0 oy
2,024 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Üst komsum 41 yaşında kadın kızları benden bikac yaş büyük iyi birileri son zamanlarda sürekli iç iceydik fakat son zamanlarda sadece kızım için benimle muhatap oldugunu düşündüm. Mesela kahveye çağırıyor 1 saatlik isim var diyorum o zmn da diyor ki alyayi getir sen ne zmn gelirsen gel diyor sürekli kızımı soruyor tm iyi hoş ama insan birazda benle ilgilen dimi? Az önce de alyanin çok uykusu vardı tam yatağına yatırdım kızı geldi 24 yaşında babam çok özlemiş dedi aldı götürdü ulan ya uykusu var uyucak şimdi dedim olsun biraz sevelim gelince daha rahat uyur diyor. Huysuzlanir başka zaman geliriz dedim yine götürdü of bunu başkası yazsa simdi sen annesisin tavır koy ne demek seni dinlemiyorlar falan diye kızardım ama artık zoruma gitmeye basladı bişey dicem kirilcaklar niyetleri de kötü değil ama işleri güçleri kızım ben sanki yokum :ermm: off uzun oldu sinirlendim çünkü 

image

image

image

image

66 Cevaplar

+8 oy
(143 puan) tarafından
Yerinde olsam mesafe koyarim kimin noldugu bello degil bu zamanda amcasina dayisina guvenip veremiyoruz tvlerde görüyoruz bilmiyorum belki ben koti dusunuyorum ama.ortam belli çocuğunu sen yokken hele kimseye elletme sen kötü olmak istemiyorsan esinle konuş esine topu at abla esim rahatsız oluyo gonderme diyo de
(1,358 puan) tarafından
Kadının çocuklarını ilkokuldan tanıyorum yeni tanımadım ama artık zoruma gidiyor ya sürekli böyle olması :(
(143 puan) tarafından
Ya sen şu müge anlidaki kizi görmesini amcası ya oz amcasi babasiyla kan kardesi dusun sen ilk okuldan tanisan nolur devir cok bozuk kardeşim yada hic boyle seylere girme abla ben gondermek.istemiyorum emri vaki yapma musait olunca getiririm de duz bi sekilde
(1,358 puan) tarafından
Ayy haklısın aynen bu cümleyi kullanicam
(143 puan) tarafından
Annem.icindekileri hic kimseye diyemiyordu eltisi kaynanası 25 senelik evli 45 yasinda kadin psikologa gidiyordu adam demis ki kafandan ne geciyorsa soyle iyilesceksin eltisi ariyo bunu yine emri vaki biseyler sayiyo annemde diyor ki yapmak istemiyorum neden.ben senin o meselen icin bu kadar zahmete gireyim kendi basinin çaresine bak kadin böyle bi başladı simdi varya dunyanin en mutlu insani :) yeter be insanlarin düsuncesizligini bizmi dusune düşüne duzeltcez
-Reklam-
+2 oy
(2,071 puan) tarafından
Kız bu hastalık zamanı gönderme çocuğu. 

Gerçi sen bittiğini düşünenlerdensin ama yinede uyarayım ayrıca tek başına yollama çocuğu ne olur ne olmaz neler okuyoruzz
(2,071 puan) tarafından
Anlamadım kız ne dedin :))
(7,935 puan) tarafından
Çocuk üstüme abanınca yanlışlıkla olmuş bildirim gelince farkettim sadece artı verecektim kusura bakma canım
+1 oy
tarafından
Alya fun clup jxxhjfsghhdsghn yavrum gelsin sende sevsin sen yokken gönderme ne olur ne olmaz 
(1,358 puan) tarafından
İşte tek başına da istiyor kızımı :/ alyanin karşısında maymunluk yapıyorlar resmen çok sebekler tatlılar ama sürekli kızımı sorunca zoruma gitti
+1 oy
(14,081 puan) tarafından
Valla bu devirde kimseye güven olmaz hangi cesaretle kızını komşuya emanet ediyorsun şaşırırım yani daha dün leylanin katili öz amcası çıktı kimseye güven falan kalmadı vallahi 
(1,358 puan) tarafından
Haklısın ya çocukluğumdan beri tanıyorum diye sesimi çıkaramadım ama artık net konuscam
+1 oy
tarafından
Çocukları yok mu canım seviyor belliki ama çok acayip alışmışlar 

