0 oy
1,051 göst.
Diğer kategorisinde (1,047 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
...............,sorum yukarda

91 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
Bir bardak bile kalsa içim rahat etmez tezgah üzerinde lavaboda Ocak üzerinde asla koymam bulaşık kirli bı şey 
-Reklam-
0 oy
(7,745 puan) tarafından

Bir ben varım herhalde yapmayan  :ermm:  Amaaaan kafama vuran mı var ya yap diye. Boşveeeer

(9,623 puan) tarafından
3 sayfa yorum okudum sırf bu yorumu bulmak için hahahah :D
(7,745 puan) tarafından
Artıla kız o zaman başkaları da aramasın :) görsünler benim ne kadar pis bir insan olduğumu :)
0 oy
(340 puan) tarafından
Dublex evde kayınvalidemlerle birlikte yaşıyoruz üstte ben oturuyorum bulaşık makinem yok ve hiç bı zaman bulaşık bırakmam tezgahta en sinir olduğum şey :D 
0 oy
(100 puan) tarafından
Bebegim küçük olduğu ev çok temizleyemiyorum hafta da bir süpürge calistirim ama asla tezgahta bulasik bırakamam 
0 oy
(656 puan) tarafından
3.cocuktan sonra mecburi oldu. Yıkamama gibi bir şansım yok:)
0 oy
(415 puan) tarafından
Ayyy canım nasıl isterse öyle yprım ben kafama göre yani:))) 
0 oy
(12,674 puan) tarafından
Ee bi zahmet 
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Her yemek sonrası bekletmeden hemen yıkarım. Sabaha tertemiz mutfağa uyanmak işlerimi daha hızlı halletmek için
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Tezgahı temiz bırakıp yatarım başka türlü uykum gelmez 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Bulaşık bırakmam evide toplar yatarım yemek yedikten sonra hemen bulasıkları yikarım yoksa üsenirim yapmaya 
0 oy
(499 puan) tarafından
Tabikide yikarim tezgahta kalirsa uyuyamam uyumadan once heryeri duzenlerim
0 oy
(1,499 puan) tarafından

Niye yikamiyoruz ki ,, öyle bir seçenek mi var kız yıkamadan nasıl uykumuz gelecek sabaha kadar be lome :D

0 oy
(1,223 puan) tarafından
Havalar cok sıcak bulaşık bırakılmaz ki kokar, makine icerisi bile kokabiliyo yani. Ayrica günah o sekilde birakilmasi ve sabah uyaninca yani zorluk olur kahvalti hazirlarken zaten bulasik cikiyo. Yani mutlaka toplarim saat kac olursa olsun
0 oy
(409 puan) tarafından
Benim pek bulaşık olmuyor taşındım bulaşık makinem yok bağlıcak yer yok vs. 4 aydır elimde yıkıyorum en çok çıkan bulaşık bardak oluyor ona da bi çözğm buldum karton alıyorum kullan att . Tabak ta genelde ortaya koyarım ordan hep beraber yeriz akşsma kadar çıkan bulaşık 5-6 parça oluyor . Oldum olası bulaşık yıkamayı sevmem bekarken de hep annem yapardı şimdi mecbur yapıyorum bide doğum yaklaştıkça iş biriktirmemeye gayret ediyorum nolur nolmaz temiz kalsın bi su kaynatıyorum çsydanlıkta yarım saatimi almıyor bile o an yıkanınca .
0 oy
(7,429 puan) tarafından
yıkarım icim rahat etmiyo  
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Hayır yikamam illa bulaşık kalır mutfakta sürekli bir şeyler yeniyor zaten hamileyim kendimi zor taşıyorum :D 
0 oy
(736 puan) tarafından
Yikar temizler kirinti varsa onlarida girgirlar öyle yatarim youtube da bitane hoca vaaz verirken  biseyler dedi. Ev hanimlarina sesleniyorum burdan gece bulasinizi ortaya birakmayin yerde kırıntı birakmayin cinler cok sever daha cok gelir evinize siz görmezssiniz allah korusun kötü seyler olmasin temiz birakin evinizi dedi gece ev süpürmeyin girgirla alin köselere kirinti biriktirmeyin halinin altina süpürmeyin yada geve cöp atmayin bunalar cok teklikeli seyler dedi bende daha önce duymustum cok daha dukkat ediyorum simdi sende birakma bulasigini atmak makinaya 10 dk ni almaz seytan vesvese uyku veriyor sana öyle kandiriyor gelme bismillah de giris 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
benm en buyuk takintim hasta falan olmadigim surece tezgah bos olacak
0 oy
(1,170 puan) tarafından
bulaşık birakmam asla cok cok fena kalkamayacak kadar hasta olmadığım surece her zaman ya elimde yikarim yada makinaya atarim ama tezgahta bir bulasik birakmam mesela  dun cocugu yatirirken uyuyakalmisim 2 bucukta uyandim kalkip bulasiklari makinaya attim geri yattim dinen yapilmamasi gereken birsey hem o yuzden birakmamaya çalışırım
0 oy
(10,385 puan) tarafından
Tabi ki. Gece boyu mikrop üretir açıkta kalan bulaşık. En olmadı sudan geçirip makineye atarım. Sofradan kalkar kalkmaz hallederseniz ya da yemek hazırlarken çıkanları bir yandan yıkar kaldırırsanız dağınıklık olmaz ki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sirinalperen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 268 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde Sirinalperen (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 680 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,315 soru

11,387,038 cevap