0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dün post açmıştım bebeğime küçük dediler diye. Üniversite hastanesi baktı dün tekrar. Uzman doktora yönlendirdi. 45 dakika falan detaylı baktılar. Kalbi organları herşey normal anomali yok ama ölçümleri ufak. Gelişim geriliği var dediler. Kordosentez ( kordondan kan alınması) önerdiler. Bende amniyosentezi duydum ama kordosentezle ilgili bilgim yok. İstiyo musun dediler bilmiyorum dedim istemediğime dair kağıt imzalattılar. 2 hafta sonra kontrole çağırdılar. Gelişim geriliği için erken bi hafta dediler. Valla hem dualarınıza hem tecribelerinize ihtiyacım var. 26+2yiz. 24 haftayla uyumlu şuan bebek

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 haftaya kadar doktorlar böyle ciddi araştırmalara girmiyor diye biliyorum. daha sıkı kontrol yapılır eğer haftasını yakalamazsa o zaman bu detaylara girilir normalde. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.
(1,097 puan) tarafından
Ya herşeyi normal ama bebek küçük olunca genetik hastalıktan şüphelenmişler. Riskleri oranları falan hiç bişey bilmiyorum
tarafından
detayını bende bilmiyorum. bilen biri çıkar bilgilendirir umarım.
(1,097 puan) tarafından
İnşallah
-Reklam-
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Var mı bilgisi olan
0 oy
tarafından
Benim bebegim 4 hafta gerilikle dogdu

su an 3 bucuk aylik ayiyla tam uyumlu❤️☺️

Bir hic kordon kani falan aldirmadik .Ama sen baska bi doktora daha gorun kuzu .Su an icin gerek yok diye dusunyorum 
(1,097 puan) tarafından
Devlete baktırdım üniversite hastanesine yönlendirdi küçük dedi. Üniversitede doktor baktı oda küçük dedi uzman doktora yönlendirdi. Şimdi oda küçük diyo kordosentez istiyo

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 127 göst.
8 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nudem (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
24 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu

378,461 soru

11,328,340 cevap

34,784 kullanıcı

...