0 oy
2,035 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Üst komsum 41 yaşında kadın kızları benden bikac yaş büyük iyi birileri son zamanlarda sürekli iç iceydik fakat son zamanlarda sadece kızım için benimle muhatap oldugunu düşündüm. Mesela kahveye çağırıyor 1 saatlik isim var diyorum o zmn da diyor ki alyayi getir sen ne zmn gelirsen gel diyor sürekli kızımı soruyor tm iyi hoş ama insan birazda benle ilgilen dimi? Az önce de alyanin çok uykusu vardı tam yatağına yatırdım kızı geldi 24 yaşında babam çok özlemiş dedi aldı götürdü ulan ya uykusu var uyucak şimdi dedim olsun biraz sevelim gelince daha rahat uyur diyor. Huysuzlanir başka zaman geliriz dedim yine götürdü of bunu başkası yazsa simdi sen annesisin tavır koy ne demek seni dinlemiyorlar falan diye kızardım ama artık zoruma gitmeye basladı bişey dicem kirilcaklar niyetleri de kötü değil ama işleri güçleri kızım ben sanki yokum :ermm: off uzun oldu sinirlendim çünkü 

image

image

image

image

66 Cevaplar

0 oy
(233 puan) tarafından
İnan bana ben okadar rahatsiz oldumki okurken yemin ederim karnım şişti içim Tuhaf oldu. Kuzum dikkat et bu zamanda insan annesine babasına bİle güvenemzken ne demek ki bu getir sevelim getir sevelim yok özledik şahsen ben çok huylandım öyle bir devirdeyiz ki rabbim esirgesin...

Mesafe koy kuzum korkma onlar sana en fazla darılır küser ama çocuğunun tırnağına zarar gelse ölene kadar sen çekersin işin içinden hiç çıkamıyorsun abla eşim rahatsız olmaya başladı evimde huzursuz oluyorum dersin gidipte eşine laf edecek değiller 
(1,358 puan) tarafından
Ayy sen birde bana sor sistim sistim patladım her zaman böyle hiç selam sabah yok direk alyayi soruyor nuhun yine isterse dicem zaten artık eşim istemiyor kb siz gelin dicem napim  başka of
(233 puan) tarafından
Siz gelin diye birşey yoktatalım... Neden geliyorlar gelip sevmek zorundalar mı. Nereden biliyorsun adamın kızını hayal ederek kendini tatmin etmediğini... Nereden biliyorsun seviyoruz ayağına bedenine dokunmadığını. Allah korusun hayali bile iğrenç değil mi inan bana bunlar masal değil kuzum gerçekler hemde çok acı gerçekler. Kimse kırılır üzülür diye düşünme herkes herşey de özgür bırak küssünler yapacak birşey yok
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İyi niyetli insanlarsa çok gsel sevmeleri ama msjlarq brakiorm ful çocuğu soruyor... Garip gldi 
(1,358 puan) tarafından
Benide o gıcık etti zaten
0 oy
(454 puan) tarafından
Çocuklugumdan beri tanıyırda olsam ben yanında değilsem kızımıda gjndermem almaya gelsin ister 
0 oy
(582 puan) tarafından
Seni bir an arkadasım sandım ya :D
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Amaan bu ne kız kendi torunları gibi. Sevmeleri güzel ama kimseye güvenme çocuğunu hele kız çocuğunu asla. Sen yokken çocuğu düşürür falan sanada söylemezse çocukta hasar kalır kimseye güvenme verme çocuğunu.
0 oy
(870 puan) tarafından
Virüs varken ısrarla istemeleri çok garip geldi insanlar keşke biraz düşünceli olsa

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 484 göst.
14 Ekim 2018 Diğer kategorisinde Brcuu (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 522 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 987 göst.
0 oy
20 cevap 696 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu