0 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde (260 puan) tarafından
Kızlar dünden beri  kendıme gelemedım dün ıkı yasındakı kızımla eczaneye kadar yurudum annemgıle gelmıstım kalmaya arabanın bırı yavasca yanıma yanastı ılk laf atacak sandım gardımı alıyordum sonra yok bura bızım mahalle amcacocuklarım kuzenlerımden bırıdır tanımıstır gıdecegım yere bırakmak ıcın durmustur dedım araba yanast camı actı tanımadıgım bı adamdı adres sorcam pzar yerı varmıs burda nerde dedı he abı dedım tam tarıf edıyorum bı de ne goreyım acmıs bana baka baka oksuyor nasıl kötu oldum tas bulsam atacam yok yanımda kızım var cocuk gormedı allahtan keske yanımda bıber gazı olsaydı sıksaydım bı yandan da korktum esım annemgile bıraktı bela gelmesın basına ıstedım yada babama kardeslerıme ınsanlar yoktu cevrede bagırmaya basladım adam kaçtı araba var altında tabı sonra ılerledım aglayarak bı kaç genc gordu abla noldu falan dedım böyle boyle aldın mı plakayı şokla alamadım eczaneye gırdım abla tanıdık ordakı anlattım bı tas atsaydın dedı dedım polıse desen ıkı gun sonra salarlar cok kotuyum tum erkeklerden tıksındım

16 Cevaplar

+5 oy
(11,235 puan) tarafından

Si.ki kopasica  :angry:

-Reklam-
+2 oy
(5,307 puan) tarafından
Erkekler olmasa biz kadınlar dünyayı çiçek gibi yapariz
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Oohaaa olaya bak keske plakayi alaydin 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Ne oldu acaba ne geçti eline sana onu yaptı da şerefsizzz
(260 puan) tarafından
Ya anlamadıgım hanı dıyorlar ya mını etrk gıymeseydı dekolte yapmasaydı o saatte  ne ısı var orda e ben tam tesetturlu evlı barklı çocuğuyla gündüz vaktti eczaneye gıden kadınım bunlar ne pislık oldu raydan cıktı
(5,240 puan) tarafından
Zihniyet bozuk acil kapalı yok artk o bir kılıf sadece
(2,387 puan) tarafından
Şerefsizlikten başka bişey değil asacaksın şeylerinden
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Geberesice pislik
0 oy
(5,603 puan) tarafından
Keşke demek Bi işe yaramaz ama plakayı alaydın iyiydi 

Dünya nın çivisi çıkmış maalesef insan artık şaşırmıyor ve çok korkunç 
0 oy
(8,084 puan) tarafından
Plaka almak aklına gelmedi mi yaaa off iğrenç insanlar yaşamamalıııı
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Allah belâlarını versin geçmiş olsun pislik dolu her yer 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Allah'ım kız çocuklarımızı nasıl koruyacağız? Bnm kızım seneye okula başlayacak n'olacak nasıl olacak diye kara kara düşünüyorum.
0 oy
(7,940 puan) tarafından
S.kinden bir hastalık çıksın çaresini bulamazsın inşallah 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Ne iğrenç insanlar varya off çocuklarımız için çok endişe ediyorum böyle pislikler sürekli coğalıyorlar
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Aşko kamera felan yokmuydu biyerlerde o anı çekmiştir böyleleri cezasız kalmamalı gösterdiği şeye kızgın yag dökecen öksüre öksüre 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Plakayi alsan  nolacak ki yanlis gormustur dicek yok kuyruk salladi dicek 1 saat tutulup geri devam edecek.bu dunyada adalet diye birsey yok  hala ögrenemezdiniz mi.aci ama gercek.
0 oy
tarafından
Şeref.siz köpek 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Plakayı alsaydin ebesinin kini ona gosterirlerdi ******** o.ç
0 oy
(5,278 puan) tarafından

Yok artık:Okamera falan vardır illaki yakalanmıştır. Bence polise gitseydin iyiydi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 130 göst.
0 oy
5 cevap 101 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 133 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 186 göst.
18 Mart 2021 Aile kategorisinde Muhammedelifmertomer (49 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,608 cevap

34,822 kullanıcı

...