0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
4 ay oldu doğum yapalı geri çekilme +prezervatif kulaniyorduk ama çok korkuyorum hala adet olmadım acaba adetsiz takar mi bide canım çok yanar mı ayrıca erkek doktora vardı doktor mu takıyor ebe mi

9 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben özelde adet olmadan taktrdm doktr takıyor 
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Devlette adet olmadan taktırdım adet sancısı gibi 5 10 saniye bir sancı giriyor karnına o kadar korkma doktor takmıyor ebeler takıyor 
(1,313 puan) tarafından
Test yaptılar mi
(7,376 puan) tarafından
Evet kan testi verdim yasa gereği yapıyorlar
(1,313 puan) tarafından
Tmm canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Adetsiz gidersen test isterler cnm acısı çok yok kasmazsan kendini kolay geçer adetli gidersen hemen takarlar
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(44,763 puan) tarafından
Onu bilmiyomda görümcem adetliyken taktirmisti hiç anlamadım bile 5 dk bitti dedi ayy bana olsa bende istiyom ilk korkuyodum şimdi cesaretim var ama takmiyolar doğum yapmışız o ne ki
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,418 puan) tarafından

Ben 23 yaşındayım.  Büyük oğlum 3.5 küçük oğlum 1 yaşında. Emzirmiyorim. Geçen sene kasım ayında taktirdim. 1 gram ağrı yok. Devlette taktirdim. Adetin 2 veya 3. Günü gidiyorsun. Çatalà yatıyorsun bilmiyorsun bile. 2 dk sürüyor sürmüyor. En son da sedye ye yatıp ultrason ile kasiklarimâ bakıyorlar tam takıldı mi diye. Agir kaldırma falan dediler de kaldirdim bişe olmadı çok şükür.  Kasım ayında taktirdim. Aralık ayında az geldi kanama. Ocak ayında hem 10 gün sürdü hemde çok çok geldi kanama. Ayaklarını usutme bu kadar basit. Yoksa kasiklarin fena şekilde agriyo. Soğuk su ile merdiven balkon hali falan yıkama yani. :D 

Hiç korkma 1 gram ağrı yok.  Uzun bir alet var açılıp kapanan.  Ucuna jel sıkıyor hemşire onu vajinana yerleştiriyor. Ayırıyor. Ama dediğim gibi bir gram aci yok. Doktor geliyor kesiyor biciyo :D hadi kalk bitti diyo. Hissetmiyorsun. :D 

Ha bir de özür dilerim. Adet bittikten sonra parmağın ile hissedebilirsin o spiral in ipini

(2,418 puan) tarafından
Hmmm valla onu bilemiyorum ama adetini bekle.
tarafından
Emzirirken nasıl takmazlar cnm ben 40 çıktıktan sonra taktırdım ikisini de şaşırdım şu an
(1,313 puan) tarafından
Allah bilir ne zaman adet olucam
(2,418 puan) tarafından
Prenseslerimm : canım bana emzirirken takamayiz süt koruyor dediler. Yanlış isem özür dilerim canım
tarafından
Süt korumaz cnm garantisi yok..emzirirken de takılır..süt korusa kimse 2 sene yöntem kullanmaz o zaman cnm
0 oy
tarafından
Özel adetsiz takıyo ben adetsiz taktırdm ama devlet adetli takıyo
(1,313 puan) tarafından
Adetsiz takmiyorlar mı
0 oy
(119,620 puan) tarafından
bende o yontemle gebe kaldim korkmakda haklisin
(1,313 puan) tarafından
Evet ya rabbim bağışlasın 2 evladım yeter
(1,448 puan) tarafından
Hadii canmmmm
(119,620 puan) tarafından
yees baby bugun 37w4 oldum bile
(1,448 puan) tarafından
Maşallah kuzum ya kac yaş var arasında
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Adetsiz takmak için iki kez gebelik testi yapıyorlarmış ve o süre zarfında ilişki yasak
(1,313 puan) tarafından
Ya öylemi teşekkür ederim canım
(7,768 puan) tarafından
Bende yaptırcaktm hemşireye sormuştm o demişti bir ay önce
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Bence mu şekilde hamile kalmış olman çok çok zor. 

Korumayı sona yakın kullandıysa eşin,  fark etmeden spermi ,korumayı uygulamadan önce,  çıkmıştır ve hamile kaldın.   Korumayı geç takması bu şekilde olabiliyor ama tek başında geri çekilme zaten korunma yönetmi değil 

Spiral ya da hap eşinin korunmasından daha iyi bu durumda bence. 

(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 124 göst.
0 oy
7 cevap 70 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Havvanursms (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,480 puan) tarafından soruldu
0 oy