0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (319 puan) tarafından
Kızlar ne yaptimsa olmadı parkemdeki lekeler geçmedi bende tuz.ruhu döktüm az çok ise yaradı daha sonra suyumda çamaşır suyu vardı sildim o anda kimse etkilenmedi Kizim daha 2 yaşında aniden kusma başladı boğmaca gibi bende soğuk almış diyorum geçer ümidiyle ilaç verdim Uykudan uyandı kusmak istiyor lakin kusamıyor Eşimi aradım soğuk almış çocuk dedim Geliyorum 2 dakkaya dedi eve çıktı bizi almaya bu koku nedir nedi dedim işte böyle böyle kendine vurmaya başladı dedi kızı zehirledin o an kalbim sıkıştı ve jeton düştü ben yolda çığlık ata ata gidiyorum doktorun karşısında okadar ağlıyorum derdimi anlatamıyorum eşim anlattı hemen yan tarafa alıp solumun yollarına bakıp iğne kusmasini durdurmak için yaptı yarım saat bekleyip eve geldik şuan uyuyor bisi olmaz Değilmi evi 100 suyla tekrar tekrar sildim ama inliyor tam derin uykuda değil bisi olmaz Değilmi siz siz olun asla temizlik yapacam diye çocuklarınızı ihmal etmeyin düşünmesi bili ne kadar acı ben nasıl gittim hastaneye inanın bilmiyorum  Sabah mutlaka sadaka vereceğim hepinize iyi geceler. 

13 Cevaplar

+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah akıllanmışsındır temizlik çocuğundan önemli olmaz inşallah bundan sonra. Aklın nasıl kesmedi anlamıyorum cidden. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir şey olmaz inşallah bi sıkıntı olsa yatış verirlerdi heralde 
0 oy
(125 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim bi sorun olsa eve gondermezlerdi ama sen yinede surekli kontol et cocugunu ve evi havalandir ah canım ben oglum dogdugundan beri camasir suyu sokmadim eve tuz ruhu falan agir kimyasallar daha dikkat edersin bundan sonra
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım tuz ruhu çok tehlikelidir çamaşır suyuylada birleşince ölüme götürür rabbim korumuş bir daha asla evine t ruhu alma
0 oy
tarafından
Bol bol temiz havaya cikar ayran icir biraz tek çaresi temiz hava çocuğu ister oksijen.olcak dag gibi yere götür orda durun biraz hava alsın yazık günah çocuga geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Kiz hic tuz ruhuyla çamasir suyu damlasj bile bir arada kullanilirmi verilmis sadakan varmis canm gecmis olsn cok ins iyi olur kuzucuk
0 oy
tarafından
bi ara bende yedim o halti ama şükür hic bi sıkıntı ile karşılaşmadık inşallah sende hemen atatirsin
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
0 oy
tarafından
Kardes aman sen silme yaşanilan bir ev bebe var ne yapiyorsun kimyasallarla deney mi yapiyorsun camasir suyuyla da silme sakin camlari aç normal suyla sil daha sonralari da sirke ile silersin
0 oy
(4,650 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah bir daha olmaz cnm
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Hangi akılla tuz ruhu u kullandınız acaba inşallah ciğerlerine zarar vermemiştir bizler için bile bu kadar zararlıyken yavrum benim be 
0 oy
(12,979 puan) tarafından
Bununla geçmiş olsun geçen bende öyle oldum kendi kendimi zehirlemisim meğer haberim yokmus aynı malzemeleri kullandım bende bı anda baş ağrısı mide bulantısı kusma felan nefes alamiyordum acile zor gittim 
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Yanlis analama anneliğini sorgulamiyorum ama kizina gercekden cok uzuluyorum gecenlerde de uzerine cekmece dusmusdu qaliba..lutfen dikkatli olun 

Kizinizla ilgilenin hic bir sey çocuklarimizdan onemli deyil
(319 puan) tarafından
Yok anlamıyorum ama ben aşırı temizlik yaptığım için oluyor ama hiç bisi dışardan göründüğü gibi değil ben O kadarki arkasından geziyorum dikkat ediyorum eşimin bile alay konusu oldum sen böyle üzerine düştükçe bu çocuk gap böyle zarar görür biraz kendi haline bırak diye ne diyim valla bende bilmiyom

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 301 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (88 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 921 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yoruldum bu hayatan (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 354 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Aycelennn-12 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 134 göst.

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...