0 oy
899 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından
Bazı kızlar tanır beni yeni ayrıldım eşimden 10 gün olmadı daha hamileyim 3 aylık 6 ay evli kalıp eski eşim evliligi yürütemedigi söyledi ve boşandık kızlar hamilelik iç güdüsü belki yanlış karar verdire bilir bana sizlerden fikir almak istiyorum eski eşim askeri personel bu arada bende ambulans hemşire diyim ben boşandım ama eski eşimin ailesi bir türlü rahat bırakmıyor beni sürekli her aradıkların da ağlıyorlar eski görümcem eski kayinvalidem biz seni gercekden çok sevdik keşke böyle olmasaydı falan gercekden de öyleydi çok severdik kardeş anne kız gibiydik onlara kötü birşey asla söylemem kötülüklerini görmedim eski eşim annesini aramış ben çok pişmanım yaptım bir hata köpek gibi pişmanım ben karımı çok seviyorum diye bunlar da sürekli beni arıyor eski kayinvalidem kızım yapma hamilesin babasız büyümesin evladın oğlum köpekten pişman diyor hamileyim iç güdüm yanlış karar verebilir gerçekden fikrinize ihtiyacım var bu arada ailem de senin kararın hanilesin yanlış birşey söylemek istemiyoruz diyorlar 

46 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben dedim ya sana askerdir o bin pişman olacak diye çünkü bizlerden başka kimse tahammül edemez ne diyeyim bu konularda bir şey diyemem ama belliydi yani böyle olacağı yaptığı saygısızlık çok ayıptı ve o bu derece güçlü olacağını bilmiyordu bir de sen hiç bir şey istemeden de ayrıldın ya o senin ona muhtaç olacağını bu yüzden boşanamayacgini düşündü bence ve gördü ne kadar güçlüsün böyle bir kadını da kimse kaybetmek istemez bilmiyorm vala kendin iyice düşün karar ver artık 
-Reklam-
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Çocuk oyuncağı mıymış bu. Sen ne istiyosun 
0 oy
(42 puan) tarafından
Canım onu bunu bilmemde dini açıdan bu asla mümkün değil boşandıktan sonra eşinle zaten tekrardan evlenemessin dini açıdan bunun için başka biriyle evlenip boşanmış olman gerekiyor ki buda anlaşmalı olmaması lazım.Biliyormusun bilmem ama ben yinede bilgendiek istedim Rabbim yardımcın olsun :)
(99 puan) tarafından
İlk defa duydum bunu
(42 puan) tarafından
Boş bilgisiz biri olarak söylemiyorum emin olun senelerce eğitim almış biri olarak soylu6dinimizde kesinlikle boşanılan eşle ancak dediğim şartla evleniliyor araştırırsanız sizde böyle olduğunu görürsünüz:)
0 oy
(121 puan) tarafından
Bence bir kez bırakan bir daha bırakır iyi düşün karar ver..
0 oy
(450 puan) tarafından
Postunuzu okumustum daha önce.Yanlış anlamayin ama ben hiç bosanmaya karar verip 10 günde resmi olarak bosanani görmedim.Bu kadar hızlı nasil oluyor?En az birkaç ay sonrasina dava günü verilip genelde de erteleniyor.Ben öyle biliyor beni aydinlatabilir misiniz?Merak ettim.
(99 puan) tarafından
Hemen aydinlatayim kuzum biz anlaşmalı başvurduk anlaşmalı olunca zaten kısa bir sürede tek casede bitiyor biz baş vurduk 10 gün sonraya boş sıra vardı hemen boşanma gerçekleşti zaten imzayı attik çıktık
(450 puan) tarafından
Hmm çevremde hiç böyle jet hızıyla bosanan görmedim de ilginç geldi.Neyse hakkınızda hayırlısı olsun
0 oy
(6,460 puan) tarafından
Senin kocanın gel gitleri bitmez. Ayrılmak istedi ayrıldın şimdi barışmak istiyor eee sen onun kölesi değilsin sonuçta gel diyince gelcen git diyince gidicem bırak pişmanlıktan beter olsun 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,434 göst.
21 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 565 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
+1 oy
55 cevap 1,153 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde Seymaipek (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 324 göst.