0 oy
718 göst.
Aile kategorisinde (1,279 puan) tarafından
Kızlar rezil oldum dediginiz anılar varmı buyrun sohbete

22 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Valla tek rezil oldugum sey ortaokuldayken altima sictiydim o baci baska bisi hatirlamiyom :D

tarafından
Akacak kan damarda durur mu :D
(119,606 puan) tarafından
sohbeteee geellll ölüyoooommmm
tarafından
Hsjsjsjs :)) salmış desene :)))
tarafından
Gissssss mihri senin pohunu konuşuyoss hehehe
tarafından
Ahhaha ulan pokum bile konusulur oldu  djdjhdhd kizlar soyle oldu ben mideyi bozmuşum e tuvalettede sira var bana gelene kadar dayandim falan tam vcye girdim hoooppp gitti ahahha bende napam ne var ne yok cikardim etekle kaldim oyle yani :))
-Reklam-
+2 oy
(765 puan) tarafından

İşyerinde olmuştum ya satış yaptım adam borcumuz ne diye sordu bende boğa dedim :)) çok utanmıştim ya

(7,784 puan) tarafından
Burç diye mi anladın; ))
(765 puan) tarafından
Kahretsin evet :D
(7,784 puan) tarafından
Şimdi adam demiş bu bana niye boğa diyor  :D :)
(765 puan) tarafından
Ahahhaha :)) efendim dedi dedim burcumu sormadınız mı onu diyorum yok dedi borcum ne :) çok kızarmıştım yaaa
+1 oy
tarafından
Yıllar önce ablam nişanlısı ben bir restauranta gitmiştik tuvaleti alt kattaydi üstündeki yazıya bakmadan bodoslama girdim tam oturdum kapının alt tarafında iki ayak belirdi adam pisuvara işiyordu ayyyyy gitsin diye bekledim rezaletti
0 oy
(5,952 puan) tarafından
Olmadim hiç hatirlamiyorum :/
(1,279 puan) tarafından
Yanı başına komik gelen bisey falan olmadimi cnm
(5,952 puan) tarafından
Komik ayri birsey rezil olmak ayri birsey :) komik anılarım  coktur bekarken de evliykende esimle komik anılarımız dolu :)
0 oy
(5,367 puan) tarafından
Rezil olduğum varsa uzun ya anlatması
(1,279 puan) tarafından
Özet geç canm vurucu yerleri seç:)
tarafından
Benim ki gibi vurucu olsun ahahha
(1,279 puan) tarafından
Hahaha aynen valla:)
0 oy
tarafından
Oooo çok hangisini yazim
(1,279 puan) tarafından
Herhangi birinden başla canm:)
0 oy
(683 puan) tarafından
Yeni gelinken hep eşimin peşinden giderdim odadan çıkınca, dayısının kızları koş Kocan kaçacak derlerdi dalga geçerlermiş yeni idrak ettm :ddd cahillik kötü bişey ya 17 yaşında evlenirsen 
(1,279 puan) tarafından
Ah şu yeni gelin mevzuları:) benimde aklıma geldi ben cayın yanında fındık fıstık  biseyler koyup durum atmışım watsaba eşimin teyzesi de yegrnimr güç olsun demiş bende ihtiyacı yok coksukur gücü yerinde dedim sonradan dank geldi tabi yaş 17 hemen dank olmuyodu o zaman:)
(683 puan) tarafından
Ahahhahaha :))) çookk tatliş Bi o kdar da rezil zamanlar. Eşim Bi yere gidecek die aklım çıkardı yalnız kalmak istemezdim gurbete gelince kmsem yoktu. Hrkes diline dolamıştı beni nasıl bir aşk die şmdi de gelmediğini kar biliom :ddd
(1,279 puan) tarafından
Hiç sorma cnm ya şimdi hepsine gülüyoruz işte:)
(683 puan) tarafından
Hep gülerek hatırlayacağımız anılarımız olsun inşallah canm hayrlı geceler :))
(1,279 puan) tarafından
Amin canm inşallah hayırı geceler sanada:)
0 oy
tarafından
Eşimle nisanliykken dedesine amca demiştim ortam içerisinde çok utanmistim
(1,279 puan) tarafından
Ama bu çok masum olabilir canm insanlık hali
tarafından
Ne bilim cnm o zmn yeni gelin modu çok çok utanmistim işte;)
0 oy
tarafından

Bende ortaokula gidiyordum sanırım 8.siniftaydjm otobüste oturacak yer yoktu su tutunacak askılıklar olur ya zar zor oraya tutunup gidiyordum ***** şoför ****** gibi dönünce adamın kucağına yuz üstü dusmustum allahtan tutundugum yeri bırakmadım hepten kucağına oturacaktım adamın oooff çok utanmistim ya :(

