0 oy
513 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Bi yanda 27 gunluk bebek bi yanda 2 yasindaki kizim kizim gene atesli oksuruk hatsafhada basimizda bi adam olmadigi icin cikip goturemiyorum hastaneye sprumsuzlugundan hic ödün vermiyor bi anda cikti atesi oksuruk vardi ilaclarini veriyordum calpol verdim ama atesi oynayip duruyor bi 38 bucuk bi 38 bi 38.9 uyuyordu Allahtan baktim banyo yaptirmistim ustunude usumesin diye kalin giydirmistim iyiki bakmisim ustu kalin oldugundan daha kotu olabilirdi kocam denecek adam beni psikolojik hasta etti yetmedi yazin goturdu bizi koyune daha dogru duzgun yapilmamis tozlu evine dogru duzgun hastalanmayan 1 kez olsun antibiyotik kullanmamis kizimida hasta etti 40 defa yalvardim eslem alerjik esilada yeni dogdugu icin hassas en ufak tozdan kapar şu eve adam akilli supurge halı al diye getirdi elin pis halilarini süpürge desen getirdi iscilerin yattigi yerde pis kullanilan calistirdigim anda kotu koku birakan supurgeyi ne kadar temizlesemde gitmiyo kurtulamadi kizim hastaliktan aradim galesiz galesiz uyuyo bide ben burda zaten uykusuzum kucuk bebek var diyip uyumuyorumda beyefendi bildigin kizim hasta diyorum uyuyo kizlar hep dua ediyorum Allah bana bi yol gostersinde kurtulayim şu adamdan diye.

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah iyi etsin cnm ambulansı ara bence öyle gidemiyorsan ambulans götürür durumun yok de getirecek çocuğun ateşi düşmüyor de 112 yi ara
(3,099 puan) tarafından
Kiz sen psikiatri falanmisin bana psikiatrinin dedigi seylerin aynisini dedin valla hatta kagit verdi bana ustunde senin dedigine benzer seyler yaziyor tavuk seni hatirladim zor gunumde yuzumu guldurdun Allah razi olsun :)
tarafından
Canım psikiyatri değilim ama psikiyatrist leri takip ediyorum dediklerini uyguluyorum uygulandığında beri ve namazımı kilmaya çalıştığından beri daha iyi hissediyorum kendimi :) namazını kıl sanada tavsiyem en çok huzursuzluk manevi eksiklikten kaynaklanıyor oda namazda var :)
(3,099 puan) tarafından
Cok dogru canim. Şoyle dusununce onceden namazlarimi kilar surekli Kuran-ı kerim okurdum o zamanlae bu kadar ofkeme yenik dusmezdim
tarafından
Öyle cnm gerçekten sakinlesiyor insan  rabbim sabır versin erkeklerin hepsi öyle bazı kadınlar sadece alttan almayı tatlı dili iyi beceriyor yoksa hepsi aynilar kendi canını sıkma kendi çocukların sana yeter :)
(3,099 puan) tarafından
Cocuklarim olmasa 5 dakika durmuycam zaten herseyi onlar icin yapiyorum.
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Yavrularına merhamet etmeyen bir adam benim adım da iremse zerre kadar kalbinde merhamet vicdan yoktur. Hiç bir şeye karşı. 
(3,099 puan) tarafından
Yok zaten canim yok ben ilk kizima hamileyken kendi sicak yerde oturup sicak yemegini yedide ben buz gibi evde yasadim keske diyorum keske o an onun icinde merhamet olmadigini anlasaydimda saf gibi durumu yok diye sahip cikmasaydimda terkedip gitseydim simdi ben nereye gideyim napayim yapmadigim kalmadi duzelelim diye 40 defa konustum oda yetmedi aile terapisti ile gorusturdum beni anlamiyo belki onu anlar diye nerde iste o gunler
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım. 
(3,099 puan) tarafından
Amin canim cok sagol
0 oy
(16 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım inşallah imtihan dünyası kimi eşle kimi evlat aile ,akraba, komşu illaki olacak bir can sıkıntısı adı üstünde imtihan bu rabbim gücünü kuvvetini arttırsın inşaallah
(3,099 puan) tarafından
Amin canim Aminn insallah
0 oy
tarafından
Evde dolven pedıfen vs varsa verebılırsın calpol benım kızında atesını hıc düşürmüyor, kocanı da Allah ıslah etsın 
(3,099 puan) tarafından
Pedifen vardi galiba canim dolap şu bi kac ayda ecza deposuna dondu ondan hangi ilac vardi yoktu hatirlamiyorum vermislerdi pedifen ya o daha etkili dedigin gibi 4 saat gecsin onu vereyim simdi ılık suyla bez islatip koycam biraz
tarafından
Canım bır de bu ilaçlar kutu açıldıktan 1 ay sonra etkısını kaybediyor, o yüzden kutulara tarıh yazıyorum ben 1 ay dolunca atıyorum mecbur, doktorum soyledı hatta 20 gün sonra at işe yaramaz dedı
(3,099 puan) tarafından
Bizim gecmistir kesin ya butun aksilikler ust uste geliyor
0 oy
tarafından
Cok üzüldüm Allah yardimcin olsun kızında şifa bulsun inşallah. Sen soyleyimce yuregim daraldı. Keske elimden bisey gelse
(3,099 puan) tarafından
Cok sagol canim Allah razi olsun dusunmen yeterli Rabbim hic bir Anneyi zor durumda koymasin ya dedim bugun biraz daha rahattim kucuk kizim sakindi gaz sorunu cekmedik evelAllah buyuk kizimida iyilestiririm dedim gunumu bugun cogunlukla buyuk kizima ayirdim kucuk uyudu corbasindan tut bitki cayina kadar icim rahat bi sekilde uyuyum dedim bi baktim ates benim adamda ordan laf yetistirir geliyimde bi hastaneye goturelim demiyorda
tarafından
Allah esine merhamet versin. Boyle insanlar değişmiyor sadece insanin ömrünü yer
(3,099 puan) tarafından
Yedi canim yedi onun yuzunden gecmise dondum 5 sene antidepresan kullandim tam biraktim kurtuldum derken gene basa donduk Allah islah etsin ne diyim
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Muhtemelen enfeksiyonu vardır canm antibiyotik alır. Al sen sabah erkenden git acile yada ambulans çağır 
(3,099 puan) tarafından
Sabah erkenden adami getirip gotutturcem hastaneye azda o kostursun yapmasini biliyo ya tabi aksi halde dusmezse atesi kendim goturcem gece ambulans cagirip

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 522 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 879 göst.
11 Şubat 2020 Aile kategorisinde ZeynepAsya'm (964 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.
1 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (911 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 473 göst.
30 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

381,242 soru

11,413,456 cevap

34,959 kullanıcı

...