0 oy
2,282 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından

Biz yeni 1 ay olacak tasinali bebegim var cok zayif surekli onunla ilgileniyroum kardesim yemek yapip bize birakti esim isten geldi yemegi isit dedi 10 dk bebegimi emzirmem lazim dedim tmm dedi sonra kapimiz caldi alt komsu kocasini alip bize geldi genc kendisi neyse ben bebegimi emzirmeye devam ettim baktim kadin mutfakta esimin onune yemegi isitip koymus bende cok actim cok sinirlendim esime bagirdim sonra kadin masamin yerini degistirmis ekmek sepetimin yerini degistirmis bana sormadan cok sinir oldum bunu ben yapsam beni doverdi o kadin siz olsaniz ne yapardiniz esime soyle kizdim birlikte yicektik yemegi cocugu emzirip isiticagimi soyledim niye uyarmiyosun dedim hicbisey diyemedi sizce abarttimmi 

54 Cevaplar

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah kız  ne abartması  eşimi de o kadını da yolardım  o kimki b3nim kocama  yemek ısıtıp önüne koyar birde  mutfak masamın yerini değiştirir o kocam  olacak  adam  da buna  nasıl  müsade eder  ağzım  açık  okudum  sen orda  nasıl  birsey  yapmadın kadına   birde  o kadının  kocası  nasıl  başka  adamın  yemeğini isitmasina izin  verdi  aklım almıyor 
-Reklam-
0 oy
(17,703 puan) tarafından
Hic abartmamissin hatta abartamamissin ben olsam o kariyi haşlama yaprdim ne demek laaaaa
0 oy
(617 puan) tarafından
Az bile yapmışsın canım 
0 oy
(3,888 puan) tarafından

Bu ne cesaret valla pes yani. Eşine ne kadar guveniyosun bence bunu bi sorgula kadınla arasında nasıl bi muhabbet var ? 

Eşinin de elleri kırılmış mi bi yemek ısıtıp yiyemeyecek kadar 
0 oy
(649 puan) tarafından
Kocan niye ısıtmıyor yemeğini sakat mı 
(44 puan) tarafından
Sanirim kafadan sakat
(649 puan) tarafından
Ben olsam ben kıyameti koparırdım ama burda eşinde de suç var seni beklemesi lazım hiç olmadı yemeği bari kendi ısıtabilir başkasının önüne koyduğu yemeği yiyo pes yani
0 oy
(376 puan) tarafından
Az bile yapmışsın valla bu ne hadsizlik ya nasil kadinlar var ona mi kalmis yemegi isitip senin esine hizmet etmek halla halla .
0 oy
tarafından
Ne yap et o kadinda uzak dur .
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ne münasebet canım yaa. Daha yeni tanisiyorsunuz ne bu samimiyet. Keşke biraz da o kadına tepki gösterseydin. Mutfağıma girilmesinden hatta eşime başkasının yemek vermesinden hoşlanmam gerçi ben değil kim olsa hoşlanmaz diyeydin kadına.
0 oy
(559 puan) tarafından
Yuhhh 1 aylik komsu daha tanimiyorsun bile yemek isitip koymk onu gec esin evdeyken size gelmesi bile sacma 
0 oy
(66 puan) tarafından
Böyle kadınların rahatlıklari da beni öldürüyor gelde sinirlenme
0 oy
tarafından

Ne alaka yani hadi yemeği ısıtıp vermiş gerçi o bile saçma da ama senin masana falan ne karışır galiba biran kendini evin hanımı sandı  dangalak hem, zaten salgın var gelmek gitmek nedir yani gelmesin 

0 oy
(582 puan) tarafından
Komşu eşinin aç olduğunu yemek istediğini falan nereden biliyor ayrıca eve girer girmez yemek ısttı kadın o arada ne oldu ne konuşuldu 
0 oy
tarafından
Kadın kocanın aç olduğunu nereden biliyor? Sorgulaman gereken şey bu bence. Bir şeylerin yerini değiştirmesi daha sonra geliyor.
0 oy
(10,871 puan) tarafından
Ben olsam bagırmazdım ama virüs var diyip oturdukları yerden kaldırıp kibarca kovardım.bir de kapıyı kapatırken duyacakları sekilde ne munasabet masamın yerini degiştirmek diye soylenirdim
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Ne abartmasinkiz ben okurken dellendim esinde ben yemiycem esimi bekliycem diyip uyarabilirdi komsuda kimmis
0 oy
tarafından
Ay ne munasebet kadina bak ya tam yolmalik tasinali 1 ay olmus bu cesareti nerden buluyo ben 1 yildir ayni apartmanda oturuyorm bitane komsum yok alt katta esimin arkadasi ve karisi oturuyo esim tanisin arkadas olun dedi ben eve gelmeleri gitmeleri sevmiyorum dedim istemedim yüz vermeyin ya neler neler goruyoruz gelmesin bi daha evinize gelirse de kovun yani bu kadar net soyluyorm
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Hiç de abartmamissin o kim oluyomus bee 
0 oy
(895 puan) tarafından
Kiz kadin bunlari sen bebegi emzirirkenmi yapti
(44 puan) tarafından
Evet oyle
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Heralde biraz daha uzun kalsaydın emzirirken kadın komple kendini ev sahibi zannedecekti oha yani asla kabul edilir değil 
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Yemek vakti sizin evde ne işi var bu kadının anlamadım.? Komşuysan komsulugunu bilicen arkadaş benim.butin komşularım orta yaşlı ama eşimi görünce kafalarını kaldırıp  bakmazlar keza eşimde aynı şekilde karşı komşum genç öğretmen ama kesinlikle böyle şeyler yoktur olamazda büyük terbiyesizlik kadın bidaha kapını çalarsa açma eşinle de adam akıllı konuş onlarla görüşmek istemediğini söyle bence 

İlgili sorular

0 oy
70 cevap 1,693 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde Eminedoganyy (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,288 göst.
14 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 1,037 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy
50 cevap 2,416 göst.