0 oy
604 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar evleneli 3ay oldu evlenirken taktıkları altın kaynanamgilde duruyodu onlar bodruma saklıyodu benim evim 7.katta kapı falan sapasaglam neyse dün misafirim gelcek altınları gonderirmisin anne dedim gonderdi fırsat bu diye evime gelmisken bende kalacak dedim esimde bugun anneme gidecegimi duyunca altınları istedi anneme vercem goturme dedi eve saklarim diyom ben gec gelecem dedi anneyin bodrumundan daha saglam dedim vermedim yanima aldim anneme geldim ben evden ciktiktan sonra kayınbabam aradı napiyon kizim bizim oglanı aradim bakmadi falan dedi bizde ankaraya gitcez doktora dedi kapattik oyle annemgilin yaninda oldugumu biliyodu sonra esim aradi babam seni aradimi dedi he dedim ne dedi diyo siz burdan ne anlarsiniz esim aramis annesine babasina meltem altinlari goturuyo haberiniz olsun demis onlarda aradi ben annemgile geldim diyince bisey diyemediler. Esime dedim ayip degilmi annene babana karini sikayet ediyon kimin o altinlar dedim bu ne alakasi var falan dedi ama suclandi on kere aradi aciklama yapti hic huyu degildir oysa napiyim bu herifi altinlarida almisken kovalayimmi sinir oldum cocuk gibi annesine babasina diyo uzun oldu helal edin bi sinir attım yazdikca annemede belli etmek istemiyom

12 Cevaplar

0 oy
(216 puan) tarafından

Valla az bile tepki vermissin ne demek ya arayip goturuyo demek cok ayip annesi sorsa kendisi demesi lazm ne isterse yapsin karismayin diye

-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Bizde altın kadın da kalır. Ben balayına gitmek için kayınvalideme  bırakmak istedim  kadın korktu  almadı gelenim  gidenim oluyor kızım senin onlar yanında götür dedi . 
Sen yinede kocanı kovalama :) biraz sert çıkış çünkü siz eşsiniz  sıkıntısı olduğunda annesine  böyle dert yanarsa işin var 
0 oy
(164 puan) tarafından

Bi altın için eş kovalanmaz sadece eşinin aile icinde olanin aile icinde kalmasi gerektigini bilmesi gerek yaptığı saçmalık her olayda seni şikayet mi edecek bunu güzellikle otur konuş tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır öyle kovalamakla bi yere varamazsin

(54 puan) tarafından
Kovalayan yok o şaka tabiki
0 oy
(817 puan) tarafından

:)) yani arayıp şikayet etmesi hey allahım ,kendilerini ne kadar komik duruma düşürdüklerinin farkında değil bu erkekler.

0 oy
(9,652 puan) tarafından

Annesi sormuştur altınları getiricekmisin biz ankaraya gidiyoruz diye oda senin aldığını demiştir canım hiç boşuna üzme kendini

0 oy
(246 puan) tarafından
Yani törenle bilezik takmaya ne gerek var ki sürekli her istediğinde gidip kaynanandan almaya ne gerek var. Onlar da kasada saklamıyor sonuçta bodrumda da çalınır yani. Kaldı ki onlar da hep evde değil. Zaten çalınacak oldu mu kasa masa dinlemiyorlar Allah korusun tabii de. Ben takmayı sevmediğim için hep kasada görümcemde duruyordu bütün altınlar. Neyse kadını da ihtiyacım olunca rahatsız edip duracağıma dedim bende kalsın hep seni de rahatsız etmeyeyim o da tedirgin oluyordu bir şey olursa diye. En iyisi herkesin malı kendinde kalsın sonra bir şey oldu mu hasetlik olur.
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Kız bana 7 tane bilezik taktı sadcee sülalesi olarak hepsi 4 200 tuttu 2 yıl önce düşün düşük takı  altını sustum annem 1 bilezik yaptırdı o sadcee 2.5 milyardi bilerek  aileme aldırmadim bende eşim ne yaptı etti kavga aldılar herseyi elimden takı setlerim  ve Düğünde kimseye bilerek taktirmadi altın hepsini elden almış düğün  günü nekadar pislikler ben hiç takamadim sırf amcası askerligini  almak için elimden  kavga edip almışlardı şimdi ne altın  lafı duymak ne altın görmek  istemiyorum bu erkekler beyinleri yok valla bak alana kadar hep kadını 

0 oy
tarafından

Nerde yasiyosn canım. Altının kaynanana da durması nerde görüldü tobe tobe. Sen saklasın sonuçta onlar senin. Eşinin zihniyeti de ailesi gibi. Kocam da suç yok ailesinde 

0 oy
(55 puan) tarafından

Ben iki tarafada laf olmasin diye vermedim kendim sakliyorum ne gerek var bir sürü laf olacak işte bu yüzden en iyisi bende kalmasi balayina giderken mecbur annemlere biraktim dönüstede aldim evime getirdim kaynanam yaşli bir tane kizi var evli gelince evi alt üst ediyor para ariyormuş ne bulursa aliyormuş bunlari duyunca birakamadim oraya 

0 oy
(5,938 puan) tarafından

Kimseye vermezdim altınlarımı evlendikten 2 gun sonra kasaya bankaya koydum istediğim vakit alıp takip koyuyorum. 

0 oy
(105 puan) tarafından

Valla senin yerinde olsam az da benim annem saklasin der altınları güzel biyere saklardim. Ne dmek ya hem anneler ankaraya gidecekmis der onuda fırsat bilirdim esin daha da üstüne gelirse gider bankaya altın hesabı yapar koyarım derimm. onu ayrilirsan altınlar bizde kalsın die yapıyor oğlunu da ikna etmiş anası belli. Yada ben öyle yapmıştım kaynanam benimde sürekli alıyordu gittim bankaya altın hesabı açtirip atmistim. Sonra tabi ayrıldık dünyanın binbir türlü hali var kötü olsan da verme ben eşimin üstüne vermiştim sonra altın hesabını ona devretmistim para yüzünden huzurum kaçmasın die Bileydim etmezdim Kaç saydı balık baştan kokar canim verme tecrübeyle sabit yaşadıklarımı da anlattım sana

(54 puan) tarafından
Tam sebebini soylemissin valla korkuyolar bırakıp giderse altınları goturmesin diyolar onlara guvenmesin diyolar yoksa altınlar calinmasin diye korkan eve altin saklamaz bizi cocuk gibi goruyolar ha Allah var bana kotu mu davraniyolar hayir ama ne olacagini bilemezsin boyle korunan insanlarin fikirleri bozuk başta bende önlemimi almak istiyorum ama kalp kirmadan kotu olmadan bunuda tek basıma yapamiyorum benden bebeginden once anne babasinin gönlünü düsünen bi eşim var oyle olmaz hadi napacaksiniz altinlar bende diyesim var ama yuvami boyle bi sebepten yikamam sadece boyle başlarsa nasıl devam eder ondan korkuyorum
0 oy
(37 puan) tarafından

Altinlari almisken kovaliyimmi :)) sen cok yaşa emi agirligini koymn iyi olmus bnm esim anasini bn hamileykn kontrole gidince eve sokmus didik didik edip altinlari bulup almislardi haram olsun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 453 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Gamze 35 55 (819 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 546 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Melos3434 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 326 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 570 göst.