0 oy
729 göst.
önce Aile kategorisinde (159 puan) tarafından
Kızlar eşim annesinin yanında köyde kalmak istemediğim için çok kızdı ben bir hafta kalicsam dedim o iki hafta dedi kavga ettik ona ***** gerizekalı dedim kırıldı koydeydim o yanımızda değildi onsuz köyde ne işim var dedim annem zaten değer vermiyor onlar için huzurumuzu bozuyorsun dedim oda tamam gel ama artık bitecek dedi hep senin dediğin şeyler oluyor sen mi benim kocamsin ben mi dedi köyde bir takım sorunlar oldu kaynanam haksız yere bana bir sürü hakaret etti ****** dedi keşke oğlum bekar kalsaydı dedi bende eşime asla kalmicam dedim aradım annen böyle hakaretler etmiş dedim tamam gel gorusuecez senle dedi annesini aradı artık bosanicam dedi annesine söyleyince şok oldum asla beklemezdim böyle birşey diyeceğini sonra beni aradı eve gelicen biticek dedi ben ailen ağzıma sicsada sen otur sus köle gibi ol diyon resmen dedim oda annemin hiç mi hakkı yok torunları yanında kalsın buna sinir oluyorum dedi siz olsanız ne yapardınız 

24 Cevaplar

0 oy
önce (3,034 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben olsam evime gider kocam olacak haysiyetsizin eşyalarını toplar kapı dışarı koyardım o işteyken. Boşanmak isteyen adam alır valizi gider. Evim ihtiyaçlarını da karşılar mecbur. Kalacak yeri olmayınca dönecek. Boşanmak için babanın evine gitme sakın evinde kal o ev senin gidecek olan o.
önce (3,790 puan) tarafından
Aradığım yorum, herkes eşyanı al çık demiş. Bence de mantıklı olan adamı kapı dışarı etmesi. Boşanıyoruz, yürü ananın evine demesi lazım.
-Reklam-
+13 oy
önce (9,092 puan) tarafından
Başlığa göre cevap veriyorum s.g derim.
Mersi tatlim da öyle yani annesi için beni hadi beni geçtim çocuğunu bile gözü girmeyip bosanalim diyen adam s.g yani
önce (501 puan) tarafından
Valla bayan kendi bilir eger hala o eve dönüp  gidiyorsa yazik eder kendine sahip cikan bi ailesi varsa direk yanlarina gitmeli
Yani şu zamanda da kadınlar ailem arkamda değil diye gidemiyorum demesin ya. Hadi önceden sığınma evleri vs. Yoktu şimdi imkanlar var ama yine gitmiyorlar anlamıyorum .
önce (501 puan) tarafından
Aynen oyle valla siginma evleri ve devlet imkanlari bazi koca ve anne babadan daha guzel bakiyo
Anne baba evine gidince de belli başlı sıkıntılar oluyor kimisi çocukları isteme vs. En azından burda çocuklarında yanında oluyor.
+1 oy
önce (505 puan) tarafından
Gözdağı ver al çocuklarını annenlere git
+1 oy
önce (289 puan) tarafından
Ah bu büyükler canım biraz anlayışlı olsalar tatlı dilli olsalar ne gerek var boyle şeylere sana da ne diyeyim kuzum yuvan yıkılsın istemem açıkçası boşaninca baba evinde olmuyor kendi ayakların üstünde dursan çok iyi olur ama eğer kocan boşarsa başının çaresine bak inşallah ailen arkanda durur
+1 oy
önce (97 puan) tarafından
Ananı da al nerede kalıyorsan kal derdim. 
+1 oy
önce (2,475 puan) tarafından
Evlenip kendi ailesini kurup anasının eteğinden ayrılamayan adamlara adam demek tuhaf geliyor. Gerçekten Allah yardımcın olsun canım. Annesi yüzünden boşanmak istiyorsa s*ktirsin gitsin anasının dibine yine. Ömür geçmez öyle insanla. Ana kuzusunun teki. Kendi ailesini kurup ona sahip çıkamayan erkekler evlenmemeli ya.
+1 oy
önce (61 puan) tarafından
Onun beni bosamasini beklemem öyle bisey olsa annesi haksızken haklı çıkarmaya çalışsa ben onu boşarım sen kimsin diye o neymiş öyle ya 
+1 oy
önce (4,958 puan) tarafından
Anladık ana baba kutsaldir ama onlar yüzünden bana böyle davranırsa net onu evden atarım. Nereye istiyorsa oraya gitsin. Terbiyesiz kendi aile olmayı kavrayamamış sanırım.
0 oy
önce (3,209 puan) tarafından

Sen mi benim kocamsin ben mi dediginde; sen benim kocam bende senin karinim yani esirin degilim senin istedigin vakit kadar kaliyim, dicektin.

