0 oy
725 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (516 puan) tarafından
Burda cogu eşinin kiskancligindan dert yaniyodu sizde kıskanç mısınız kızlar :) ben kıskanırım ama sacma sapan seylerden deil akrabalardan deil sadece dışarda gezerken falan esime bi kızın baktığını gördüğümde kıskanırım ama deli gibide gidip kavga etmiyorum :)) geneldede bakıyor genc kızlar eşime ama onun öyle bir huyu olmadığı için sorun yok :)

35 Cevaplar

+2 oy
(1,114 puan) tarafından
Akrabayı flan kıskanmam da mesela bi yere gidince eşimin bi noktaya uzun baktığını görürsem hayırdır nereye bakıyon derim yani kızların bakmasını pek dikkat etmem genelde eşimin baktığı yerlere dikkat ederim
(516 puan) tarafından
Valla canım avmye falan gidinxe yanimizdan geçen kiz öküzn trene baktığı gibi bakıyor bide önce ona sonra bana bidaha esime bakan oluyor :))) sanki brad pitt :)))
(1,114 puan) tarafından
Öyle denk gelmedim cnm hiç dediğim gibi genelde eşimin baktığı yerler dikkatimi çeker :)
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben 29 haftalık bebemi kıskanıyorum :/
(516 puan) tarafından
Sen ozaman lohusa depresyonuna hazır ol :)
(25,224 puan) tarafından
Hazırım siper ettim gövdemi :D
(516 puan) tarafından
Kıskanma sakınma cok fazla sakinan göze çöp batiyor bizzat yasadim kaynanam benden izinsiz oglumu alamiyordu kayınpederime veremiyordu tembihliyodum tutamio verme die. Kimse yüzüne baksin istemiyodum ama hastalikta geçirdi hastanedede yattik 4 aylikkken simdi kim gelirse kucagina atıyorum :))) hayırlısıyla al kucagina hep sağlıklı olsun insallah
(25,224 puan) tarafından
Amin canım inşallah :)) ❤️
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bizde ben çok asiriyim ya canmm
(516 puan) tarafından
Hadi yaaa herseydenmi kiskaniyosun
(1,462 puan) tarafından
Aynen canm TV'den faln dışardaki kizlardan
(516 puan) tarafından
Yok canim ya ben okadar deil. Ben sadece esime bakilinca kıskanırım ama esimede birsey demem yani
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yerine göre kıskanırım ve asla bunu belli etmem bi ortamda özellikle asla tavrımdan ödün vermem
(516 puan) tarafından
Bendensin :)
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Evlenmeden önce kıskanıyordum şimdi kıskanmıyorum eşimle oğlum bazen çok yoruyor beni eşim kıskandırmaya çalışıyor alan olsa ben vereceğim para ile seni diyorum o da bedava ver diyor ben de olmaz diyorum 2 buçuk senem gitmiş karşılığını isterim diyorum gülüyoruz :D
(516 puan) tarafından
Ahahaja cok iyiymis bencede bedavaya verme :)
0 oy
tarafından
Evet kıskancım.   Esim artkk huyumu biliyo tv de güzel kız çıksa hemen degisio kanalı 
(516 puan) tarafından
Yaaaa nebilim esin hicmi dışarı cikmiyor yapsa yapar zatende tabi huyun buysa yapcak bisi yok esinde memnunsa :)
0 oy
tarafından
Tam benim postum olmuş bu aşiri aşiri
(516 puan) tarafından
Gerçekten mi canım ay bi ben olamadim :)
0 oy
(194 puan) tarafından
Simdi kimsw bana inanmaz ama ben inanirmisin hic kiskanc degilim..Ne akraba ne arkadasi ki cevresinde arkadaslari var bilirim kiskanmam oda zaten en ufak biseyde anlatir belkide bundan dolayi oyle bi huyum yok..Zaten kiskanc olsam herhalde birbirimizi yerdik..
(516 puan) tarafından
En guzeli canim yaa bende dedigkm gibi birisi baktiginda icimden birsey kopuyor ama esime bisey demem
(194 puan) tarafından
Baksada takilmiyorum canim cunku bi bayan olarak ben bile cikinca okuz gibi bakan oluyor onemli olan insanin kendisinde bitiyor.Kiskanc olan arkadaslarrimida anlarim yani bu biraz huy meselesinne yazikki.Hedefnini sasirinca asiei olunca tehlikeli olabiliuor.
0 oy
tarafından
Kıskanç değilim eşim de kıskanç değil  :)
(516 puan) tarafından
En güzeli valla
0 oy
tarafından
Yok kıskanç değilim 
(516 puan) tarafından
Bendensin canim :)
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Hic bir kizin esime baktigini gormedim biso de sizmadim hic kiskanclik yuzunden tartismadim normalde  de cok kiskanc deilim ama
(516 puan) tarafından
Aslinda en güzeli
0 oy
(4,101 puan) tarafından
:)) bende kiskancm ve bu huyumu hic sevmiyorm
(516 puan) tarafından
Ben değilim canim sadece bön bön bakilinca sinirleniyorum okadar bide yaninda ben varken
(4,101 puan) tarafından
Onda haklisin cnm benim asiri oldugu icin adami bazen cileden cikartyorm ne istiyosn benden ni ugrasyosn felan hep der
(516 puan) tarafından
Yaaa aynen canim adamlari bi salın ya :))
(4,101 puan) tarafından
Tmm saldm gitti:)
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Bn dgllde esim cok kiskanirr 
(516 puan) tarafından
O daha kötü :)))
0 oy
tarafından

