0 oy
2,038 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Üst komsum 41 yaşında kadın kızları benden bikac yaş büyük iyi birileri son zamanlarda sürekli iç iceydik fakat son zamanlarda sadece kızım için benimle muhatap oldugunu düşündüm. Mesela kahveye çağırıyor 1 saatlik isim var diyorum o zmn da diyor ki alyayi getir sen ne zmn gelirsen gel diyor sürekli kızımı soruyor tm iyi hoş ama insan birazda benle ilgilen dimi? Az önce de alyanin çok uykusu vardı tam yatağına yatırdım kızı geldi 24 yaşında babam çok özlemiş dedi aldı götürdü ulan ya uykusu var uyucak şimdi dedim olsun biraz sevelim gelince daha rahat uyur diyor. Huysuzlanir başka zaman geliriz dedim yine götürdü of bunu başkası yazsa simdi sen annesisin tavır koy ne demek seni dinlemiyorlar falan diye kızardım ama artık zoruma gitmeye basladı bişey dicem kirilcaklar niyetleri de kötü değil ama işleri güçleri kızım ben sanki yokum :ermm: off uzun oldu sinirlendim çünkü 

image

image

image

image

66 Cevaplar

0 oy
(1,533 puan) tarafından
Tersle canım sende ben kimseye yollayamam çocuğumu ne kadar iyi komşu olurlarsa olsunlar. Ortalık çok kötü. Eşim izin vermiyor kızıyor falan de at başından her defasında onlar da anlar artık yollamak istemediğini.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyuuu kizzz komşunu Boyle yazıyor sen onu tek başina komşuya mı gönderiyorsun bilemedim vallahi. Eger tek gönderiyor san çok yanliş yapiyor sun ben kardeşimle bile tek birakmiyorum kızımı
(1,358 puan) tarafından
Ya kadının 2 kızı var biri 26 diğeri 24 yaşında daha çocuğu olmuyor bebek delisi o yüzden çok seviyor istiyor hep
0 oy
tarafından
Çok fazla yüz vermissin onlar da astari ni istemişler olay bu ne işi var ufacık bebeğin sensiz bir yerde 
(1,358 puan) tarafından
Başta bakıcı teklifi vermiştim köye giderim her zmn evde değilim diye kabul etmemişti şimdide hergün istiyor
0 oy
tarafından
Cocugunu sen yaninda yokken kimseye emanet etme, ben artik su dunyada bi babasina guvenirim baska a kimseye guvenmem.  Git basinda dur cocugun ya a gelip sevsinler
(1,358 puan) tarafından
Bundan snr öyle yapicam bardak doldu çünkü artık taşıyor :/
(229 puan) tarafından
Kesinlikle normal deil.yazismalardan yani suphelenmiomusun sürekli alya yi getir alyayi ver oyuncak mi bu çocuk nasıl seviyorlar hirpaliyorlarmi aklın kalmiomu benim kızımda alya asla koymam kimseye wc  ye girsem anneme diorum bak eşime diorum bak düştü Bir se oldu Allah göstermesin bir anlık bir se onlar daki de ne cesaret
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Niyeti ne kadar iyi olursa olsun dünya hali neler neler var.cok yüz vermişsin aksam in 11 inde ne demek az alayim .yani zırt pırt sınır bozucu bir durum bu da
(1,358 puan) tarafından
Aynen ya deli olmaya başladım artık patladım sinirden burda
(5,938 puan) tarafından
Sen tavrını koy gerçekten yaptıkları yüzsüzlük
(1,358 puan) tarafından
Aynen yüzsüzlük
0 oy
tarafından
Beynim yandi okurken sıkıldim yemin ediyoeum nasil dayaniyorsun 
(1,358 puan) tarafından
Dayanamıyorum :///
0 oy
tarafından
Kızı evlatlık ver bari bune 
(1,358 puan) tarafından
Versem vallahi alacak o derece :/
tarafından
Abartı bu kadarı dikkat et gönderme çocuğu bu devirde nolcagi belli olmaz
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Ayy içim daraldı valla komşum ne ki kaynanamlara bile tek göndermem bn kaldı ki komşu kusura bakma ama çok yüz vermişsin gayet bilgili sözünü esirgemeyen birisin nasıl bu zamana  kadar dayandın bilemiyorum tabi ilk zamanlar işin falan vardır işini görüyordun çok önemsemiyordn ama çok kötü alıştırmşssın valla
(1,358 puan) tarafından
Evet ben alıştırdım spora giderken akşamları emanet ettim ondan buldu bu yüzü
0 oy
tarafından
Evlatlık mi istiyormuş o ne öyle 
0 oy
(129 puan) tarafından
Vala canım benim oğlum kaynanam a çıkar çıkar bakarim ve asla başka yere göndermem gelen evimde sevsin gitsin ala ala güvenmeyin kardeşim kimseye güzel bir dille izahnet bazen teyzemin kızı bile gönder der yol ya bem gdierim ya hiç gondermem zaman bozuk canım neler görüyoruz tv de korkar olduk 
(1,358 puan) tarafından
İşte baştan bişey demedim şimdi de o yüzden diyemiyorum keşke en başta net konussaydim
0 oy
(229 puan) tarafından
Valla gözümün ışığı bile olsa güvenmem.senin olmadigim.b yere yollama çocuğunu devir kötü senin çocuğun oyuncak deil yapsınlar çocuk oynasınlar ksuurua bakma
(1,358 puan) tarafından
Çocuğu olmuyor diye böyle zaten
0 oy
tarafından
Ben çoktan bloklamıştım bunları. Bu ne ya sanki kendi çocukları da hal hatır sormadan çocuğu getir diyorlar. Ayıp ya el kadar çocuk o daha
(1,358 puan) tarafından
Aynen bende buna çok bozuluyorum sanki ben bi hiçim işleri güçleri alya
tarafından
Mesafeni koy bacım
0 oy
(879 puan) tarafından
  • Anneannesiyle konusmalariniz sandim haa :D