He aradiysa da anasini o eve donmezdim. Babamin evine giderdim direk cocuklarimi alip. Onada anasiyla mutluluklar dilerdim.
önce (159 puan) tarafından
Çok incindim annesine diyince
önce (3,209 puan) tarafından
Haklisin, umarim burnunu surtturebilirsin.
0 oy
önce (695 puan) tarafından
Al esyani dön git buna benzer şey benim de başıma geldi geçen sene annesi babası yüzünden bayram zehir oldu topladım eşyaları gittim kö.pek gibi döndü o günden sonra hepsine rest çekti 
önce (159 puan) tarafından
Ya o köpek gibi dönmese ne olacak
önce (695 puan) tarafından
Annesi yüzünden boşanmak isteyen bı adamla mi ömür mu gecer . Demek ki annesinin sözüne dolduruşuna geliyor
0 oy
önce (8,507 puan) tarafından
Sen hakliyken haksiz duruma dusuyosun ki niye esine kotu laf soyledin ne gerek vardi bak haklisin haksizsin demiyorum ben olsam gende kalmak istemem ha senin soyledigin laf icin degilde annemlerde kalmiyosun diye beni bosayscak adamda s.ktirsin gitsin gitmis 1 hafta kalmisim daha napcam sukredecegi yerde bunu soyluyosa bosanirdim pasa pasa evimi tutar kiraya cikarim esyami alir catir catir nafakami da alirim oturur bi guzel yerim 
0 oy
önce (512 puan) tarafından
Ben olsam eve değil babamın evine giderdim. Öyle telefonda ne artistliği yapıyor. Hadi onu da anladım anasını arayıp çok iyi bir şeymiş gibi bosanacam diye haber veriyor bir de. Cehennem olsun. 
0 oy
önce (18,799 puan) tarafından
Ben boşarım valla 
0 oy
önce (9,786 puan) tarafından
Eğer yanlış anlamadiysam icerigi sen fazlasiyla haksizsin çünkü kadın olarak aklini kullanıp kocanı eve bağlamak yerine dilini kullanip annesine daha çok ittin kaynanla aranda kötü şeyler geçmiş olabilir sonuna kadar haklıda olabilirsin ama bunu eşine söyleyerek eşini doldurmaya çalışarak aslında haklıyken haksız duruma düştün annesi hataliysa söylemek yerine aklını kullanip bi yolunu bulup annesinin kusurunu ayıbını ona gosterecektin o kendi gözleriyle gorecekti ve sen hem şikayet eden hem dırdır yapan kadın olmayacaktin bu arada eşine hakarette etmissin bunlarda üstüne tuz biber oldu bak cnm sana tavsiye gelin kaynana çekişmesi tarihte hep vardı varda olacak ne yazık ki ama şikayet eden fistekleyen kaynana bile olsa kaybeder sen sadece ofkene yenilip dilinle mahvettin herseyi erkekler aslinda herseyi farkında annelerininde huyunu biliyor eşlerinde ama bi ince nokta var ne kadar iyi olursa olsun yada ne kadar kötü olursa olsun şikayet eden dırdır eden isterse annesi olsun daima kaybeder sen bu fırsatı kacirmissin
0 oy
önce (269 puan) tarafından
Arkanda aile varsa burnunu sürt yoksa daha hırpalar seni. Kaynanan sana niye böyle rahat davranıyor eşin yüzünden. Bir hafta kalmışsın çok bile benim tepem atınca oturmaya bile götüremez isteyen gelsin görsün torunu diyorum. Seni oyuncak etmesine izin verme. Ara aileni anlat kulağını çeksinler ne bu evlilik çocuk oyuncağı mı 
0 oy
önce (1,393 puan) tarafından
Onun gelmesini beklemem alır çocuklarımı giderim. Anasının dizinin dibinde otursun prenses.
0 oy
önce (1,848 puan) tarafından
Resti çek bacım biteceksede bitsin seni ezdiren bi sonrakine tekrar eder bu ben sana diyim yüz bulur 
0 oy
önce (960 puan) tarafından
O adamdan hayır gelmez anasına gitmiyorsun diye boşanıyorsa bosansin melek gibi kadın dahi olsa gitmek istemiyorsan seni zorlama hakkı yok 
0 oy
önce (1,153 puan) tarafından
Yani seninde yüz kere devamlı eşinden yana postlarını görüyorum bir sal artık canım sende yani ayrılıyorsan ayrıl ayrılmıyorsan da kocana bir göz dağı ver ne bu böyle çocuk oyuncağı mı bu 
0 oy
önce (5,175 puan) tarafından
Valla ben esimi anasi yuzunden bosamak istiyorum ama o beni bosamiyor

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 406 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
9 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,193 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,073 göst.