0 oy
589 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından

Bebeğime bir tatlı kaşığı bal vermis eltim... Aldım götürdüm hastahaneye kaka tahlili yapıldı birsikinticikmadi aradan ikigun geçti baktimelinde kaşık yinecocuga yanaşıyor.

Seni uyardihim halde detdin ne dedim....

Ewin yaşça büyüğü benim benne dersem oolcak dedi:) 

Çok İstiyorsan doğur dedim. 

Bir sürü biseydaha soyledimtabi ama küfür hakaret değil.... Küsmüş bana.....

Annesi geldi konuş onunla diyor:) özür dilerim diyecekmisim sen büyüksün sen bilirsin diyecekmisim...

Yaaa İlber Ortaylı diyor ya cahiller ülkeyi terk etsin valla etsin...

22 Cevaplar

+8 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım sende çok bilgili sayılmazsın konuştuğun Türkçeyi yazamıyorsun balın zararlarını internetten araştırıp okut umarım anlar 
tarafından
Surekli soru paylasyrm dieee .. puanim yeni katilmama ragmen fazlaymsta
(119,519 puan) tarafından
puuuhahahahaha
tarafından
Hastaliklilar nolck hahaha
tarafından
Uyarıyı veren geri çekmiş. Kendine güvenip yorum atamadi ellam :)
mustehcen icerik diye uyarmisda cvp da+18 bisi yazmiyoduki
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bebek kimin bebek
(9,247 puan) tarafından
Benim
tarafından
Heee Ozaman iş deyisti  deli mi neee
0 oy
tarafından
Bebek senin bebeğin mi ona mı yapmış 
(9,247 puan) tarafından
Ewet benim
0 oy
tarafından
Aynen çok cahilsin keşke ölsen de diyor :D
(9,247 puan) tarafından
He bende dedim
0 oy
(157 puan) tarafından
Bebek kimin bebeği
(9,247 puan) tarafından
Benim
(3,832 puan) tarafından
Post sahibinin bebek anladığım kadarıyla.
(157 puan) tarafından
Şaka gibi ağzının ortasına patlatmadıysanız helal olsun ben tutamazdım kendimi sakın kimseninde ayağına gidip özür dilemeyin herkes yerini bilsin
(9,247 puan) tarafından
Yok kız dilermiyim yolmadigima dua etsin
0 oy
tarafından
Bide anlasaydık  yazdığını  cok karişik ya senin  bebegine mi vermis
(9,247 puan) tarafından
Gayet açıklayıcı degilmi klavye acizligi olmuş usste m yerine n olmuş duzelttim
tarafından
Yoooo digerleride ic içe gecmis falan neyse bidahakine gerekirse  kavga çıkar  ne o öyle  kendi cocugu sanmış  sanırım  bide bal çok tehlikeli ne tuhaf insanlar var
(9,247 puan) tarafından
Kuzu bebek kucağımda yaziyorum ilk defa bır şey paylasam dedim beş ay sonra:)
tarafından
Bebegini ayirma gözünün  önünden  babamada.kucukken bal vermisler dokunmus konusamamis 9 yasina kadar
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Eltini ne ilgilendiriyor da veriyor ya görüşme bence 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Insanların ısrarla bebeklere biseyler yedirme çabasını anlamıyorum gerçekten...
(9,247 puan) tarafından
Onlar da öyle buyumusler buyutmusler
(3,832 puan) tarafından
Bu bahaneden de bıktım valla . Geçmiş adi üstünde artık ne çocuklar ne de anneler geçmişte değil
0 oy
(920 puan) tarafından
Oooooh ağzına sağlık bırak küssün kendi bebeği olunca görürüm onu sevgiden yapıyor ama cahillği bırakıp bebek bakımı ile ligili adam gibi şeyler öğrense daha iyi olacak herşey bebeğe verilir mi 
(9,247 puan) tarafından
Kendisi koca kadın torun sahibi
(920 puan) tarafından
Abbooooo ben şok
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Slk ya ugrasma valla
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Bebeğin kaç aylık? Çocuk küçükse dokunabilir ama 10 ayın ustundeyse tepkin çok abarttın diye düşünüyorum, 

Her bebeğe alerji yapacak diye bir kural yok, bir daha yedirme dersin olur biter, bakarsın anlamıyor bir daha söylersin 
Böyle küçük şeyler için kalp kırmaya gerek yok, onun da yaptığı yanlış senin de tepkin fazla 

