0 oy
1,103 göst.
Diğer kategorisinde (1,134 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
...............,sorum yukarda

91 Cevaplar

0 oy
(326 puan) tarafından
Halime göre değişir yparım bazen yapmam yarın toplarım deyip bırakırım yoruluyorum gün içinde akşam çayı bile içmeden uyuya kalıyorum çoğu zaman uyanırsam yıkarım bu arada yoksa yok :)
-Reklam-
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ben asla birakmam bulasiklar kokar sabaha kadar sudan gecirip makinaya duzlerim bi bardak olsa bile birakmam
0 oy
(9,029 puan) tarafından
Yatmadan evi toplar tezgahı bosaltirim öyle yatarim
0 oy
(656 puan) tarafından
Halin uoksa ertesi güne bırak cnm senin sağlığın daha önemli kendini harap etme zaten artık herkes kendi kabuğuna toplandı kimse kimseye gitniyor elalem ne der derdi yok zaten takma okdr kalırsa sonraki güne bişiler
0 oy
(6,403 puan) tarafından
Yeni bulaşık makinesi aldım hiç bekletmem bir bardak olsun atarım içine. Ama makinam yokken çoğu zaman sabaha bırakırdım eğer kızartma neyin olursa Yağ kokmasın diye mecbur yıkardım ama
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Tek yaşarken rahat olyodum bıraktığım olyodu şimdi kayınvalideyle oturyorum bırakmıyorum
0 oy
(300 puan) tarafından
Mutlaka mi haha evet mutlaka ama.mutlaka temizlerim yoksa sabah asla yapma isteğim olmaz ve daha çok yorulurum sabah kirli bulaşık kalmışsa mutfağa adım atasim gelmiyor hastaysam bile yaparım ya nasıl olsa hep ben yapicam zor olacağına kolayken çok kötü olmadan yapiyirm
0 oy
(768 puan) tarafından
Yorgunluktan hastalıktan geberiyor olsam gene bırakamam üzerime üzerime gelir takıntı olmuş bende 1 çay kaşığı gene kalamaz batar o bana orda durdukça birde bulaşık varsa iblisler sabaha kadar yer yalarmış berekette kalmaz canim
0 oy
tarafından

Her gün bulaşık yikar sonra uyurum .sabah tezgahim savaş alanına dönmüş vaziyette.

Diyeceklerim bu kadar.
0 oy
(520 puan) tarafından
Toplamadan asla yatmam evi bile toplar öle yatarım 
0 oy
tarafından
Kesinlikle yıkarım mutfağı temizler evi toparlar uyurum bı aylık bebeğim var ve kolik olduğu halde gene yaparım ya ben uyurken bana bı şey olsa kimse evimi dağınık kirli görmesini istemem 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 145 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sirinalperen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 289 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sirinalperen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 708 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

386,089 soru

11,542,713 cevap