(1,279 puan) tarafından
Ay sanki ayakta yolcu yok gibi hızları beni bitiriyo
0 oy
(294 puan) tarafından

14 yaşında avm de lavaboya yetişemedim diye altıma işemiştim bundan kötü ne olabilir ya gerisi anlatmıyorum bile :D

(1,279 puan) tarafından
Çiş ekibi çoğalıyo yanlız değilsin bacım yukardaki postlara bak
(294 puan) tarafından
Hahhahahaha tek altına yapan ben değilim çok sevindim :D
0 oy
(16 puan) tarafından
Dugun salonun da yere dusmem ve herkesin ayy ayy demesi nar gibi kızarmıstım  
(1,279 puan) tarafından
Ayy bu çok fena :)
0 oy
tarafından
Ohoooo çok var hangi birini anlatayım 
0 oy
tarafından
Benim yok yaa öyle bir anım
0 oy
tarafından

Ya ben küçükken tazeyle bayati karisitirirdim fırına gidip abi bı tane taze ekmek diyecegime bı tane bayat ekmek demiştim . O da napacan demişti.  Şansa babaannem için alıyordum . Babanneme babam istedi dedim . Fırıncı sonra babama anlatmış rezil oldum :D

(1,279 puan) tarafından
Hain baba bayat ekmek yediriyomuş:))
0 oy
(119,606 puan) tarafından
okumaya geldiydim de
(1,279 puan) tarafından
Gel bacım sende yokmu biseyler
0 oy
(44,763 puan) tarafından

Rezillikleri okumaya geldimm:D

(1,279 puan) tarafından
Sende yokmu canm :)
(44,763 puan) tarafından
Çok dikkatliyimdir ahahaha yok valla
0 oy
(7,784 puan) tarafından
Yıllar önce halamlara gitmiştik dönerken halama hoşgeldin dedim ama kürtçe ayy allah'ım nasıl utandım anlatamam 
(1,279 puan) tarafından
Hahahhaha bu da iyiydi bu benimde başıma geldi
(7,784 puan) tarafından
Rezil olmuştum ya bide halamın torunları da dalga geçecek tiplerdi kesin arkamdan söyleyip dalga geçip gülmüşlerdir;)
(1,279 puan) tarafından
Aman boşver hayrina gülmüşler daha ne:)
0 oy
tarafından
Bende lisedeyken kocişim yani ozamn sevgilim olurdu onun için torpil patlatmistm patlamadı :)sonra biz gittik patladı ayy rezil olmstum :)))
0 oy
tarafından
Gelinlikle kuaförden çıkarken video cekiyolardi eşim arkası dönük çiçeği bana verecek beni ilk defa gelinlikle görecek hani şu meşhur videolardan işte gelinlikle yürümeye alışkın olmayan ben gelinliğin ucuna bastım yere yapışmak üzereyken tuttular ablam ayyyyyy diye bagiriyo videoda :D
(1,279 puan) tarafından
Hahahhaha allah iyiliğini versin kız:)
0 oy
tarafından

Abimin düğünde dugun salolundan eve donerken basamaklarda inerken topuklularla dizimin uzerinden bi kaydım asagiya ayy guvenlik gorevlileri falan vardi esimde hemen onumde bi kostular yardimima ama nasil utanmistim bide esimin dirdirini çekmiştim hele bide adamlar da yardima gelince hanfendi bisey oldu mu diye ayy bi guzel olmustum hic evli gibi degildim esim de cok kiskanmisti ben yere düşmüşüm  adamin derdi kiskanclik:D

(1,279 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Koyun can derdinde kasap et derdinde diye boşa  dememisler canm:)) adam kıskançlık derdine düşmüş
tarafından
Ayy sorma sorma en cok  o rezil etti beni yaaa
Kolumdan bi kaldırıp  çektirmesi vardi görecen yaa adamların önüne geciyor bisey yok bisey yok diyodu :D
(1,279 puan) tarafından
Hahahahaha yani gidin diyememiş de bisi yok falan:))))
tarafından
Aynen aynen :)) kiz adamlarda gitmiyordu illa yardim edecekler bilmiyorlar ki kocam yanimda bide kiskanc arabaya binince ağzıma sıçtı dedim sanki ben cagirdim adamlari yaa :))

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 273 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Berfinbedri (1,279 puan) tarafından soruldu
+2 oy
27 cevap 620 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Susambebek (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 441 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Z. (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 654 göst.