0 oy
924 göst.
Diğer kategorisinde (1,924 puan) tarafından
tarafından yeniden etikenlendirildi
Demek istediğim durumum yeterli seviyede alacak param var ama yinede iki üç ay giyceği şey için yenisine o kdar para vermek istemiyorum. Mesela iki tane ayakkabısını dolaptan aldım bi kaç evde giymelik kıyafette aldım. Siz olsanız nasıl yapardınız.

65 Cevaplar

0 oy
(359 puan) tarafından
Bende aldım çok eski değilse alınır ne olacak benim de kaynimin düğünü var boşuna gidip bir defadan giyeceği elbiseyi sıfırdan almadim
-Reklam-
0 oy
(7,793 puan) tarafından
İkinci el hiç giydirmedim el verdikçede giydirmem ikinci ele para verene kdr sıfır alırım millet ikinci ele zaten sıfır parası yazıyor

Durumumuz orta halli kendime bişey almam çocuklarıma alırım ama şimdiye kdr çocuklara 2. Elden 2 parça aldım biri 2019 da 170₺ ye piyano halısı fiaher pricein diğeride beşiğe sünger adamlar 80x45 ölçü süngere 100₺ istedi ikinci elden 11₺ ye aldım
0 oy
tarafından
ozel kiyafet yada pahali olupta o paraya degmeyecek seyleri aliyorum.. cogu oyuncagi da 2. el aliyorum o cok iyi oliyor
0 oy
tarafından
Giydiririm tabi
0 oy
tarafından
Evet  hatta hepsi ikinci el  iyikide varlar yoksa para yoktu alayim
0 oy
(5,044 puan) tarafından
Tanidigin esyasiysa giydiririm,tanimadigim kisininse giydirmem
0 oy
(5,234 puan) tarafından
Yanlış anlaşılmak istemem ama giydirmem iki üç tane olsun onun olsun ama şöyle 17 aylik kızımın küçük kıyafetlerini kardeşi giyiyor simdi ama bir başkasının giydirmem 
0 oy
tarafından
Bende dolaptan aldım bir kaç tane hatta etiketli ürünler bile daha uyguna satanlar var onları takip ediyorum arada yada kuponla falan çok uyguna geliyor o şekilde alıyorum 
0 oy
tarafından

Kızıma ablamın oğlundan geldi onlara arkadaslarının çocuklarından bu durumda ben 3.el giydirmiş oluyorum :D hemen büyüyeceği için hiç sorun etmedim etmem. 

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Giydirdim ........ 
0 oy
tarafından
Giydiririm dolaptan baya alıyorum bende
0 oy
(9,398 puan) tarafından
Bu senın tercıhın ben 3.el giydirdim cocuguma 2.5 yıl ablam dıger ablama verdı dıger ablamdan bana geldı bendende ona gerı gıdıyo :) ama temız olan seyı giydiririm 
0 oy
tarafından
Ben giydiriyorum canım zaten kıyafetler çok pahalı ve çok çabuk buyuyolar aldığımız kıyafet çok giyilmiyo arkadaşımın verdiği kıyafetleri giydiriyorum mesela tanıdık bildik biri
0 oy
(275 puan) tarafından
Giydirmem bu benim düşüncem durumun varsa ikinci el neden ??
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Valla oğlum çoğu kıyafetini ablam verdi giydiriyoruz hala da veriyor giydirmeyede devam ediyorum el verse belki giydirmem ama ablam sonuçta :)
0 oy
tarafından
İmkanım varsa giydirmem 1 kere o anları yasiycaz çocuğumla niye eski giydireyim. Kaynanam bı kere dedi giydir bisey olmaz aşırı sinirlendim inadına giydirmedim
0 oy
(9,067 puan) tarafından
Valla 2 cocugumada ikinci el giydiriyorum bende bize kuculenleri yegenlerime veriyorum  gayet normal bana göre 
0 oy
(8,363 puan) tarafından
yani tezmiz olursa akrabalarim ablam falan gonderir giyindiririm ama almadim dolaptan vs
0 oy
(4,700 puan) tarafından
İki çocuğum var belki kuzeni falan olsaydı giydirirdim yakın olması lazım yani onun haricinde durumumuz var çok şükür ikisine de hiç ikinci el giydirmedim tabi kızım abisininkileri giyiyo :)
0 oy
(1,440 puan) tarafından
Giydirmem canim herseyini yeni aldım hele esim hic giydirmez 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,167 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde H..A .V.V.A.M (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 364 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Asabii (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 454 göst.