadar eziyet ettirdim sustum  diye üzüluceksin sana soyleyeyim, isterse daha yüzüme bakmasın valla dayanamam çocuğuma,ama iş anada bitiyor,benim de oğlumun vurma huyu vardı ablamlarla bir araya geliyorduk valla hiç oturmuyordum ablamın kızına vuruyor diye 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ya gorusmuyceksin yada olanlara ses etmiyceksin canm kadın el kadar bebeği nereye bıraksın enpati yap o gelince sen başkasına biirak 
0 oy
tarafından
Davet etmeyebilirsin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 273 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Liza35. (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 175 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sonsuzlugum.33 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,937 puan) tarafından soruldu

377,098 soru

11,285,286 cevap

34,689 kullanıcı

...