Bu kötü biiey değil ama iyi birşeyde değil dikkat et 
(1,358 puan) tarafından
En küçük kızı 24 yaşında ve onu doğurduğunu lohusayken usutmus o yüzden çocuğu olmuyor daha bebek delisi şuanda bile tüp bebek falan istiyor hala kadın 41 yasinda
tarafından
Ben sevmelerine bişey demem canım ama yanlız gönderme
Özlem duyuyorlar belliki evlat hasreti bir başka canım seni de kendine yakın bulmuş demekki
Benim de öyle bi tanıdığım vardı oğlum yeni doğmuştu alıp götürürdü ben de 5 dk sonra giderdim
Onun çocuğu olmuyordu 3 yaşına kadr herşeyiyle ilgilendi benimle beraber uykusuz bile kaldı
Ama yine de güven olmaz yıllardır tanısanda bir anlık gaflet ne olur bilinmez
Gelsin evinde sevsin
+1 oy
(1,657 puan) tarafından
Üfff içim şişti anam babam bu kadar sormaz bu ne be 
(1,358 puan) tarafından
Sora ya deli oldum :/
(6,137 puan) tarafından
Ay artiladim
(1,657 puan) tarafından
Ellerın dert görmesin :D
+1 oy
(5,519 puan) tarafından
Baksa bir muhabbet yok sadece kizini soruyor sacma geldi bana 
(1,358 puan) tarafından
Bende buna bozuluyorum iste
+1 oy
(2,768 puan) tarafından
Valla kusura bakma da bu devirdi görüyoruz babaları kızlarına ne gözle bakiyorlar nasıl güvenip gönderiyorsun şaştım kaldım .  Ben kızımı öyle kimseye vermemde gondermemde. 
+1 oy
(365 puan) tarafından
Kendin olmadan neden çocuğunu gönderiyorsun canım hicmi tv izlemiyorsun 
+1 oy
(193 puan) tarafından
Bak yavrum sen artık bir kız annesisin. O kadınin niyetinin ne olduğunu kimse bilemez. Ben kayınbabama bile öptürmem. Kimseye güvenmem kısacası alır götür bir şey yapar başına bir iş gelir ondan sonra dizini döversin o kadına da söyle Kocam izin vermiyor göndermeme seveceksen evde sev de. 
+1 oy
tarafından
kusura bakmada ben burda seni sucluyorum o cocugu tanimadigi yabanci aileden olmayan insanlara veriyorsun yok babam ozledi o kiz cocugu yok ali amca yok ayse teyze onlar kim oluyor ki veriyorsun  devir bu kadar kotu pis haaa bide esin yokken istiyor  esin haberi var mi ki bi kendine gel ona buna verme yani dsn ayirma
+1 oy
tarafından
Kusura bakma ama bu devırde cocugunu yalnız komsuya gonderen kaldı mı. Nasıl guvenıp yolluyorsun yavrunu. Hepsını okuyamadım bıle ama ne olur cocuklarınızı nekadar sevsenızde komsuya falan bırakmayın ya:(
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Nolursa olsun cocugunu vrerme heleki bu virus varken tavrini koy verme benimde yan komsum oglumu sevmek ister hep bahane uydurdum her seferin de birindede veremem korona var dedim bidada istemedi vermek zorunda degilim verme canim kimseye bosver istesin dursun
(1,358 puan) tarafından
Bak gördün mesajlarda bende hep bahane buldum kadın kızını yolladı yine aldı yaa :Dr ay sinirlerim bozuldu
(44,603 puan) tarafından
Yollasin canim direk yuzune de veremem dee nolcak yaa
0 oy
(184 puan) tarafından
Tamam seviyordur da bebisin onlarda ne işi var 
0 oy
(118,484 puan) tarafından

Anaaa komşuya bak kafayi alya ya takmis :O

(1,358 puan) tarafından
Sldksldj sorma ya :D
0 oy
(27,177 puan) tarafından

Cemil abiye başlatma deseydin elin adaminda benim.cocugumun isi ne desen herkes yerini bilir

Güvenmeyin bu kadar millete.

Günümüzde görüyoruz bebeklere neler yapıldığını gozunden sakin sonra senin basın ağırir

(1,358 puan) tarafından
Çocukluğumdan beri tanıyorum ama bende istemiyorum tabi ama kesinlikle öyle birşey olmaz evde 3 tane kadın var çünkü
(27,177 puan) tarafından
Olsun güvenme ve mesefeni koy inan pisman olursun zaman sonra
0 oy
(2,479 puan) tarafından
anlamadim komşun mu surekli bebegini istiyor??
(1,358 puan) tarafından
Evetttt :///
(2,479 puan) tarafından
allah gostermesin hem virus zamani hemde ortalik pedofili pislik kayniyor ya asla güvenme ya allah gostermesin taciz eder kocasida var evde belki lezbiyen belki istismar ediyor asla verme gösterme tersle bu ne samimiyet guvenme kimseye kuzum
0 oy
(13,264 puan) tarafından
Ay kıyamet kopsa yer yarilsa benden ayrı kimse alıp goturemez.

Kimseye güvenmiyorum ben
(13,264 puan) tarafından
Sjsjs şiirlere gel sjsjs ahahah aferin kız sjsj
(1,657 puan) tarafından
Ilham perilerim ziyarete geldı  :D
(1,358 puan) tarafından
Korkutmayiiiin .s
(1,657 puan) tarafından
Kork bence kork. Yanı
(13,264 puan) tarafından
Valla abartı gelirdi küçükken babam amcalarima sarılmak bile izin vermezdi.
Babamın amcası vardı dizine oturtup severdi torunlarını annem beni cimciklerdi sakin oturma diye uzaktan sev beni dede dedirtirdi :)

O zamanlar  anlamiydm annem bana kiziyo saniydm.

Allah binlerce kez razı olsun annem.babamdan..
Ne ileri görüşlü insanlarmış..
Şimdilerde belli oluyo  neden öyle yaptıkları.
Haberlerde her pislik var.
Allah denk getirmesin
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Sinir bozucu bir durum, annem babam böyle sıkıştırmıyorken komşum yapsa deliririm ve gitmem arays biraz mesafe koyarım. 
(1,358 puan) tarafından
İşte kırılmasın diye laf edemiyoruz olan bize oluyor
0 oy
(738 puan) tarafından
 Bu kadın komşunuz mu kızınızın sizin olmadiginiz yerde ne işi var??
(1,358 puan) tarafından
Hiç sorma bende anlamıyorum evet komsum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 480 göst.
14 Ekim 2018 Diğer kategorisinde Brcuu (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 517 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilay (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 971 göst.
0 oy