0 oy
1,209 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Ya bana arkadaşlarım gelecek onun oğlu 2 yaşında benimki 18 aylık benim oğlum hiç bilmez vurma nedir cirmalama nedir yan yana geldiklerinde oğlu , çocuğumu çok fena cirmaliyo eli yüzü hep yara oluyo ben çocuğumu almaya çalışırken benim elimi de cirmaliyo vuruyor bana zarar vermesinler birbirlerine diye yan yana getirmek istemiyorum :( arkadaşımda dur yapma oğlum demiyo benimde mutfakta işim oluyor kontrol edemiyorum ne yapacagim ben akıl verin

49 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Arkadaşini davet etme ederse gitme napsin çöpe mi bıraksın çocuğunu
(194 puan) tarafından
Ben çope bıraksın demiyorum oğlum yapma diyebilir engel olabilir değil mi
(2,139 puan) tarafından
Arkadaşınla buluşma o zaman en kesin çözüm bu. Kimse çocuğunu bırakıp gezmeye gitmez.
-Reklam-
+4 oy
(3,162 puan) tarafından
arkadaşını çağırmayacaksın o zaman

Seninki bebek de onun ki boy aynası mı..
(2,747 puan) tarafından
++++++++++++
+1 oy
(1,777 puan) tarafından
Oda evladını bırakamaz getirir mecbur canım ama yinede sen bu durumu arkadaşınla konuş
(194 puan) tarafından
Ya elinde telefon yada sigara içiyor her şey benim kontrolümde olmak zorunda kaliyo
(1,297 puan) tarafından
Bnce sigara olayına daha çok takilmalisin. Çocukların olduğu yerde sigara içmek ne demek. Kendi çocuğunu zehirliyor olabilir ama başkalarını ve başkalarının çocuğunu zehirleyemez. Elinde sigara görmesi bile senin çocuğun için olumsuz
0 oy
(27,185 puan) tarafından

Arkadaşınla konuşacaksın tabiki çocuğum korkuyor cnm çocuklara dikkat edelim birbirlerine vurmasınlar fln de

(194 puan) tarafından
Çocuk arada derede saldırıyo ya benim elim kolum çizik olmuştu geçen
0 oy
(1,493 puan) tarafından
O zmn hiç yanyana gelmeyin olur biter ya gittiği yerde çocuğuna bakacak yada gitmiyecek
(194 puan) tarafından
Eline alıyor telefonu yada sigara içiyor
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Gülü seven dikenine katlanir 

Arkadaşına sahip çıkması gerektigini söyle o da 2 yaşında anlamaz pek fazla
(194 puan) tarafından
Çocuk anlamaz ama annesi engel olabilir
(7,654 puan) tarafından
Engel olacak cocuk huzursuzlanacak en iyisi bi süre görüşmemek bence
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Gecenki yaralar yeni iyileşti çocuğum yapma de anasıda anlar heralde
(194 puan) tarafından
Öyle deyim bakalım ne dicek anasi
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Gelme diyemezsin ama geldiklerinde tatlı bi dille uyar biri özellikle ilgilensin . Yada çocuğunu kendinle mutfağa götür. Rahatsız olduğunu belirt 
(194 puan) tarafından
Öyle yapacağım olmadı ya çocuk bana bile nasıl zarar veriyor gören 10 kişiden dayak yedim sanacak
0 oy
tarafından
çocugunu getırme denmez zaten dersen iyi bır küfür yeme ıhtımalın yuksek dırek kendısını davet etme sebebını de kıbarca soyle yapamıyosan geldıgınde 2 yasında cocuga oyle olmaz ama kardes aglar acır uf olur vs tepkı goster mutfakta olmanı gerektirecek bır durum olmamalı mısafırın varken sonucta haberlı gelıyorlar hazırlıgını yap sadece cay ıcın gıt gel mutfaga yanı ben oyle yapardım 
(194 puan) tarafından
Çay için gidip geliyorum zaten canım ama o arada yapıyor ne yapiyorsa
tarafından
konusup uyar yapacak bısey yok kopamıyosan ılla gıdıp gelıncekse uyar
(1,097 puan) tarafından
Onun çayı bitince ya seninki durmuyo çocuğa saldırıyo çayını koyuver de o zaman anlasın yani
0 oy
tarafından
Arkadasini cagirma davet etme yada gelecegi zaman bahane uydur ama 2 yasindaki cocugunu da birakmak olmaz nereye biraksin sirf kendi keyfi icin kucucuk bebek yani oda 
(194 puan) tarafından
Bizim bir grup var oda onun içinde onlar grupta konuşuluyor görüşme işi herkese gel deyip ona gelme desem olmaz ama bir yandanda gelse de bir dert
tarafından
Senin ona cocugunu birakta gel demende olmaz dahada ayip olur cunku bebeklee aralarinda itişir kakışır bu cok normal annesi goruyor mu vurdugunu vs.?
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Ya cocuklu ya hic canm o arkadasini cagirma o zaman yada geldimi dikkat et seninkini vurma huyu var esimle dikkat etmiyorum diye tartisiyoruz felan de sahip cksn o ne saçmalık ya benimde var cocugum gerekiyosa yemek bile yemeyip butun cocuklari yanima alip oyun oynuyorum  benimkinede biri vursa vurur affetmez simdi bunu bile bile yalniz birakirsam birbirlerini boğarlar arkadasin gittigi yerde rahat olmak istiyo ama olmaz öyle 
(194 puan) tarafından
Çocuk çok kötü cirmaliyo ya :(
0 oy
(6,046 puan) tarafından
O zaman evine davet etme bir bahane ile iptal et. Benim çocuğundan değerli değil arkadaşım ve onun yapacağı iki geyik
(194 puan) tarafından
Tek o olsa etmem zaten ama grubumuz var oda içinde grupta konuşuluyor :(
(6,046 puan) tarafından
Olsun canım hiç önemli değil iptal ettir.
0 oy
(780 puan) tarafından
Görüşmem ben olsam canm öyle saçmalık olmaz ya iki laf edecem diye çocuğumu dövdüremem
(194 puan) tarafından
Çocuğum mahvoldu ağlamaktan
0 oy
tarafından
Görüşmem ben oyleleriyle ki bu yüzden gorusmediklerimde vardır 
(194 puan) tarafından
En iyisi
0 oy
(12,759 puan) tarafından
Getirme denmez dersen arkadaşın da gelmez 
(194 puan) tarafından
Öyle olur da ama oda çocuğuna yapma desin engel olsun
(12,759 puan) tarafından
Evet o da onun suçu
0 oy
tarafından
Aklıma mizgin geldi kııızz mizgin nerdesin :D ama tabiki mizgin çok dikkat etti oğluna, umursamayan anneye tahammülüm yok valla benim kızımda biraz hırçın oldu uzak tutuyorum anlaşamadığı kişiler den yani hiç çağırma öyleyse 
(194 puan) tarafından
Bende çağırmicam artık
0 oy
tarafından
Canım 2 yaşındaki çocuğu bırakıp gelemez ya bı sure gidip gelmeyi verin
(194 puan) tarafından
Öyle olacak mecburen
0 oy
tarafından
Benim kızda 18 aylık vuruyor herkese vala çok utanıyorum çok da kızıyorum elimden geldiğince gözünden ayirmiyorum ama eğer arkadaşların bu kadar rahatsa hiç davet bile etme ben okadar utanır okadar kötü oluyorum ki arkadaşa bile diyorum görüşmeyelim biz falan yok diyor bir şey olmaz diyor ama bakıyorum gözüm üstünde hep oluyor
(194 puan) tarafından
Senin gibi olsa neyse kuzum ama ya elinde telefon yada sigara içiyor
tarafından
Yok canım öyle durumda söyleyeceksin samimi arkadaşınsa çekinme samimi değilsen muhattab olma günah vala benim kız öyle yapıyor arkadaşımın çocuğu ağlıyor çok üzülüyorum çok efendi tatlı bir çocuk bir de benim kız cadı
0 oy
(1,414 puan) tarafından

En güzelini ben yapıyom :)

Bizim komşununda oğlu öyle gittiği yerde çocukları döver filan 3 yaşında çocuk bnmki 20 aylık o haylaz çocuk bi bana gelince kuzu gibi aşırı bi etkim var çocuklar üstünde höt dedim mi oturuyolar komşum arada beni kullanır oğlunu zapt edemeyince beni arar hoparlöre verir ben bi ayar veririm çocuk kuzu olur komşumla eşi reset mi atıyon bu çocuğa diyor halbuki ne bağırıyom ne de kızıyom ne de vuruyom sert ve ciddi bi ses tonuyla konuşuyorum o kadar ilk zmn bana vurmaya kalktı filan ama baktı işlemiyo şimdi bakışım bile yetiyo :)   yani demem o ki annesi müdahale etmiyosa sen et senden çekinmesini sağla..

(194 puan) tarafından
Çocuk beni bile dovuyo nasıl cekinecek:D
(1,414 puan) tarafından
Komşunun ki de ilk zmn bana vurmaya kalktı elini tuttum sertçe sakın bi daha deneme dedim bu ağladı annesine karışma sakın dedim çocuğu aldım yatak odasına götürdüm derin nefes al sakinleş konuşacaz dedim bu dinlemiyo anneden yüz bekledi kapıyı kapattım annen yok ağlamayı bırak nefes al sakinleş konuşalım dedim ama bi  yarım saatimi aldı bu nefes aldı sakinleşti kucağıma oturtup konuştum başkalarına vurulmaz sen onlara vurursan onlarda sana vurur seninle oynamaz kimse seni sevmez dedim ama akıllı bi çocuk olursan sevdiğin yiyecekleri yaparım oyuncakları çıkarırım ve herkes seni çok sever gibi cümleler kurdum baya uzun konuştuk önce benden özür diledi sarıldı öptü sonra benim oğlandan sonrada annesinden özür diledi komşu şok oldu dedi naptın bu çocuğa :)  ağırlığını komşuna da koy çocuğuna da koy..
(741 puan) tarafından
Yaa annesini görmeden kapıyı kapatıp kızman psikolojik şiddete giriyo iyi mi yaptın kötü mü bilemedim
(1,414 puan) tarafından
Kapıyı kapatıp kızdım mı yazdım ben orda.?
Bahsettiğim çocuk anne babaya dedeye bile vuran bir çocuk napsaydım oğlumu veya beni dövmesini mi izleseydim.? Veya arkadaş gibi dert mi yansaydım.?
0 oy
(326 puan) tarafından
Çağırma canım net bir süre görüşme yapcak bişi yok öyle anneye deli oluyorum insan evladına bir dur der 
(194 puan) tarafından
Bu gidişle öyle olacak çocuğum mahvoldu ağlamaktan gecen

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 267 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Liza35. (642 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 171 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,567 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sonsuzlugum.33 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 118 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,931 puan) tarafından soruldu

374,722 soru

11,208,685 cevap

34,515 kullanıcı

...