0 oy
759 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (52 puan) tarafından
Dogum kilom ile savaşıyorum kizlar dun 87.900 ile basladim diyette suan ise 86.300 oldum hadi gelsin fotoğraf lar berber başaralim 

18 Cevaplar

0 oy
(4,751 puan) tarafından
1 gunde 1600 gr mi verdin
-Reklam-
0 oy
(585 puan) tarafından
Nasil yani bacim 1 gunde 1 kilo 600 gr mi verdin? Benim sukur verme gibi derdim 4 cocuk ve hala 54 kilo ne almak nede vermek istemiyorum insallah hedifine saglicakla ulasirsin
(52 puan) tarafından
Amin cnm amin bnm hamile kalmdn onceki kiloma ulşsam.bana yeter 70
0 oy
(9,679 puan) tarafından

image

benim ki sayılır mı:sideways:
(9,679 puan) tarafından
Meryem yıkılmadm ama ayakta da değilim bacım :D
(1,599 puan) tarafından
Bende tam tersi :D
(585 puan) tarafından
Bacim ruzgarda kapiya cikma gözünü  seviyim yel vurur puf olun sel vurur yok olun:)) azcik ye kiz ye
(9,679 puan) tarafından
:D dha emziriyorum göguslerim var biraz, onlar da olmasa 40 kiloya düşerim heralde :D
(2,864 puan) tarafından
Aaa bende 48 kiloyum jdjdjjdd
0 oy
(1,416 puan) tarafından

