0 oy
1,059 göst.
Diğer kategorisinde (1,047 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
...............,sorum yukarda

91 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy kesinlikle bırakmam 
-Reklam-
0 oy
(86 puan) tarafından
İlk evlendiğimde yıkamazdım ama şu an makineye atıyorum ya da yıkıyorum çünkü sabah uyandığımda temiz bi mutfağa uyanmak, kahvaltı hazırlamak daha çok hoşuma gidiyor diğer türlü uyanır uyanmaz mutfağı dağınık görünce modum düşüyordu
0 oy
tarafından
Bazen yıkarım bazen yikamam kızım uyumayınca onun yanında dalarım öylece kalır 
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Tabiki atarım sabaha kdr gözüme uyku girmez yoksa 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Mutfak mutlaka toplu olur toplu tutmaya çalışırız bende eşimde toplar yerleştirir , mutfağı temiz toplu görmek hoşumuza gidiyor 
0 oy
tarafından
Tezgahi tertemiz yapar öyle yatarım saat geç bile olsa toplarım bununla ilgili hadis bile var sevaptır mutfağı toplamak 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Her gün yatmadan önce uykusuzluktan ölsemde gözlerim yarı açık yarı kapalı olsa da mutlaka makineye dizerim eger dolduysa çalıştırırım değilse sabah yine kalanını doldururum zaten ama mutlaka tezgahı boş tutarım geceleri
0 oy
(1,294 puan) tarafından
Gece dezgahta veya evin herhangi bir yerinde asla bişey bırakamam gece uyanır yaparım takılırım yani  şuan dezgahi atmak isterdim ama uzanmışım gün içinde sürekli temiz tutarım  kendimi paraliyorum orası ayrı mesele 3 küçük çocukla :(
0 oy
(263 puan) tarafından
Ben hep yıkarım hiç bırakmam zaten baba evinde de yapıyordum kalabalık Bir aileydik orda da bir bardak bile kirli kalsın istemem şimdi kendi evimde de yapıyorum sabaha kalsa uykum gelmez 
0 oy
(499 puan) tarafından
Yıkarım iyi değilmiş bulaşık bırakmak ama bazen çok yorgun olursam öylece bıraktığımda oluyor 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Makineye atıyorum tezgahı asla dağınık birakmam 
0 oy
tarafından
Nasıl huy edindinz demişsin yemegi masaya koyarım hmm ocağa yağ çöz sıkıyorm masaya oturup yerkeno kirler yumuşar sonra ben kızımı emzirip eşime bırakıyorm hemen toplayıp gelirim oturunca ohooo kalırsın sonra çay yada kahve onlarıda atarım makineye birde meyveden sonra yıkar mutfak biter ben asla biriktirmem mesela yemek yaparkende öyle bulaşık yıkanmissa boşaltip yemek yaparken çıkanları atarım akşam yemeğinden kalan bulaşıklar hem az oluyor hemde gözümde büyümez 
0 oy
(738 puan) tarafından
Yıkamadan yatamam
0 oy
tarafından
Nasıl huy edindiniz soruna cok güldüm herkese aynı soru:))
0 oy
(9,010 puan) tarafından
Evet heraksam yıkarım tezgahın üstünde bişey birakmam
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Mutfağı toplamadan hiç uyumamm küçükken büyüklerimiz birşeyler anlatırdı oldum olası tirsarimmm:woot:

0 oy
(591 puan) tarafından

Makine sağolsun üç güne doluyor sonra yıkıyor bide yıkadıktan sonra yerleştirse tadından yenmez diyomuşum :silly:

0 oy
(1,048 puan) tarafından

Şu an makineyi açtım büyuklerini elle yikiyom:D

0 oy
(1,412 puan) tarafından
Elimden geldiğince toplamaya gayret ediyorum bazen halim kalmıyor sabah topluyorum hasta olduğum zamanda eşim topluyor 
0 oy
tarafından
Tezgahımın üzerinde bir tane bile bulaşık dâhi kalmaz yoksa asla uyuyamam öyle, annemde hep öyle gördüm kendi evimde de öyle yaptım canım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sirinalperen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 268 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sirinalperen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 680 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,406 soru

11,389,862 cevap