0 oy
2,035 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Üst komsum 41 yaşında kadın kızları benden bikac yaş büyük iyi birileri son zamanlarda sürekli iç iceydik fakat son zamanlarda sadece kızım için benimle muhatap oldugunu düşündüm. Mesela kahveye çağırıyor 1 saatlik isim var diyorum o zmn da diyor ki alyayi getir sen ne zmn gelirsen gel diyor sürekli kızımı soruyor tm iyi hoş ama insan birazda benle ilgilen dimi? Az önce de alyanin çok uykusu vardı tam yatağına yatırdım kızı geldi 24 yaşında babam çok özlemiş dedi aldı götürdü ulan ya uykusu var uyucak şimdi dedim olsun biraz sevelim gelince daha rahat uyur diyor. Huysuzlanir başka zaman geliriz dedim yine götürdü of bunu başkası yazsa simdi sen annesisin tavır koy ne demek seni dinlemiyorlar falan diye kızardım ama artık zoruma gitmeye basladı bişey dicem kirilcaklar niyetleri de kötü değil ama işleri güçleri kızım ben sanki yokum :ermm: off uzun oldu sinirlendim çünkü 

image

image

image

image

66 Cevaplar

0 oy
(22 puan) tarafından
bence gönderme gideceksen sende git oyuncakk bebek mi istiyorlar ben olsa korkardım hayatt abırakmazdım sanıırm 
-Reklam-
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Arkadasim bu haytta kimseye guven olmaz salma yavrunu gozunun onunden ayirma nolur nolmaz kimseyi taniyamassin 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ne münasebet gelip çocuğumu alıp evlerine götürecekler sevmeye. Mesafe koy bence canım. Insanlar kırılmasın diye susma. Madem bebek sevmek istiyor yaşı çok fazla değil doğursun sevsinler. Ben çocuklarımı kimseye emanet edemem.
0 oy
tarafından
bu ne beee icim sıkıldı yok nerdesin kalktinmi kocan nerde çok yüz vermişsin
0 oy
(13,889 puan) tarafından
kızını hep götürme oraya bak alışırsa hep ister kızın senin yanında evde olsun senin kızın onların moral oyuncağımı 1 saatliğine getir fiye sürekli istiyorlar ben olsam ne kadar yakınımda olsa asla alıştırnamm
0 oy
(5,308 puan) tarafından
Vala kızım olsa ben buyık konuşmak istemıyırum dedesının yannda ble tek bırakmam kaynanalmlarada bırakmam dünya kotu cnm yanlş anlama zaten guvendgmz kışilerden çıkıyor kız çoçugu vala emanet etme derım vırus de var nerden blyorsun nereye gdyor lar nereye dokunuyırlar evıne gelıp goreblrler sen tek gonderme başkasının evıne şayet ben izin vermem
0 oy
(7 puan) tarafından
Bir daha gönderme bence bu devirde babana bile güvenmeyeceksin
0 oy
tarafından
Canım nu devirde babana bile guvenme hele senin olmadığın yerde çocuğunun işi olmasin istedikleri kadar ozlesinler getir desinler soylemek kolay yapmasi zor senide anlıyorum ama yavrun icin bunu yapmak zorundasin diye düşünüyorum
0 oy
(983 puan) tarafından
Kimin ne niyette oldugunu bilemezsin canim yavrunu kacirirlar bile sakin yalnz verme ben olsam vermem 
0 oy
tarafından
Ayy kuzum ne insanlar duyuyoruz tabikide sevgi ayrı bir şey ama sen olmadan asla verme çocuğunu Allah korusun arana da mesafe koy kimin ne psikoloji de olduğunu da bilemezsin takar kafaya bebeğini neler duyuyoruz
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Ortalık çok kötü canım bence sen de yanında olmadan gönderme bebişi eşim izin vermiyor de vürüs var abla de sonra de ama sen yanında değilsen gönderme 
0 oy
(94 puan) tarafından
Canim belki iyi niyetledir gercekten seviyordur ama bilebilir misin neler okuyoruz goruyoruz hele annem cocukken basina gelen bir olayi anlatti bana bunu duyduktan sonra kimseye,guvenemez oldum. Sen cocugunu tek birakma oraya sen nereye kizin oraya. Esim bu konuda hassas kizimi tek hic bi yere birakmaz musait olunca birlikte geliriz de bi daha israrci oldugunda
0 oy
(414 puan) tarafından
Buna ya icim sisti kimseye guvenme cnm yanindan ayirma sevecekse yaninda sevsin bu devirde kinseye guvenmiceksin gozunun onunden ayirmicaksin yâ benim kizimi dedesi babanesi bukadar sormuyor bune boyle tavrini koy 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Masalllah nasil.komsuymus bu kadar düşkünlük de ney akraba falan olsa anliycam da ilginc vaalla
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Bence kesinlikle tavrıni koy ve gonderme cocugunu hele bu zamanda kimseye güvenmemek gerek ne kadar tanısanda  canm sen gittigin zaman görsünler baya baya sınırı aşmış bunlar 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Gecenın saat 10 buçuğunda 11nde kız gelse eve nolacak ya sacmaliga bak bebekleri madem cok seviyp kızlarını evlendrsin torun sahibi olsun bu neye şaçmalık resmen tekrar söylüyorum gönderme kızını sen yoksan 
0 oy
(10,460 puan) tarafından
Kız tv lerde ne görüyoruz iyi tanıyor olabilirsin ama babalar bile neler yapıyor kendi çocuklarına gönderme cnm bırak kırılırsa üzülürse üzülsün söyle göndermek istemiyorum kendim müsait olunca getiririm diye yada artık eşim göndermek istemiyor de 

Kimseye güvenme derim 
0 oy
tarafından

Fazla güvenme çocuğunu kimseye verme , bir bahane bul işte ...

0 oy
tarafından
Nasıl guveniyorsun ki boyle seyler görünce aklima leyla ve ecrin bebek geliyor. Bence artik bir tavir koy insan dayiya amcaya güvenemiyor . Senin çocuğun komsundan daha değerli..
0 oy
(3,617 puan) tarafından

Kızın kac yasinda ?

Ula anam babam bu kadar sorup torunlarını oda ilm torunu çok sever 11 ay annem bakti com tuaf :blink:

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 484 göst.
14 Ekim 2018 Diğer kategorisinde Brcuu (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 522 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 987 göst.
0 oy
20 cevap 696 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu