0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kizim 32 aylık oldu tuvalet eğitimine başladık ama huy gereği de çok agresif , inatçı ve çabuk öfkeleniyor lazimligina oturmamak için evin içinde kaçıyor..her seferinde kendim goturmeme rağmen altligini indiremiyorum.. gecede uyandırdığım zaman ofkelenip tuvalete bile gitmiyo ağlama krizine giriyo bu sekilde nasıl eğitim vericem ben ya ne yapacağımı sasrmis durumdayım bu ikinci eğitim verdiğim ilki de aynıydı gene aynı değişen birsey yok.. sizler nasıl yaptınız çocuklarınız tuvalet eğitiminde bu sekildemiydi acaba ilk çocuğum birde nasıl yapacağımı şaşırdım cidden

12 Cevaplar

0 oy
(119,340 puan) tarafından
22 aylikken 13 gunde ogrendi
(32 puan) tarafından
Ooo masallah yaa ofkelenmesi  jnat etmesi filan varmiydi eğitim verirken
(119,340 puan) tarafından
hic yoktu zaten bezden rahatsiz oluyodu
-Reklam-
0 oy
(15,997 puan) tarafından
27 aylik iken öğrettim. 15 gune kadar öğrenmişti 
(32 puan) tarafından
Masllahh ya darısı bize inşallah
0 oy
(1,016 puan) tarafından
28 aylık verdim eğitim 1 ay oldu çişi 6 günde öğrendi ama kakayı hala hiç öğrenemedi:(( siz çişe devam edin ödülllendirin sevdiği şeyi yapın alkışlayın
0 oy
(378 puan) tarafından
2.5 yasinda basladim canim, Ben ilk once bezi tamamen cikardim, tabi buna biraz ikna olmus olmasi gerrkiyor. Bezsiz gezdi cisin gelince tuvalete yapicaz dedim tabi ki cokca kacirdi altina yerler koltuklara ama o islakligi hissedince cok rahatsiz oluyolar ve bi daha altina kacirmak istemiyolar
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Aynı aydayiz herşey aynı bugun 3. Günümüz ilk gün kriz geçirdim resmen dün daha iyiydi ama ben lazımlik almadım klozete adaptör aldım ona oturuyor dün 1 saat bekliyorduk öyle ancak yapıyordu bugün biraz biraz söylemeye başladı ama hadi gidelim dediğimde krize giriyor gitmiycem diye ağlıyor oturunca kalkmak istiyor hemen yapmiycam diyor geceye hiç başlamadık bile uyuyunca bağlıyorum altını çünkü gece çok tuvalet yapan bir bebek ne olacak nasıl olacak hiç bilmiyorum Allah yardımcımız olsun 
(32 puan) tarafından
Benim kiz da oturunca yapmadan hemen kalkiyo inatlasiyo ofkeleniyo byle olunca zorlaştırıyor altına yaptıktan snra anne çiş diyo napicaz bilmiyom
(1,296 puan) tarafından
Aynen aynen canım bizimki de tam olarak öyle telefon falan açıp zorla tutuyorum öyle kalıp yapıyor biraz inşallah bir an önce alışırlar çabucak geçer şu dönem
0 oy
(9,612 puan) tarafından
Klozete oturtmayı denediniz mi 
(9,612 puan) tarafından
Sağol kuzum bende seni unutmicam ❤☺
tarafından
Bende şu kremayı merak ettim bak ☺☺☺❤
tarafından
Ay hemen gir hulyosum youtube dan ☺️❤️ bak
tarafından
Hemen bakıyorum merak ettim krema baciyi şerifemmmm ☺❤❤
(9,612 puan) tarafından
Puhahahah krema iyiymiş ☺️☺️❤️
0 oy
tarafından
21 aylik 2 hafta oldu bırakali gitmek istemediği zaman kızıyorum yalan yok bazen de huyuna gidip sevdiği oyuncağı ile birlikte götürüyorum hadi bebeğinin de cisi gelmiş onu da yaptıralım diye oyle geliyor ve yapıyor 
0 oy
(355 puan) tarafından
tuvalete giderken kapıyı açık bırak aensw senden göre göre aynısını yapıyor zaten, 
0 oy
(13,871 puan) tarafından
27.ayin son haftasinda basladi. 28 aylik olmadan ögrendi. 
0 oy
tarafından
Başlamaya çalışıyoruz yavaştan havalar ısınsın diye bekliyorum bizim evimizin altı boş bodrum yerler çok soğuk bezsiz gezince usutup fiş fiş isiyo surekli
0 oy
(3,419 puan) tarafından
17 aylık kızım gün içinde sürekli bezini cikarmami istiyor bende yazın sıcaklarda alistircam 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 293 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 152 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Ysmnalparsln (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 151 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı

...