0 oy
1,057 göst.
Diğer kategorisinde (1,047 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
...............,sorum yukarda

91 Cevaplar

0 oy
(3,416 puan) tarafından
Tek akşam değil asla tezgahın üzerinde bir bardak bile bırakmam  hep yikarim
-Reklam-
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Yok valla enerjime bağlı bazısı takıntılıdır o ise benimde hoşuma gidiyor bırakmayınca ama ben onlardan degilim
0 oy
(3,183 puan) tarafından
Genelde eger ben yapmazsam eşim toplar 'Dd
0 oy
(657 puan) tarafından
Tabi yıkanır bırakılır mı kokar bide pislik tabaktan zor çıkar 2bebem var küçükler durmazsalar bile bırakmam bir yere gitsem acelem olsa yine bulaşıkları evi toplu bırakırım ölüm var acil birşey olur evi pok götürüyor demesinler 
0 oy
(3,712 puan) tarafından
Herkes uyuduktan sonra telefonun flaşıyla yastıkları bile tekrardan düzeltiyorum. Tezgahta ki bulaşığa asla tahammülüm olamaz. 
0 oy
(6,382 puan) tarafından
Değişiyor yorgun olursam sabah yapıyorum. 
0 oy
(5,507 puan) tarafından
Çok nadir bıraktığım canım birinci nedeni bir oturuyorum kaynanam toplar ben toplamazsam oda yaşlı zor yapıyo o yüzden ona bırakmamaya çalışıyorum ama çıkıyo ikinci de çocuklar geç yatıyo bende oyalanmış oluyorum 
0 oy
(48,704 puan) tarafından
genelde topluyorum ama bir iki cikinca da yikamadan uyuyamam diyenlerden değilim 
0 oy
(7,067 puan) tarafından
Valla degisiyo gücüm olursa yapıyorum ama bazen o kadar yorgun oluyorum ki yapmıyorum sabah kalkınca hallediyorum 
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Genelde toplar yatarım her yeri. Ama ben çocuklarla erkenden uyuyorum bazen. Eşim çay içmeye devam eder bisiler yer. Onlar kalir. Bazen eşime eser makineye koyar bulaşıkları. Ama elde yikanacaklari bırakır sjjs
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Masallah herkes piril piril tertemiz. Ben birakirim genelde ne zaman zaman bulursam o zaman yerlestiririm. Cunku cok yoruluyorum mesela bende plan yapiyorum oglumu uyutunca bulasiklari halledeyim diye ama bazen oglumdan bile once uyuyakaliyorum .ama ben kalan bulasiklari takmiyorum nedense robot degiliz sonucta. Aksamdan kalir bulasik sabah yapabilirsem yaparim yapamazsam oglen 1 saat icinde bulasiklari hallederim ocagı silerim haliyo supururum yani rutinlerim bozuldu diye umursamam
0 oy
(987 puan) tarafından
Cnm vllh yikiyom dersem yalan olur eşim şehir dışında 1 ve 3 yaşında çocuklarım var üstüne üstlük Yeni gebeyim inanılmaz akşam anca çocukları yedirip içirip uyutup anca yatağa atiyom kendimi ama o da gebe olduğumdan beri 
0 oy
(173 puan) tarafından
Mutfağa her gittiğimde bir bulaşık diziyorum. Çocuklarla anca o kadar oluyor. 
0 oy
(311 puan) tarafından
Benim asla uykum gelmiyor mutfak dağınık olduğunda ameliyat olduğumda bile bırakamadım o şekilde 
0 oy
tarafından
Makineye atarım surekli hiç tezgahta bulasik bırakmam ki
0 oy
(3,883 puan) tarafından
Tabi ki yıkarım uyuyakalmışsam ancak o da cay bulasıgı olur
0 oy
(11,319 puan) tarafından
Duruma göre değişiyor eğer eşimin işi yoksa bebege bakarsa topluyorum ama geç saate kaldıysa toplanıyoruz yanlış bisi aslında ama onu alışkanlık haline getiremedim bir türlü 
0 oy
(84 puan) tarafından

Bem yıkardım şimdi şöyle bişey oldu alışkanlık olmuştu iki 3 gün yapınca zaten insan rahat etmiyo  en fazla 1 hafta sabırlı olmaya çalış her akşam işlerini bitir yarım satte olsa uğraş biryerde. Başla.ben ilk bebeyimde hamileyken hep yikadım ama geceleri uyuyamadım bebeyimde sürekli hareket ediyodu ben dinlenince , gümdüzleri cok hareketli deyildi ben hareket edince o uyurdu galiba, sonra doğdukdan sonra geceleri uyumayan gündüzleri uyuyan bebeyim oldu, bunu hamileliyimi nasıl geçirdiyimle ilişkilendirdim sonra ikinciye hsmileyim şimdi bu yakinlarda şöyle makale okudum rahat hsmileçik geçirip bebeyin uykusunu desteklemek için akşam uykusu 9 10 gibi hamileyken uyursam geceyide rahat uyursam doğdukdan sonra yine ayni uyku rutininde olacak bu, bu yüzdün artık yetiştire bilirsem 9 10a kada ryıksrım yetişteemesem kaliyo zatn be eyim diş çıkarça doneminde 9 da 10fs uyuyor  bende onunla birlikde sırf ikinci bebeyimde doğumdan sonra zorlanmıyayım diye boyle oldum artık.  İşlerimi Göre bildiyim  kadar , göremediyim kader :)

0 oy
tarafından
Yemekten sonra hemen koyarım,meyve yediysek hemen koyarım, en son ben yatıyorum kesin topluyorum. Ama en son eşim yattiysa bir tek onun çay bardağı kalır 
tarafından
Yoksa sabaha çok iş oluyor bekletmiyorum
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Makineye yerlestirirmmyasds elimde yikarim.esim.sevmes oyle seyi bende sevmem hem gunah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sirinalperen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 268 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sirinalperen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 680 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,378 soru

11,389,125 cevap