image

buda benden olsun
(52 puan) tarafından
Ay keske bnde o kiloda olsam
(1,599 puan) tarafından
Allah'ım bu ney siz yaşıyor musunuz bacılar bide beni görün :O
(679 puan) tarafından
36 mı kız
(1,416 puan) tarafından
Lafını geri al çabuk gerçekten de berbat bir kilo
Hatta kilo bile değil
(679 puan) tarafından
Ayak numaram bile 37 kız
(1,416 puan) tarafından
Benim de ayak numaram 37 yaşadığım şehir plaka 37 ama kilo 36 buda yemek yedim ondan sabah olcunce 35.6 çıkıyor
(679 puan) tarafından
Boyun kaç canım
(1,416 puan) tarafından
160 boy
(585 puan) tarafından
Anaaaa benim 13 yasindaki kizimla ayni kilooo bacim sende et yok ki ozaman sadece kemik kiz:))
(1,416 puan) tarafından
İç organlar olmasa bu kilo da olmayacak
(679 puan) tarafından
Boyuna göre iyi canım
(1,416 puan) tarafından
Kız benim boyum 160 kilom en az 50 olması lazım
(679 puan) tarafından
Doğru ama bazı insanlar genetik asla almıyor kilo
(585 puan) tarafından
165 boy 54 kiloyum aynen sana 50 52 sart
(1,416 puan) tarafından
Evet ben en fazla 42 kilo gördüm ama bu kadar zayıf olmam sebebi hastalık
(679 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ne rahatsızlığın var
(1,416 puan) tarafından
Bağırsaklarımdan 4 yıldır tedavi görüyorum
(585 puan) tarafından
Cok gecmis  olsun canim ya rabbim derdi verdiyse dermaninida cersin insallah
(679 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(1,416 puan) tarafından
Teşekkür ederim kızlar saol
(622 puan) tarafından
Benim eşimde 1.76 boyunda . En yüksek kilosu 63 . Mübarek biz evlendikten sonra 63'ü de görmüyor artık  :D 61-62 arasi gidip geliyor. Gören niye bakmiyon buna diyor. Ne kavgalar ediyorum yemesi için bir bilseler. Hiç kahvaltı alışkanlığı yok. Ben ona yemek yedireyim derken bende kahvaltıdan oldum. Kilo aldırma konusunda fikirlere açığım kızlar.
(1,416 puan) tarafından
Bizim de tam tersi eşim 53 kiloydu şuan 85 kilo herkes bana diyor sen kendi tabağını da kocana mi veriyorsun diye hahaha
0 oy
(2,700 puan) tarafından
2.5 ay oldu başlayalı. 89 ile başladım. Bugünkü güncel kilom 67.5. Vücudum baya saldı spor yapmadım en başta. Şimdi sıkılaşmaya çalişiyorum. 
(2,700 puan) tarafından
Ekmek hiç tuketmedim. Yulaftan yaptım. Yulaf tost yaz çikiyor tarifi. Yulaf, yoğurt yumurta karıştırıyorsun. Tavada ikiye ayırdım içine kaşar ekledim.
(52 puan) tarafından
Aa bakiyorum hemn cnm peki bska onericegen bsy varmi bnm dogumdan snra gobek kaldi mlsf sende varnydi
(2,700 puan) tarafından
Evet alt karın gitmedi zayıflasam bile. İç bacak, kollar kendini bıraktı. Ben şuan spor yapiyorum hafta başından beri. Yani ben kür ya da detoks yapmadım hiç. Yapsam eminim daha fazla verirdim. Ama bekarken aksam yatmadan önce yoğurt içine zerdeçal, zencefil ve tarçın koyuyordum. Yağ yakımını hızlandırıyor. Bir sürü şey var aslında. Detoks suları da içtim ödem icin ama bu defa yapmadım hiçbirini.
(52 puan) tarafından
Bn aksmalari yogurt pul biber yiyorum
(2,700 puan) tarafından
Benim mideme dokunduğu icin onu yemiyordum. Onuda yapan vardı.
0 oy
(1,599 puan) tarafından
26 gündür bende diyetteyim 8 kilo verdim 
(52 puan) tarafından
anldm.cnm
(1,599 puan) tarafından
☺️☺️☺️
(52 puan) tarafından
İnsallah bnde biran once zayflrm
(1,599 puan) tarafından
Bende bende :)
(52 puan) tarafından
İnsllh cnm
0 oy
(679 puan) tarafından
Ben 81 diyete başlayacağım da diyabet ve tansiyonum var zorlanıyorum ya. Ergenliğe kadar çok zayıftım
0 oy
(3,855 puan) tarafından
51 kiloyum  yemek çok yeyince 52 sağ olsun kızımın pesikten gidip gelmekten kilom eridi dogumdan sonra 56 kiloydum
0 oy
(10,784 puan) tarafından
28 günde 7 kg gitti şükür ama tartı fotosu yokkkk
(10,784 puan) tarafından
Diyetisyen eşliğinde Leslie yaptım ip atladım 6 kg ye yakını yagdan gitmiş cnm
(10,784 puan) tarafından
Cnm.sabah maydonoz limon şu smoothie yapıyordum bu hafta dere otu limon su yapıyorum onu verdi mesela öğlen kefir ve şeftali birinde de yeşilçay grisini var öyle öyle devam ediyorum
(31 puan) tarafından
Maydonoz suyunu nasıl yapıyorsun Beyza Nur ♥️
(7,378 puan) tarafından
Ben bu sefer burdan bir arkadasin eşi fitnesi egitmeniymis onun verdiği listeyle yapacağım bakalim
(10,784 puan) tarafından
1 avuç maydanoz yarım limon kabuklarını soyup bir su bardağı su cnm
0 oy
(1,584 puan) tarafından
bende diyetteyim 62 ile başladım, bugün tartıldım 57 olmuşum. hedefim 50 kilo:)) 
0 oy
(881 puan) tarafından
Benim de doğumdan kalan 5 kilom var şu nada 58 kiloyum geçen carsamba 60.2 ile başladım diyetisyene Ems cihazına da giriyorum....tatlı için ölen ben ağzıma surmuyorum
0 oy
(622 puan) tarafından
Benim annem diyetisyenle 7 ayda 28 kilo verdi. 100 kilodan 72'ye düştü. Yemek listesi gayet doluydu. 2 dilim ekmek hakkı vardı 1 dilim yiyordu çok geliyor diye.  Bir de tartıya bakmayın yanıltır. İnceliyorsaniz doğru yoldasınızdır. Mesela yağ ve ödemden verip , kastan alabilirsiniz. 
0 oy
(3,294 puan) tarafından
Bir gunde 1600 gr gitmesi imkansiz. Ben diyetisyene gidiyorum ona ragmen haftada 1400 gr veriyorm ortalama. Eger bi gunde bu kilo gidiyosa da altta problem vardir.
0 oy
(26 puan) tarafından
Ben veremiyorum asla çünkü nedenını bilmemekle beraber iştahım cıddı anlamda açıldı bu yaşıma kadar hıc bu kadar iştahımın acık olduğu bır zaman olmamıştı. Tahlıl falan vermiştim ınsulın yüksek cıkmıstı ama ilaç vermedı kılo ver dedı e ama ıstahım acıkken elımde olmaksısın alıyorum engel olamıyorum ki. Bunun ıcın dahılıyeye gitsem dıyorum ilaç falan verılıyomu acaba iştah ıcın veya iştah kapatan bıldıgınız neler var
(38 puan) tarafından
Deidigim gibi kahve kullanmaya başlaya biliriz çokta güzel sonuç alırsın eminim
0 oy
(38 puan) tarafından
Kahve ile 2 ayda 13 kilo verdim gerçi şuan gebelik şüphem var o yüzden durdu kullanmam ama danışmanlığını yapıyorum isterseniz yardımcı olurum forx5 kahve 
0 oy
(38 puan) tarafından
Bu arada kahvenin gebeliği kolaylaştırma özelliği vardır bı müşterim korunduğu halde gebe kaldı :) aynı şekilde bende en son kürtaj olmuştum adetim aşırı düzensiz gidiyordu kahveye başladım düzüne girdi çok şükür iki buçuk aydan sonra gebe kaldım rahmi temizliyor gebe kalmayı kolaylaştırır herhangi bir yan etkisi yoktur tamamen bitkisel ve bakanlık onaylıdır 
0 oy
(442 puan) tarafından
Ben diyorum her yerim löp lop oldu karnimdaki bebekler diyor nau nau insallah iki 3 ay sonra 
0 oy
(52 puan) tarafından
Kuzlar tartılar neredeee

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 170 göst.
0 oy
5 cevap 130 göst.
4 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibelhome (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 139 göst.
0 oy
3 cevap 251 göst.
10 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 00Melikeee (684 puan) tarafından soruldu

392,760 soru

11,745,146 cevap

35,729 kullanıcı

...