+2 oy
2,302 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kızlar bakın herkezin görüsü farklı herkezin görüsüne saygım var ama herkesin yaşam tarzı farklı bize bana aileme bunlar ters ..eşim iş yerinde ogle yemeginde genelde iş arkadaslarıyla yemege gidiyor kızlı erkekli tabiki o iş icabı oldugu icin bisey demiyorum ne kadar gonlum olmasada .ben memlekete annemlerin yanına geldim ..eşim arkadasları 2 gunluk gezi ayarlamıslar sonra iş yerinden kız da gitmeye karar vermis onlarla ozaman biri demiski ozaman benim hanımıda alayim getireyim eşimde ozaman ben gelmiyorum oyle olmaz ben napayim demis iptal olmus ..bugunde eşim işten geldi dediki aksam corba icmeye cıkıcaz iş arkadaslarıyla kim kim dedim serhat mehmet aylin seval işte burda durcaksın dedim iş icabı sesimiz cıkmadı ama iş dışı kesinlikle kabul etmiyorum dedim sayıp sayıstırdım bana guvenmiyormusun diyor ya anlatamıyorum şu ince ciZgiyi olay aldatıp aldatmamak veya guven degil bize erkekli kızlı ortamlarda takılmak ters kabul etmiyorum bunu baskasına normal gelebilir ama bana normal deil ve saygı duyması lazımm kavga ettik yalvardı yakardı agzımdan evet cıktı dedi gidiyorum dedi bende gidersen beni cignersin dedim naptı bilmiyorum 

76 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende hak verdim böyle durumlarda senin eşinin yanında olman gerekir yoksan gitemesi sacma
(3 puan) tarafından
Zaten benim orda 1 ay olmamam hemen fırsata cevrilmis
-Reklam-
0 oy
(15,276 puan) tarafından
Yani iş dışı görüşmeler yakınlığı artırır bir süre sonra o yakınlık farklı yerlere gider benim eşim memur ben öğretmenim önceden aynı yerde çalışıyorduk şimdi ayrıldı iş yerlerimiz kadınlı erkekli yemekler gün içerisinde iş saatlerinde ise sıkıntı yok onun dışında keyfi buluşacaksa ben de istemem çok mu önemli işim çıktı desin gitmesin bir iki sefer gitmezse daha da çağırmazlar
(3 puan) tarafından
Aynen oyle canım benim naptı bilmiyorum gittiyse kendi ayagına sıkmıs olcak
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bekarlığa mi ozeniyo
(3 puan) tarafından
1 ay yokum arkadasları tepesine bindi ama egerki gittiyse beni cigneyip ozaman bu iş bitecek nedenmi iki arada bi derede kaldım dedi nolur anlma beni dedi agzımdan evet cıktı dedim onlara ayıp olacak diye bana bu ayıbı ederse bu iş bitti
(4,962 puan) tarafından
Bitirme canım belki mahcup olmak istemedi önce onlara cevap verdiği için ama bu işin sana ters olduğunu ve tekrarı olursa kabul etmeyeceğini empoze et ama okadar da bunaltna belki kötü niyet yok. Bende çalışan bir bayandim bende gittim yeri geldi erkek arkadaslarmla yemeğe ama ard niyet yoktu sadece yalnız yemek yememek falan maksat
(3 puan) tarafından
Gitmemiş ama araba bozulmus allah tarafından ama bozulmasa gidecekmis
(4,962 puan) tarafından
Bari öyle demeseydi ahahah
(3 puan) tarafından
Salakk işte ya
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Yerden göğe kadar haklısın hayır o kızlara ne demeli niye evli adamı sen dışarı çorba içmeye çağırıyorsun böyle kızlar kadınlar oldukça düz duran adam bile yoldan çıkar.
(3 puan) tarafından
Biri evli biri bekar diger erkek arkadasın biri evli biri bekar benimki evli ama avradı bir ay yok fırsat hemen cagırmıslar ama bak eger gittiyse eger gittiyse o 1 yoklugum ona omur boyu olacak donenmki hic eyvallah etmem hic
0 oy
(98 puan) tarafından
Napmış canım eşin merak ettim 
(3 puan) tarafından
Gitmemiş
(98 puan) tarafından
Oh ben bile rahatladım inan :)))
(3 puan) tarafından
Ama allah tarafından araba bozulmus ondan gidememis yani beni cignicekti
(98 puan) tarafından
Yalan söylüyorsa
0 oy
tarafından
Valla ilk başlarda benimde takıldığım bir durumdu bu. Ama eşim yönetici ve elemanlarını yeri geldi eve bıraktı yeri geldi dişarda yemek yediler veya bir organizasyona katıldılar. Ne diyeyim. Olabiliyor yani. Sevgiliyken takardım ama ona belli etmeden. Şuan birşey demem sormam bile. Kocam yahu en nihayetinde. Bir *** yerse zaten rabbim razı gelmez. 
0 oy
(5,112 puan) tarafından
Şahsen ben bu kadar abartılacak bişey olduğunu düşünmüyorum. Karı koca olmak karşılıklı birbirini kısıtlamak değil bence. Bende arkadaşlarımla görüşürüm o da görüşür sadece haber verilir ve çocuk olduğu için duruma göre ayarlama yapılır. Zaten babanızın evindesiniz adam size uyuyorum diyip dışarı da çıkabilir ve ruhunuz duymaz. O yüzden biraz salın bence :)
0 oy
(476 puan) tarafından
Sende deseydin ki o zman bende erkeklerle yemeğe çaya çıkabilir miyim
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Bende onla gidersem olabilir yoksa ben de istemezdim canim.
0 oy
(2,197 puan) tarafından
Bencede yanlış madem iş dışı seni de alsın götürsün izin verme  gönderme ne işi var hadi iş için tamam ne perhiz ne lahana turşusu 
0 oy
(1,276 puan) tarafından
Biz de isten sonra yemege giderdij ayda 1. Her ay bir kisi ismarlardi. Evlendikten sonra da bu sekilde devam etti. Esim erkekler varsa olmaz demedi. Ne alaka derdim. Istiyosan sen de gel ddm ama baskasinin ismarlayacgi yemegi yemem ben dedi;) istiyosa da esim de gideblr ama o sensiz bi yere gitmem diyor ben abartiyor benle olan hayatini bu kdr sey de bana sıkıcı geliyor
0 oy
tarafından

Yoo çok haklısın,eşler de gitse amenna ama evli barkli insanın ne işi var iş çıkışı kız arkadaşlarla yemekte :getlost: al işte kavga sebebi 

0 oy
(5,707 puan) tarafından
Aslaaaa oyle şeye müsade etmem gezeceksen erkeklerle gez kızlar nye gelıyro ne alakaa
0 oy
(1,508 puan) tarafından
Genelde gitmiyormus bu ilkmis ve bı kere evet.demis ben olsam kendimle arkadaşları arasında bırakmadım ha trip atmak ayrı atardım ama sen çok büyük buui konuşuyorsun bir daha bizi göremez filan ben normalde de karışmam ama banatepkin fazla geldi naçizane fikrim bide siz yoksunu, istese habersiz gidebilirdi ama gitmemiş size yalvarmis 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 187 göst.
17 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 348 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 180 göst.
21 Ekim 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,338 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 497 göst.