(9,247 puan) tarafından
Üç bucuktu ozaman ilk verdi uyardım verme alerji yapar dedim biz böyle büyüttük bişey olmaz dedi iki gün sonra baktım gene veriyor.ama o ara ben iki gün üst üste çocuğa dokundumu diye tahlil peşinde kosturuyorum.
Mesele aslında annesinin sözünü cignesi...
Bu kadın elli yaşında ve ben ne dersem o modunda aileyi yönlendirme çabasında çocuk benim dahi olsa umrunda değil o ne derse o olcak
(5,132 puan) tarafından
Çok zor Allah sabır versin
0 oy
(1,318 puan) tarafından
Çok istiyorsa dogursun bencede. Olmuyorsa da Allah hayırlisiyla nasip etsin. Bırak eltiyi ben anneme kızıyorum benden habersiz bisey verilirse. Büyüklükse büyüklüğünün bilsin herkes. Çocuk senin karışmasın. 
(9,247 puan) tarafından
Elli yaşında dortcocuksahibi
(1,318 puan) tarafından
Yaşı da kucuk değilmiş anam. Herşeyi ben bilirim 4 çocuk anasiyim die dolanır o zmn
(9,247 puan) tarafından
Hemde nasıl benim yaşım ondan küçük ya yönlendirmeye çalıştı yönetmeye çalıştı benden de sert tepki görünce küstü
(1,318 puan) tarafından
Kussun mesafe iyidir..  biraz rahat edersin
0 oy
bebek kac aylik 
(9,247 puan) tarafından
3.5 canim
yuuh 1 yasdan once verilmez zehirleyebikirdi
(9,247 puan) tarafından
Ewet anlattım anlamadı ilk verişinde hastahaneye gittim iki gunsonra demiyorki  bunlar bu çocuğu hast.goturdu vermiyeyim. Diyorum ya cahille uğraşmak zor
0 oy
(130 puan) tarafından
Ben buyugum ben ne dersem o olur mu aallahım gel de deli olma cahil ü cühelaaa
0 oy
(848 puan) tarafından
oğluma 10 aylıkken ballı süt verip bi slklık yaptım heryeri döktü ağzı yüzü şişti bebemin . Hele bide seninki ufakmış . Bal'ın alerjisi kötü sana dşyeyim aman bidaha izin verme bırak küsssün
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin. Bebeğini koru canım o da cok vermek istiyorsa kendisi doğursun versin. 
(9,247 puan) tarafından
Şimdi üç ay sonra torunu olcak. Bak gör bende vericem dediğimde kendi gelini yok veremezsin dedi:)
tarafından
Hahahahaha iyi demişsin :)
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Büyükse büyüklüğünü bilsin .Ama çocuk senin çocuğun .Bal allerjik bir besin , bebeğe verilmez.

.Oğluma ilk 1bucuk yaşında verdim ama yemedi.

Eltin büyük olmuş ama tecrübe ve  bilgi sahibi olamamış
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Türkçe öğretmeniyim. Kız birkaç şey dışında gerçekten doğru yazmış açık anlasilir. Sadece klavye azizliginden bitişik olmuş bazı kelimeler. Onun dışında fikirleri de doğru uyarmasina rağmen yapıyorsa tamamen haklı :)
(9,247 puan) tarafından
Canım birda herkes profesör herkes bilgili.... :)
0 oy
(13,339 puan) tarafından
İlber hoca idolüm çok biliyorsa kendine doğursun kayınvalideme söz hakkı vermiyorum ki elti olsa kesin yolarım onu bal verecek kavga edeceğim üzerine tekrar kafasına göre bir şeyler vermek isteyecek bir de ben büyüğüm benim dediğim olacak diyecek üstüne de özür bekleyecek elimde kalır valla 
(9,247 puan) tarafından
Kalıyordu da işte nedense ben insafa gelmiş oldum ben bile kendime sasirdim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Eltin yurek mi yemis.Baskasinin cocugunda bu hakka nerden sahip oluo . Birak eltimi kocam korkumdan elma suremio 5 aylik kizimin agzina. Bide elti bana bu cahil curettini gosterebilir mi.
(9,247 puan) tarafından
İşte mesele bu Esra kesinlikle bana bişey diyemez çünkü büyük benim modunda.gerci herkese karşı o tavırda benide senede on gün gördü sadece huyumu bilmez.tepki alınca küstü.
Öyle huyları varmış kendi kendine küser karşısındaki den özür beklermis koy yerindede milletin ağzı konuşmasın diye herkes buna sensin demis
(11,217 puan) tarafından
Adim esra degil canim :) anlafim iste cahil curetkar olur demis. Kimse baskasinin cocugu uzerinde bu hakka sahip dgl bunu bilse zaten ne bunu yapardi nede ozur bklerdi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
25 Haziran 2023 Aile kategorisinde Deryaaaa23 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 222 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Melek27.2022 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 203 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozge2626 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.