0 oy
252 göst.
Diğer kategorisinde (231 puan) tarafından
Çocuğumu normal cıkıs saatınden 1 buçuk saat önce alıyorum öğretmen böyle olması gerek sınıfta durmuyor dıyor ama dıger velılerın cocuklarıda hareketlı durmuyor onlarada bazen erken alın demıs ama bana hergün erken al dıyor böyle hakkı varmı sızce ve aylık 1500 aıdat verıyorum okula ben

10 Cevaplar

0 oy
(291 puan) tarafından
Ay ne alaka saçmaladlar
(231 puan) tarafından
Yoksa sınıfını degstr dıyor
-Reklam-
0 oy
(554 puan) tarafından
Hayırdır deseydın
(231 puan) tarafından
Hergün dıyor erken al yoksa sınıfını degstır dıyor
(291 puan) tarafından
İyide yasak bu değiştirme
(554 puan) tarafından
Oldu canım deseydın
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Şikayet edin böyle birsey yapamaz
(231 puan) tarafından
Yapıyor müdürde bısey demıyor
(1,399 puan) tarafından
Özel kurum mu devlet mi milli eğitime şikayet et. Cimere yaz ben bazen yazıyorum cevap veriyorlar
0 oy
(959 puan) tarafından
Sizin daha önceki postunuzu da hatırlıyorum öğretmen çocuğu istememişti ona rağmen o sınıfta tutmanız çok saçma 
(291 puan) tarafından
Aaaa şuan hatırladım
(1,758 puan) tarafından
Üstüne para verseler çocuğumu o okula göndermem.. bende hatırladım postlarini öyle öğretmene çocuk mu emanet edilir.  Eminim ilgilenmiyordur cocukla
(959 puan) tarafından
Benim minicik çocuğuma su muameleyi yapacaklar burası nasil eğitim kurumu siz nasıl egitimcisiniz diye orayı başlarına yıkar ödediğim parayı geri alırım
0 oy
(12,862 puan) tarafından
Durmamasimdan kastı ne ağlıyor mu yoksa yaramazlık mi yapıyor. Bazıları öğretmen olmamalı. Buna hakkı yok o çocukları eğitmek için varsa eğer egitmeli

Şikayet edin müdür de oralı değilse gerekli yerlere şikayet edeceğinizi soyleyin. Parayı alirken itirazları yok da cocuk yaramazlık edince mi itirazları var
0 oy
(5,077 puan) tarafından
Cocugunuz simifta problem mi yaratiyo ? 

Bizim bi akrabamizin cocugu da baya uyumsuzdu ve surekli proble cikartiyodu sinifta. Onu da annesi gec goturuyodu ogretmen o sekilde uygun gormustu.
0 oy
(450 puan) tarafından
çocuğunu düşünerek bence öğretmen ve hatta okul değiştir. onu şikayet de etsen, konuşsan da naparsan yap çocuğunu istemiyorsa iyi eğitim vermeyecektir. olan senin çocuğuna olur
0 oy
(1,758 puan) tarafından
Çocuğuna yazık değil mi güzel bacım postlarini hatırlıyorum.  Senin çocuğunda öyle zihniyetli öğretmen asla ilgilenmez . Zaman kaybı ya çocuğun öğretmenini değiştir müdürle konuş.  Ya da başka okula yazdır yada yazdırma senin yanında kalsın.  Bu çocuk ordq hiçbir şey öğrenemez çünkü ilgi yok nasıl için rahat ediyor ben onu anlamıyorum lütfen beni yanlış anlama sözüm sana değil ama ben olsam asla göndermem 
0 oy
(1,454 puan) tarafından

Şimdi ki Öğretmenlerde Öğretmen mi? Bende öğretmenim ama gidipte çocukları velilere şikayet etmedim. Beni de her fırsatta arayan bir Öğretmenimiz var. Çocuk bu yani tabii ki ağlayacaksa yaramazlıkta yapacak kuralları öğrenmesi zamanda alacak Onların bunları bilmesi gerekirken hemen topu veliye atıyorlar. 

0 oy
(9,435 puan) tarafından
Cocugunuza evde de sınırlar ve kurallar koyun bacım. Tıpkı sınıf ortamı gibi

Soruna gelince yok boyle bir hakkı ama cocugunuza ilgi gostermeyebılır yakınlık gostermeyebilir

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 194 göst.
0 oy
3 cevap 96 göst.
11 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Masal Gibi (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 592 göst.
6 Ekim 2024 Diğer kategorisinde Sevic (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.

400,709 soru