+4 oy
1,140 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

2  gun boyuca sancilarim vardi Dayanamiyodum. boyle bicak gibi saplaniyodu.

Neyse hastaneye gittik .Bakti bebegin suyu bitmis , eşi yaslanmis falan dedi .

Oglen sezaryene alicam dedi.

Beni bi sardi korku :D caktirmiyorum ama cool takiliyorum  :D 

Sonra hazirladilar ameliyat icin .

Anestezi uzmani geldi .Bayagi bi soru sordu .İste bi rahatsizligin var mi vs vs .

Ben de ameliyatda paniklerim  nefes darligi yasarim panikten dedim .O zaman bana mudahale eder misin dedim .Korkma korkma bir sey olmaz falan filan diyo sjjsjs

Tabi beni bilmiyo sjsjsjsj :D

Girdik ameliyathaneye doktor acti telefondan Erkin koray copculer jsjsjdjs :D  ben can derdimdeyim adam erkin koray .

gayet sakindim taaa ki bacaklar uyusana kadar.

Bacaklar uyustu ben bi delirdim jsjsjsjsjs :D

Annemi istiyorum diye aglamaya  basladim ahahshshh

Doktor uçurrrrr mehmett uçuurrrrr diye bagiriyor .Ben deli gibi agliyorum sjsjsjjsjs  :D 

Mehmet tam beni ucururken ben de annemi istiyorum valla dedi ama şerife yer mi  duydum :D hsjsjs

Ebe gelmis elimi tutuyo :D herkes bi panik , bana biseyler oluyooo dedim .Ucurdular beni :D jdjdjd

Bi ara icerden birisi bu kadin manyak dedi bana ksksksksksk.Duydum ama :D cikinca da soyledim onlara .Sen nasil duydun diyo zjsjjs ben de anlamadim tam uyustururken dediler galiba 

Ulenn yaa dogum hikayem bile rezil :D shshhs 

44 Cevaplar

0 oy
(597 puan) tarafından
Ben ebenin yakasina yapistim bana derhal. Sezeryanyapacaksiniz ben bu anciyi cekemem. Hemen simdi sezwryana alin beni diye cemooriodum benim ksdar rezil degilmissin sukur et :D dogimdan sonra ebenin yuzune bakamadim :D 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ay bende sancıyla gitmiştim hemen ameliyata alındım işte bı ağlama tuttu beni de korkudan değildi ama benimki suyum bitmis bebek resmen bacak aramda gibiydi çok ağrım vardı, iğneyi vurdular sonrasını hissetmedim zaten güldük eğlendik bir sürü foto çekildik çok güzeldi kız keşke sakın olaydin:D hadi gözün aydın<3

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Canım nasılsın bebeğin nasıl oldu?? 
0 oy
tarafından
Postu gördüm kesim şerife dedim :)))) bu kadar mı serifem 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 427 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Emine S (15,988 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 595 göst.