+1 oy
846 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından
Bebegimizi kaybettik erken dogumdan14 gün yaşadı küvezde dogum yapalı da bugün 21.ci günüm lohusayım dikişlerim var sezeryan oldu neyse bebegimizi defnettigimiz gün (salı) kayınvalidem haftasonu dolanın gelin dedi eşime o da geliriz dedi 2 saatlik ilçede oturuyor neyse gitmedik eşim nöbetçiydi haftasonu dünde daha 1 hafta olmamış eşim diyo bu hafta sonu gidelim arkadaşımın da dügünü var ona gideriz ben gidemem sen git dedim niye dolaşmak istiyorum dedi başladım aglamaya oglumu daha topraga koyalı 1 hafta olmadı gezme zamanımmı diye yere oturamıyorum uzun süre oturamıyorum annesinin evinde klozet yok hani görmüyoda özledi desem 1 hafta hastanede kaldım annesiyle baş başa kaldı dogum oldu eve geldim 2 gün daha vakit geçirdi 10 gün sonra geri geldi ölünce oglum 1 gece daha kaldı kendi bişey yokmuş gibi davranıyo telefonda yiyegeni seviyo bense çocuk görünce başlıyorum aglamaya gidince görümcem de gelecek dibinde zaten 6 aylık ve 2 yaşında çocugu var bu adam beni hiç mi düşünmüyo küs yattık ilk kez 2 yıldır evliyiz 

47 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bazı adamlar cok duygusuz oluyo ya kadınlara göre. Bunu teklif bile etmemeli sana düğünü. Başınız sağ olsun bu arada. Çok üzüldüm 
-Reklam-
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bazı erkekler böyle vicdansız oluo tanıyamiosun canından can gitmiş Rabbim sana sabır versin canım eşini de ıslah etsin duygusuz biri demkki bnde eşimi sekiz yıl tanıyamamism demiştim böyle insanlar zor buda sınav Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Sende değil eşin ve ailesinde sorun var cnm. Sırf kendi canları sikilmasin onlara eğlence olsun diye çağıran eşinin ailesi. Ve sezaryen acılarını, bebeğinin acısını dusunmeyen eşinde hata
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Böyle adam baba olamaz duygusuz ya allah bildiği gibi yapsın başın sağolaun bacı
0 oy
(331 puan) tarafından
Eşine bişey demek istemiyorum kuzum olgunluk çok başka bişey ah herkeste olabilse bir de babalk duygusu çok başka bişey. arkadaşım derdi de inanmazdım bizimki de 6-7 aylıktan sonra kabullenebildi ilgilendi çocukla. Henüz babalık duygusu gelişmemiş malesef. Ben bile anne karnında nasıl konuşayım orda bişey var ama bilmiyorum gibi duygulara girmiştim hamileyken. Babası da konuşamıyordu. 

Kendinde güç bulabilirsen kısık bi ses tonuyla ondan anlayış beklediğini birbirbizi kırmadan bu süreçi beraber atlatmak istediğini ve içindeki yaşadıklarını anlatmanı öneririm. Tartışma ile doğru söylediğini bile olumsuz anlıyorlar..

Şimdi senin durumun apayrı tabi. Çok hassassın çok haklısın ama bi de eşinin bu durumuna üzülüp kendini yıpratma..

Evladın ve sizin için de en hayırlısı buymuş Rabbim ileride olabilecek sorunlardan kurtarmıştır belki. 

Evladınla imtihan olmak istemezsin inan ki büyüyünce kaybetseydin herşey daha kötü olurdu aklımıza evlatlarımızın acisi gelse aklımızı kaybedecek gibi olmuyor muyuz bazen. Ama ennn önemlisi o cennete en güzel yere gitti inan ki senin kucağından kokundan bile daha güzel o cennet… sahibi verdi sahibi aldı. 

O güzel evladın hürmetine cennette direkt peygamberimiz karşılasın seni inşAllah   Bu dünyada da cennetteymiş gibi yaşa en kısa en hayırlı zamanda kucağını doldursun rabbim hayırlısıyla 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
boş ver hiç gitme onun snei düşünmesi lazım. 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Başın sağolsun rabbim sabırların en büyüğünü dayanma gücü versin rabbim cennetinde kavuştursun haklısın canım ben de35 haftalık ölü doğum yaptım ne hamile bir kadın görmeye nede bir bebek görmeye tahammülüm yoktu eşinin kötü niyeti olduğunu düşünmüyorum seni hayata bir an önce karıştırmaya seni kendinle bırakmamaya çalışıyor olabilir eşinide anlamaya çalışıyorum içinde hiç bir şeyi tutma ağlamak istiyorsan bağıra çağıra ağla acını yaşa ben 1yılda kendimi zor topladım benden önce yada sonra doğum yapanların bebeklerini gördükçe hala mahvoluyorum eşinle konuş seni anlayacaktır seni muhakkak bu acıyla eşinle kavga etme daha kötü olursun canım

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 941 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Sinem_46 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 690 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bbg (1,734 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 851 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 763 göst.