0 oy
825 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Kizlar konuşacak dertleşecek kimsem yok ne yapmam gerektigi hakkında bana fikir verir misiniz, kafam çok karışık eşim pazarcı aksam saat 10 da kayıtlı olmayan bi numara bi bayana atit olan eşime selam yazmış  bende sordum kim die yüklü mal aliyo benden ondan numaramı istedi mal almak ici o yüzden verdim no mu diyo ben kızı mi aramalıyım yoksa eşimle mi bu sorunu halletmeliyin ne yapmalıyım 

16 Cevaplar

+2 oy
(7,791 puan) tarafından
O numarayi yaz bi yerde dursun esinin tel dokümanına bak cnm vodafone yanimda va gibi her hattin uygulamasi var ya orda cikiyo dokumanlar en cok konusulanlar falan kontrol et.
(1,662 puan) tarafından
O nasıl oluyor canım ilk kez duydum bende bir bakayım ama Vodafone değil turkcell yine de var mıdır
(7,791 puan) tarafından
Oluyor hepsinde ben öyle biliyorum cnm
tarafından
Turkselde var ama hattın yasal sahibi gibi bir çok güvenlik sorusu soruyor ve hatta girmeye çalıştığında senden girmek istediğin numaraya kod gönderiyor kod ile giriyorsun başka türlü giremiyosun
(7,791 puan) tarafından
Zaten esinin telefonunu al onun telefonundan gir dedim ben.
Kemdin onun adina falan acmaya kalkarsan sorun olur zor..
-Reklam-
+1 oy
(3,576 puan) tarafından
Ne satiyir eşin yüklü mal alacak kadar
+1 oy
tarafından
gece mesaj atilir mi gündüz niye yazmiyor oyleyse
tarafından
Leon filmin adı
(4,698 puan) tarafından
Lion baş rol
tarafından
Filmin adı da leon olarak izledim ben
(4,698 puan) tarafından
Sen başka bir filmden bahsediyorsun sevginin gücü filmin adı leon yaz başka bir film çıkar sevginin gücü yaz bu film çıkar leon ve mathilda başrol isimleriydi
(7,791 puan) tarafından
Adını hic hatirlayamadim ama kucuk kizin adama asik oldugu film iste leon ve mathilda.. çok güzeldi adı önemli değil :)
+1 oy
tarafından
Numarayı sen teline kaydet 3 gün sonra o numarayı eşimin teline yaz arayıp aramadigii anlarsın 
0 oy
(48,491 puan) tarafından
yüklü mal aliyosa arar neden durduk yere selam yazsin ki
0 oy
(496 puan) tarafından
Selam yazmasından nadıl aldattığı kanısına vardınız anlamadım
(1,151 puan) tarafından
Yüklü mal alacak kişi selam yazmaz arar veya mesajda yüklü mal ile ilgili şeyler yazar. Neden selam yazsn ki
0 oy
(310 puan) tarafından

Aldatma deyil de yeni tanışma arefesindelermiş gibime geldi sen bu numarayı abine yada erkek kardeşine falan arattır bakalım tanışmaya çalışsınlar bence:unsure:

0 oy
(494 puan) tarafından
Yuklu mal alan bayan sadwce slm yazmaz ornegin selam bana su su lazim su gune vs dersin bence numarayi al telefon dokumanlarini bak esinin hatti ne 
0 oy
tarafından
Esinle konusman lazim , kiz belkide bekar sanıyor?
0 oy
tarafından
Bak eşin pazarciysa numaralari hiç sıkıntı etme benimde eşim bi dönem yapti gercekten mal almak tahta ayirtmak yer bulmak falan baya baya kişiyle muhattap oluyordu tabi yine gozun acik olaun ama bence dedigi dogrusur
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Benim eşim çorap imalatcısı müşterileri çoğunlukla ev hanımı diğer müşteriler yurt dışından eşimin 2 elemanı var pazar için eşim pazara çıkmaz ama arada gittiğinde bana Bi kadın yüklü mal çekecek adresini numarasını yaz der eşimle konuşmak isteyip sadece ondan sipariş almak isteyen bayanlar var ben hiç sorun etmiyorum eşim aldatmaz biliyorum ama sen eşine güveniyor musun ve aldatılmış olsada suçlu olan eşin değil mi sonuçta kimse kimseyi zorlamaz 
0 oy
tarafından
Adam sana demiş ya alışveriş yaptığı biri diye kadınımi ariycaksin birde..
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Eşinle halletmelisin . Selam yazdı diye eşine yuruyo demek değildir. Bizde gıda işi yapıyoruz satın almacimiz kadın ve gece yarısı bile acil ihtiyaç alınması gereken sebze meyve et olabiliyor unutulan şeyler falan. Işını curutucek bir durum yok bence
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Ben direk kızı arardm. Hatta aramaz mesaj atardm anlamasn diye. Kocamın önünde atardm mesajı. 
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Sadece selam yazilmaz madem alicu der iyi akşamlar su kadar alacam veya ayirirmieiniz diye pek inanmadım ben
0 oy
(681 puan) tarafından
Bana aldatılıyorsun gibi geldi umarım öle değildir

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 869 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Busrasenneyaptin (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 362 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 712 göst.