İkimizde kıskancız disari falan cikinca birbirimizin nereye baktigina bakiyoruz :D

(516 puan) tarafından
Ay yok artik :)))
0 oy
(9,227 puan) tarafından
Malesef çok kıskancm. Bu yuzden çok kavga ediyoruz ..
(516 puan) tarafından
Ee yani canım erkek adam cok daralmaya gelmiyor :))
(9,227 puan) tarafından
Zaten hemen uste çıkmaya çalışr..ne var yani ne olmuş die :D ya işyerinde çalışan kızlar yuzunden paranoyak olmuştum. Her gun soruyirdum konuştunz mu fln die adam.bıktı :D en sonunda işten çıktılar rahat ettm :○
(516 puan) tarafından
Sen ozaman adami eve kilitle dışarıya gönderme :)) valla canım benimki hergün Nişantaşı  beşiktaş  mecidiyeköy buralarda çalışıyor aklimada hicbbirsey gelmio tipide dikkat ceker normalde ama güveniyorum
(9,227 puan) tarafından
Aslında bende guveniyorum ama ben etrafa guvenmiyorum diomuşum hahah :D
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Eşim aşırı kıskanç ama ben değilim yürüdüğüm taraftan erkek geliyorsa beni hemen diğer tarafına geçirir o derece :) ama Allah var kiskanacagim şeyler asla yapmaz 
(516 puan) tarafından
Ay okadar kiskanc erkek istemem ben :)) ama benimkide kıskanç
0 oy
tarafından

Bazen kafasına kese kağıdı geçiresim olmuyor değil :D kıskancım abartmam ama birileri eşime baksa eşimin yüz vermeyeceğini bilsem de eşime kızarım :ermm:

(516 puan) tarafından
Ayy esime kizmiyorum vallla adam napsin :(
0 oy
(732 puan) tarafından

Valla kıskansam zararlı çıkarım çünki eşim Hem Kolejde hem dershanede çalışıyor anlıycağın etrafı kızlarla dolu oyüzden gereksiz kıskançlıklar yapmaya gerek yok. Ama dışarıda oluyor hafif bir kıskançlık kıza ne bakıyon gelsem o gözlerini oyarım söylemek gibisinden :D

(516 puan) tarafından
Ahahaha bazen bende yapmıyo deilim esime cok belli etmemeye çalışıyorum :)
(732 puan) tarafından
Bende çok belli etmem ederkende hoşuna gidiyor paşanın :D
0 oy
tarafından
Biyerde otururkenden denk gelirsem ****** yolmak serbes diye bagiriyorum direk kalkiyorlar zaten 

Eşim sonra diyor yine kime laf soktun diye
(516 puan) tarafından
Ahahah :))(
0 oy
(119,338 puan) tarafından

Benim esim belcikada kiskanc degil eskisehirde olsak delirir :D ama ben her yerde kiskancim 

(516 puan) tarafından
Buda bir huy yapcak birsey yok :)

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 881 göst.
1 Şubat 2021 Aile kategorisinde Melek02 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 748 göst.
15 Ekim 2020 Aile kategorisinde Gencannee (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 173 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,099 puan) tarafından soruldu