(1,358 puan) tarafından
Sldkskdj yok üst komsum :D
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemiyorum ama ben yokken bebeğimi annem bacim hariç kimseye bırakmam yada en güvendiğim başka birileri tamam iyi niyetli olabilirler içlerinde en ufak kötülükte olmayabilir ama ben yapamam kimseye güvenemem bu zamanda sende güvenme eşini bahane et kızıyor de
(1,358 puan) tarafından
Artık öyle dicem zaten
0 oy
(887 puan) tarafından
Bacim her mesaja gulmussun kadinda tik yok anca alya diyo bi iki defa gulucuk filan koymadan yaz yok uyuyor isim var gelemem kizimi tek bi yere birakmkyprum gibi bi iki kelimelik kisa mesajlarla cvp ver anlarlar heralfe
(1,358 puan) tarafından
Başta alıştırdım o yüzden bişey diyemedim ama artık hasan istemiyor dicem bize gelin bizde sevin dicem bu seferde bizden çıkmaz of :/
(887 puan) tarafından
Hic o toplara girme bacim net bi sekilde ben boyle hoslanmiyorum her dk isim gucum var bn musait oldukca getiririm gelip almayin ve cagirmayin evrivakilerden hoslanmiyorum cocgumunda bnden ayri bi ortamda buluasini istemiyorum kusura bakmayin de .sende bi acayipsin bna da ilgi gostersinler diyon .gosterseler nolcak bacim .bn kirk senede tanisam guvenmem kimseye cocugu senden ayri goturduklerinde basina bi getirirlerse ya ? Garantin var mi ? Neler duyuyoruz bugun ayip olur diye sustugun sey Allah korusun yarin bigun  pismanligin olur .BU DEVİRDE KİMSEYE GUVENİLMEZZZZZZZZZ
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Bence bundan birsey yok mtlu olman lazm en azindan seviyolar. 
(1,358 puan) tarafından
Abartı değil mi sanki
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Ay okurken ben bunaldim sen nasıl tahammül ediyorsun 

Birde baştan ağırlığını koy öyle sık sık götürme gerekirse eşim izin vermiyor de 
(1,358 puan) tarafından
Çok bunaldim inan artık topu kocama aticam zaten
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Alyayi cok sevdikleri belli ama devir kotu sen yokken yollama sende git yalniz birakma ne olur ne olmaz Allah korusun.
0 oy
tarafından
Sanki anasi o sen bakici gbi hissettim :D 
0 oy
tarafından
Anam değil babam değil bu ne böyle ya ben olmadan en yakınıma vermiorum ben oglumu

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 484 göst.
14 Ekim 2018 Diğer kategorisinde Brcuu (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 522 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 987 göst.
0 oy
20 cevap 696 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu