0 oy
813 göst.
Aile kategorisinde (1,951 puan) tarafından

Kızlar çok pardon ama ben bi b*k yedim kimseye de bisey diyemiyorum içim içimi yiyor birine anlatmam lazım:( Şimdi dün bana baya bi misafir geldi 1 günde 7 aile ağırladım çok saçma bisekilde yorgunluktan halim yoktu mantıklı hareket etmiyordum. neyse gelen akraba yanında bi arkadaşını getirmiş hiç tanımam ilk kez gördüm ömrümde kadını salon çok kalabalık bi kahve icebirmiyim varsa dedi salonda çok kalabalık gel mutfağa gecelim abla dedm. neyse ben kahveyi yaparken laf lafı açtı kadın ağladı çocuğum olmadı o yıl eşim bana çok âşıktı bi anda soğudu terk etti beni çok ağladı ilaçlarla ayakta zor kalıyorm çok özlüyorum seviyorum kocamı oda beni seviyordu bi anda oldu evimde bi kaç muska buldum neue bildiğin hoca varsa öner bana muskayı bozduracam başka çarem yok bi dua alayım gibisine falan. ben sal.k kafam balık burcuyum ağlayana dayanamam bi de mantıklı düşünemiyorum sazan gibi aaa surda falanca hoca var diyolar ben hiç gitmedim ama bi dene istersen dedm. kadın gidecem dedi. ama be  dinlendim aklım yerime geldi beynimden aşağı kaynar sular döküldü abi sanane sen ne karışırsın kim bilir napacak ömrümde bi kere görmedim tanımam ne diye akıl verirsin olmayan aklinla . kızlar bunun günahı varmıdır ya vicdanen asla rahat değilim. bin kez dedi ama allah korkum var asla bisey yaptiramam sadece karı koca aramız düzelsin diye 

21 Cevaplar

0 oy
(152 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Sırra bak :D hii kadin şimdi kocasına bağlama büyüleri yaptırsın da sen gör hep senin günah defterine yazilcak eksi pointler

(1,951 puan) tarafından
Off hiç sorma ya yıllarca sen kaç günahlardan yanacagin sebebe bak. öteki tarafta kadını görsem  tanımam sayesinde vicdan azabı cekiyorum. çok acıdım ama ya bende ki bu kafa adam olmaz
-Reklam-
+2 oy
(3,721 puan) tarafından

İyide bu sır değil ki:) sana niye günah olsun? Sen sadece bozması açısından yönlendirme yapmışsın. O değilde hiç tanımadığın insan nasıl davetsiz evine geliyo ben oraya takıldım 

(1,951 puan) tarafından
off hiç sorma ya onu da anlat anlat bitmez. eşimin halası yurt dışında yaşıyor tatile geldi bana görümceleri kardeşleri hep onu ziyarete geldi. buda gorumcesinin arkadaşı.
+1 oy
(449 puan) tarafından
Gönlünü rahat tut..Senin bir suçun günahın yok sen kendince karşındakini rahatlatmak istemisşin...herkesin günahı da sevabı da boynuna ..Şimdi yorganına sarılıpda uyuyabilirsin..
0 oy
(14,493 puan) tarafından

:)

Senin anlatımın o kadar sempatik geldi ki okurken gülümsedim:)

(1,951 puan) tarafından
Ahahaha yaşarken hiç öyle değildi ama bacım
(449 puan) tarafından
Teşekkür ederim mervecim tanısan daha çok seversin :D
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Hoca dediğin gerçek hoca mı yoksa büyücü mü?
(1,951 puan) tarafından
İkiside olabilir yemin ederim bilmiyorum ama baya ünlü o bölgede kime sorsan bilir ve ben orda otururdum eskiden o yüzden kalmis aklımda hoca dedikleri için. ama etrafımda hiç kötü niyetle giden olmadi
(1,092 puan) tarafından
Kötü niyetle giden niyetini söylemez zaten de önemli olan gerçek hoca olup olmadığı. Hocalar bu işten para almaz. Para alıyorsa bir bit yeniği vardır
(1,951 puan) tarafından
Hahh işte bende iki türlü de korkuyorum hem hocayı bilmem hem kadını tanımam ama akıl çok bende varmış gibi vermeyi de çok severim zıkkım içesice olmasaydı keşke evde kahve vicdanen gebercem
0 oy
(514 puan) tarafından
Evinde bı büyü var bunu bozdurmak istiyor yanlıs mi anladim. Yani büyü yaptırmak istemiyor. İnşaallah kocasıyla arası düzelir 
(1,951 puan) tarafından
Aynen öyle bi kaç muska buldum evden ayrılırken ve bende kötüyüm en azından bendeki etkiler bitsin. ama bi kaç ay önceki videoları falan acıyor adam belli baya aşık ev araba bırakmış bi anda cıkmış hayatından boşanmışlar. kadına içim acıdı ya keşke çocuk olsa bari onu görmeye gelirken bende onu görürdüm sabahlara kadar ağlıyorum çok özlüyorum vicdan yaptım
(514 puan) tarafından
Sen mi ozliyorsun çok karışık yazmissin
(1,951 puan) tarafından
Yok ya kadının anlatımı bu sekildeydi
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Hoca dediğiniz gerçek hoca ise bişey olmaz
(1,951 puan) tarafından
Bende hiç gitmedim bilmiyorum diye tutuştum ya değilse napcam :(( Allahım okadar günahtan kaçtım kaçtım yanacağım günahın sebebine bak Töbe yarabbii
(1,506 puan) tarafından
Niyetiniz iyi o yüzden içiniz ferah olsun siz iyi niyet ile demişsiniz
(1,951 puan) tarafından
Buda bana ders olsun :(
0 oy
(78 puan) tarafından
Hiçbir şey olmaz ya korkma boş yere
(1,951 puan) tarafından
Allahtan korkuyorum kız sonra demesin onun günahına ne diye ortak oldun olmayan aklinla
0 oy
(6,620 puan) tarafından
Yönlendirdigin hoca mı büyücü mü yani anlamadım niye bu kadar korktun bide kadın boşanmış mı eşinden eğer öyleyse geri birliktelik olmaz 
(1,951 puan) tarafından
Adına mahallede herkes hoca diyor aklımda da o yüzden kalmis ama deki bi kez gittin mi kapısına Töbe bilmem. bilmediğimi önerdim diye korku tuttu ya büyücüyse diye. ama cevremde eşiyle arası iyi oldu  çocuğu iyi olsun diye gideni duymuştum önereceğim tuttu hay ben olmayan aklıma
(6,620 puan) tarafından
Neyse canım takma kafana o kadar bişey olmaz herkez hoca diyormuş. Ee hocada büyü yapamaz bişey olmaz o yüzden korkma
0 oy
(667 puan) tarafından

Ne olursa olsun bu işlere bulaşmamak teşvik etmemek gerekir. Siz zaten yaptığınızdan pişman olmuşsunuz. Güzelce abdestinizi alıp seccadenizi serip tövbenizi edin af dileyin . Allah merhameti geniş olandır :)

(1,951 puan) tarafından
Allahım yemin ediyorum dünden beri zaten ateş içime düşmüş tutuşmuşum öteki  tarafta  yansam aynı acı valla içim asla rahat değil. ama o anda okadar üzüldüm kahroldum bisey yapmam lazım yarasına dokunayım. ama olmayan aklınla ne karışırsın. ay bide bende b12 eksikliği çok fazla hemşire çocuğumun doğum tarihini sordu hatirlayamadim.  gitmediğin hocanın adi niye kazinmis su aklıma Töbe yarabbi
(667 puan) tarafından
Allah sizin niyetinizi tabiki bilir, siz de pişman olmuşsunuz zaten. Allah çok bağışlayandır kendinizi üzmeyin, bunun için samimi bir şekilde üzülmeniz bile güzel :)
(1,951 puan) tarafından
Çok sağolun allah razı olsun
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Böyle şeylerden hiç anlamam. Sadece korkarım, bulaşmam da. Allah korusun. Yapanın da yaptıranın da yeri yok. Sebep olanı bilmiyorum :) 
(1,951 puan) tarafından
Allahım sebep olan yarim akıllı valla bak akli tam olsa karışırmi hiç neolur affet Töbe daha ağzımı acarsam
0 oy
(771 puan) tarafından
Kiz bende ne zannettim sen ben olabilirmisin acaba hersey sonradan gelir aklima sonrada onu kendime dert ederim gunlerce dusunup kafamin ici corbaya döner 
(1,951 puan) tarafından
Ayy o an gayet laf olsun diye konuşuyorum mantıklı geliyor sonra dank ediyor ne hocayı tanırım ne kadını günahına ne diye ortak olursun kim evlenir kim boşanır sana kalmış sanki geç odana 7 tane misafirinle ilgilen derdin yokmuş gibi valla yaa
0 oy
(509 puan) tarafından

Daha farklı bir sır bekledim nedense :D

(1,951 puan) tarafından
Dur kız bu bile bunyeye ağır geldi benden olmaz kötü insan onu anladım Töbe yapamam başka bisey
0 oy
(1,627 puan) tarafından

Bende sandım ne olmuş Allah'ına öyle okudum dedim kötü birşey yaomis:D

Sen söylemişsin oda gidecek gitmicek ona kalmış Allah bilir artik

(1,951 puan) tarafından
Ama ben demesem gitmezdi hocada dualı hocalardan değilse ne diye sebep oldum ki olmayan aklımla . dünden beri okadar kötüyüm ki karıştırdım için
0 oy
(283 puan) tarafından
Niyetle alakalı senin niyetin iyiymiş o yüzden sana günah yazılmaz merak etme 
(1,951 puan) tarafından
Yemin olsun iyi niyet mi dersin saflık mi dersin yok bacım seninki boyut aşmış m*allık mı dersin kabulum ama cidden kötü düşünüp demedim ben
(283 puan) tarafından
Öyle deme kız kendine sen iyi niyetle yaklasmissin o yüzden kafana takmana gerek yok
0 oy
(7,186 puan) tarafından
Peki sırrın ne konuyu anlatırken onu yazmayı unuttun sanırım:)
(1,951 puan) tarafından
Ay asla kimseye anlatamıyorum duyulsa ne karışıyorsun başkasının işine demezler mi adama. bide öteki boyutu düşünüyorum Allah kadının günahına ortak etmesin beni vesile oldun sen demesen kadın nerden bilecikte gidecek diye. aşk olsun ya 2 gündür kahirdan uyuyamadigim derdimi niye beğenmediniz siz :))
(7,186 puan) tarafından
Kız Allah senin iyiliğini versin çok İnce düşünüyorsun ama bende olsam bana büyü yapar mı diye düşünürdüm :) sen yine de salla gitsin
0 oy
(49,924 puan) tarafından
bir gunde yedi aileyi nasil ağırladın.bacim ne diye geldiler öyle sürü gibi 

o kadın ne diye kahve istiyo ilk gittigi evde çıkıntı gibi onca işin icinde 

baska kahve isteyen olmadi mi bende bende diye ☺️ aklima takilanlar bunlar 

bende sey dicen diye düşündüm hani onerdim gittigimi düşünüp etrafa yayar mi gibisinden günahı onun umarım büyü bozdurmak icin gider
(1,951 puan) tarafından
Eşimin halası yurt dışından bana geldi tatile. kapıyı açık gören koştu. herkes kahvesini içmiş çay içiyordu oda kahve istedi. gelmesi bile saçmaydı ama asıl saçma olan tanımadığım kadına bilmediğim hocayı onermem
0 oy
(3,492 puan) tarafından
Sır falan yazınca başlıkta neler geçmişti aklımdan ☺ büyüyü bozmak için diye sormuş bu kadar kafaya takma bence. Sen o niyetle söylemişsin yani
(1,951 puan) tarafından
Kız ne bilim bu sır beni 2 gecedir uyutmuyor siz niye beğenmediniz derdimi :))
0 oy
(515 puan) tarafından
ay bosuna okudum sır diye gelmis bye bye :))
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Bende seni hırsızlık yaptın yada başka şeyler yaptın sandım.  Olayın sonunda bu muydu dedim . Kötü biisi dememissin hoca onermissin. 
(1,951 puan) tarafından
Evet ama kadını da hocayı da tanımıyorum ya dualı bi hoca değilse veya kadın barışmak için büyü yaptirsa günahı banada geliyormu çok vicdan yaptim
(3,814 puan) tarafından
İyi niyetle onermissin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 367 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Mavilimm (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 345 göst.
0 oy
20 cevap 1,083 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde Minik mucizemm1 (491 puan) tarafından soruldu
0 oy